Çizim ve Not Tarama Uygulaması – Notebloc

 İNDİR
Çizim ve Not Tarama Uygulaması – Notebloc

Popüler
Önerilen
Uygulama
2254
G: 17/04/2018
Y: 23/03/2018
Puan: 4.9
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Telefonlar için tasarlanmış ve çektiğiniz fotoğrafları tarayarak düzgünleştirip pdf ve jpg resim dosyasına dönüştüren bu reklamsız ve sade uygulama bu işi en iyi yapan uygulamalardan. Çizim ve not tarama uygulaması olan Notebloc’u ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Notebloc uygulaması tamamen ücretsiz ve sınırsız kullanım amacıyla Barselona’daki bir not defteri firması tarafından tasarlanmış. Yani uygulamanın asıl amacı aslında çizim ve not defterindeki notlarınızı taramak ve pdf ve resim dosyalarına dönüştürmek. Tabi siz bu uygulamayı resmi belgeler, dökümanlar ve diğer dosyalar için de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Uygulamayı açtıktan sonra tek yapmanız gereken dönüştürmek ve telefonunuza kaydetmek istediğiniz dökümanın fotoğrafını çekmek. Uygulama akıllı özellikleri ile belgenin köşelerini otomatik olarak bulabiliyor ve böylece perspektif görünümü düzeltebiliyor. Çektiğiniz fotoğraftaki gölgeler veya benzeri istenmeyen ışıklar otomatik olarak siliniyor. Dönüştürülen belge ise yine otomatik olarak uygulama içine kaydediliyor ve bunları klasörleyebiliyorsunuz. Uygulama içinden daha önce dönüştürdüğünüz belgelere ulaşabiliyor ve onları pdf ya da jpg olarak her türlü uygulama üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Örneğin Whatsapp üzerinden belge olarak ya da Gmail üzerinden e-posta olarak gönderebiliyorsunuz.

Firmanın kendi ürettiği not defterleri üzerinden çektiğiniz fotoğraflarda not defterinin kılavuz çizgileri ve kareleri otomatik olarak yok edilebiliyor. Diğer not defterlerinde de kılavuz çizgi ölçülerinin uyuştuğu durumlarda aynı sonucu almanız mümkün.

Tamamen ücretsiz ve reklamsız olan bu çizim ve not tarama uygulamasını hemen Google Play’den telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.notebloc.app


 QR Barkod  
Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Popüler
Önerilen
Eğlenceli Android Uygulamaları
Kamera Uygulamaları
Sistem Araçları ve Uygulamaları


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019