Çocuklar için Piyano Uygulaması – Kids Piano

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  21/03/2018
  Okunma:
  989
  Puan:
  3.7
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  swh

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Bu çocuklar için piyano uygulaması, müzik aleti ile güzel şarkıları çalmayı öğrenmek, farklı sesler keşfetmek ve müzikal becerilerini geliştirmek için özellikle geliştirilmiş bir uygulamadır.

Uygulama arayüzü renkli ve parlaktır. Hem müzik ritimlerini öğrenip hem de müzikal becerilerini geliştirirken eğlenecekler.

Aletler, Şarkılar ve Sesler: Uygulama üç modu vardır.

Çocuğunuz sadece müzikte becerilerini geliştirecektir. Piyano Çocuklar hafıza, konsantrasyon, hayal gücü ve yaratıcılık, ve motor becerileri, entelektüel, duyu ve konuşma geliştirmelerine yardımcı olur.

Bütün aile kendi müzik yeteneği geliştirmek ve birlikte eğlenceli şarkılar yazarak olabilir!

Herkes oynayabilir ve farklı sesler (hayvanlar, ulaşım, komik sesler, vs.) keşfetme keyfini ve numaraları ve alfabenin harfleri telaffuz öğrenebilirsiniz.

Neler faydalı?

* dinleme becerileri artar, ezberlemek ve konsantre ol.
* yakıtlar hayal ve çocukların yaratıcılık.
* entelektüel gelişim, motor, duyusal, işitsel ve çocukların konuşma uyarır.
* iyi yaşıtlarıyla ilişki küçük hale sosyallik geliştirildi.

Temel Özellikler:

– Mod Enstrüman: Piyano, ksilofon, perküsyon pil. Her enstrüman kendi gerçek sesler ve temsilini vardır. çocuk farklı enstrümanlar kendi melodiler oluşturmak için kendi hayal gücünüzü özgür bırakır verebilir.

– Şarkılar Modu: Sen güzel şarkıları çalmak öğrenebilir. “Otomatik Oynat” modunda melodi öğrenmek çocuk için şarkı çalar. Sonra yardım aşağıdaki yalnız oynayabilir. Komik karakterler müzik eşlik ve oynamak için not neyi çocuğa anlatmak edilir. Piyano, Ksilofon, Gitar, Flüt: Aşağıdaki aletleriyle şarkıları seçebilirsiniz

– Mod Sesler: Bu mod görüntüleri ve sesleri temsil eden nesnelerin çeşitli koleksiyonları seçmenize olanak sağlar, çocukların sesleri aşina olmak ve bunları tanımlamak için öğrenirler. çocuk keşfetmek ve nesnelerin farklı sesler tanımak yanı sıra numaraları ve İngilizce ve İspanyolca olarak alfabenin harfleri telaffuzunu öğrenebilirsiniz.

* alet ses ve yüksek kaliteli (Piyano, ksilofon, davul, gitar yiv)
* 30’dan fazla ünlü şarkıları çalmayı öğrenmek.
* Otomatik Seçilen şarkıyı çalmak için.
* Seçme terazi veya “C-D-E” “-RE-MI DO”.
* Sezgisel ve kullanımı kolay!


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.orange.kidspiano.music.songs


 QR Barkod  
Çocuklar için Piyano Uygulaması – Kids Piano 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1662sayfa/6962yorum/28favori) k201208021123 m9809