Çizim ve Not Tarama Uygulaması – Notebloc

Çizim ve Not Tarama Uygulaması – Notebloc

Telefonlar için tasarlanmış ve çektiğiniz fotoğrafları tarayarak düzgünleştirip pdf ve jpg resim dosyasına dönüştüren bu reklamsız ve sade uygulama bu işi en iyi yapan uygulamalardan. Çizim ve not tarama uygulaması olan Notebloc’u ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Notebloc uygulaması tamamen ücretsiz ve sınırsız kullanım amacıyla Barselona’daki bir not defteri firması tarafından tasarlanmış. Yani uygulamanın asıl amacı aslında çizim ve not defterindeki notlarınızı taramak ve pdf ve resim dosyalarına dönüştürmek. Tabi siz bu uygulamayı resmi belgeler, dökümanlar ve diğer dosyalar için de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Uygulamayı açtıktan sonra tek yapmanız gereken dönüştürmek ve telefonunuza kaydetmek istediğiniz dökümanın fotoğrafını çekmek. Uygulama akıllı özellikleri ile belgenin köşelerini otomatik olarak bulabiliyor ve böylece perspektif görünümü düzeltebiliyor. Çektiğiniz fotoğraftaki gölgeler veya benzeri istenmeyen ışıklar otomatik olarak siliniyor. Dönüştürülen belge ise yine otomatik olarak uygulama içine kaydediliyor ve bunları klasörleyebiliyorsunuz. Uygulama içinden daha önce dönüştürdüğünüz belgelere ulaşabiliyor ve onları pdf ya da jpg olarak her türlü uygulama üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Örneğin Whatsapp üzerinden belge olarak ya da Gmail üzerinden e-posta olarak gönderebiliyorsunuz.

Firmanın kendi ürettiği not defterleri üzerinden çektiğiniz fotoğraflarda not defterinin kılavuz çizgileri ve kareleri otomatik olarak yok edilebiliyor. Diğer not defterlerinde de kılavuz çizgi ölçülerinin uyuştuğu durumlarda aynı sonucu almanız mümkün.

Tamamen ücretsiz ve reklamsız olan bu çizim ve not tarama uygulamasını hemen Google Play’den telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarPopüler UygulamalarÖnerilen SayfalarEğlenceli Android UygulamalarıKamera UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 3.5  Y: 23/03/2018  Güncelleme: 17/04/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023