TANITIM / ABOUT

Andropedi, günümüzde giderek yaygınlaşan android tabanlı teknolojiler hakkında çeşitli güncel haberler, uygulamalar, oyunlar ve teknik bilgiler yayınlayan bir sitedir. Bu hedef doğrultusunda çalışırken, milyonlarca uygulama arasında dikkat çeken ve bazı özellikleri ile öne çıkanlara ağırlık vererek, kendinizi bir uygulama çöplüğü içerisinde bulmanızın önüne geçmektedir. Andropedi, android uygulamaları ve donanımları hakkında sizlerin tüm sorunlarını mümkün olduğu kadarıyla çözüme ulaştırmaya çalışacaktır.

Neden Andropedi?
* Çünkü Google Android Market’te milyonlarca uygulama vardır. Andropedi ise sadece seçilmiş, kaliteli uygulamalara yer verir.
* Çünkü Andropedi’de yayınlanan uygulamalar test edilmiş, incelenmiş ve araştırılmış güvenilir uygulamalardır.
* Çünkü yayınlanan uygulamalar incelendikten sonra Türkçe olarak olumlu/olumsuz yönleriyle objektif bir şekilde yorumlanır.
* Çünkü Andropedi yayın ekibi, android konusunda uzman ve her zaman ilk olarak kullanıcıya öncelik veren editörlerden oluşmaktadır.
* Çünkü Andropedi interaktif bir sitedir. Ziyaretçi ve sürekli takip eden kullanıcılarına yorum yapma, puan verme ve benzer uygulamaları görüntüleme gibi imkanlar sunar.
* Çünkü Andropedi sitesinin bir de android cihazlar için yayınlanmış uygulaması bulunmaktadır. Takipçileri bu mobil uygulamadan, twitter’dan ve facebook’tan Andropedi’yi kolayca takip edebilir.

Andropedi.com sayfalarında kullanılan Google, Android ve Google Play isimleri, Google şirketinin resmi ve tescilli marka ve logolarıdır. Diğer tüm marka isimleri ve logolarının hakları da sahiplerine aittir. Kullanıcılara daha yararlı olabilmek ve kesin bilgi verebilmek için uygulama tanıtımlarının bazılarında direkt olarak Google Play Store uygulama sayfasından kaynak olarak yararlanılmıştır.


– Ziyaretçi ve Kullanıcı Sözleşmesi Başlangıcı –

KULLANICI SÖZLEŞMESİ / TERMS OF USE

Yayınlanma Tarihi / Published: 02.08.2012

Son Güncellenme Tarihi / Updated: 11.07.2014

0) Contact via e-mail or contact form below to get full “Terms of Use” in english.

1) Site içeriği tamamen, sayfa sayfa veya kısmi olarak hiç bir şekilde diğer sitelere ve kişisel bilgisayarlara kopyalanamaz. Alıntı yapılacak içerik için ilk olarak iletişim kanalları kullanılıp gerekli izinler Andropedi’den alındıktan sonra ancak ve ancak kaynak belirtilerek paylaşılabilir.

2) Site içeriğinden dış sayfalara yapılan tüm bağlantılar, o bağlantıdaki içerik sahibini ilgilendirir. Andropedi dış bağlantılar hakkında hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3) Andropedi, site içerisinden direkt veya dış bağlantı ile indirilen android uygulamalarının her kullanıcının telefonunda çalışması garantisini vermez. Ayrıca yüklenen bu uygulamaların çalıştırılması ile meydana gelebilecek her türlü sorundan uygulamanın kendi resmi geliştiricisi sorumludur. Andropedi hiçbir şekilde bu tür sorunlarda sorumlu olarak gösterilemez. Bu yüzden her uygulamayı indirmeden önce kontrol ediniz.

4) Andropedi’den indirilen ve çalışmayan uygulamalar için o uygulamanın geliştiricisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Andropedi sitesinde sadece yorumlarla birlikte sorulan sorulara yönlendirici ve çözüm olabilecek tavsiyeler yapılabilir. Çözümü Andropedi üretmek zorunda değildir.

5) Orijinal yapımcısı tarafından paylaşılması istenmeyen veya olumsuz olan tüm içerik Andropedi’ye e-posta veya iletişim formu ile iletilebilir. Andropedi gerekli inceleme yapıldıktan sonra iletilen konu hakkında gereğini en kısa sürede yapacaktır. Çok kullanıcılı editör sistemi ile çalışan Andropedi, her an her içeriği kontrol edemeyebilir. Bu konuda gerekli iletişim kurulmadan hiçbir sorumluluk Andropedi tarafından kabul edilmez.

6) Telif hakkı bulunduğu iddia edilen veya bu sitede yayınlanması hukuki olarak sorun teşkil eden uygulamalar iletişim formu veya e-posta adresi ile Andropedi site yönetimine bildirilmelidir. Andropedi yönetimi ilgili uygulamanın/sayfanın iddia edildiği gibi hukuki sorun oluşturduğunu tespit ettiği takdirde sayfayı yayından kaldıracaktır. (Please contact via e-mail address if any possible application or page has copyright restricts.)

7) Siteye üye olan ziyaretçilerin hiç bir kimlik ve kayıt bilgisi üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Üye kullanıcıların şifreleri sistem tarafından otomatik kodlanarak şifrelenmektedir. Bu yüzden Andropedi yönetimi dahil, kullanıcı şifreleri kimseye direkt olarak gözükmez. Olası siber saldırılarda çalınması muhtemel kimlik ve kayıt bilgilerinden Andropedi sorumlu tutulamaz.

8) Bu sözleşme ana sayfadan ulaşılabilecek şekilde ve her ziyaretçiye açık olarak kullanıcılarla paylaşılmıştır. www.andropedi.com sitesini ziyaret eden ve siteye içerik sağlayan her kullanıcı bu sözleşmenin kurallarını peşinen kabul etmiş sayılır.

– Ziyaretçi ve Kullanıcı Sözleşmesi Sonu –

 


KÜNYE (Administrators / Editors)

Yönetici / Grantee

Levent Uysal (info@andropedi.com)

Editörler / Editors

Cengiz Baysal (zero@andropedi.com)

Melis Özmen (meloki@andropedi.com)

Servis Sağlayıcı / Service Provider

DigitalOcean

 


 

REKLAM VER (ADVERTISE)

Andropedi.com’da yayınlanması için reklam vermek istiyorsanız tıklayın.

Contact via e-mail for any possible advertisement partnership.

 


 

İLETİŞİM KANALI (CONTACT)

Andropedi.com sitesiyle ilgili her türlü yorum, eleştiri, öneri ve tavsiyenizi ve site içeriği ile ilgili sorunları aşağıdaki form aracılığı ile veya e-posta adresimiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz. Tüm mesajlar özenle okunarak değerlendirilmekte ve gerektiğinde sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

Andropedi.com yönetimi ile iletişime geçmenin sadece iki yolu vardır ve aşağıda belirtilen resmi e-posta adresi kanalıyla veya iletişim formuyla mümkündür.

Adres:

Cemal Sahir Sok. No:33 Profilo Mecidiyeköy – İstanbul PK:34387

E-posta / E-mail:  info@andropedi.com


 

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023