Youtube Müzik Dinleme ve Video İndirme için Newpipe

Youtube Müzik Dinleme ve Video İndirme için Newpipe

Android telefonunuzda sıkça Youtube müzik dinliyorsanız ve videoları indirmek istiyorsanız bu Youtube benzeri uygulama tam sizin için. Uygulama neredeyse Youtube’un sunduğu tüm özellikleri sunarken ayrıca yüzer ekran, kilit ekranında müzik dinleme, video indirme, reklamsız video izleme gibi birçok gelişmiş seçenekler de sunuyor. Üstelik videoların hepsini Youtube’dan çekiyor. Yani Youtube’daki bütün videolar bu uygulamada da mevcut.

Uygulamayı ilk yükledikten sonra Youtube hesabınızdaki abonelikleri uygulama ayarlarından bir kereliğine içeri aktarabilirsiniz. Tabi Youtube abonelik sistemini kullanmıyorsanız buna gerek de yok. Takip ettiğiniz hesapların son videoları, popüler videolar, kanallar gibi birçok sekmede videolar size sunuluyor. Wifi üzerinden internete bağlıyken ayrı, 3G üzerinden internete bağlıyken ayrı çözünürlük seçenekleri seçebiliyorsunuz. Böylelikle 3G üzerinden bağlıyken videolar örneğin 240p veya 360p olarak açıldığı için internetinizi de çok fazla harcamamış oluyorsunuz.

Uygulama ile Youtube videolarını telefonunuza da indirebiliyorsunuz. Böylelikle daha sonra internetiniz olmasa bile videoları telefondan izleyebiliyorsunuz. Bir diğer güzel özelliği ise arka planda ve kilit ekranında çalışabilmesi. Bu şekilde videonun sadece sesini dinleyecekseniz ya da Youtube müzik dinleyecekseniz ekranı kapatabilir veya arka planda müzikleri dinleyebilirsiniz. Hatta kilit ekranına yerleşmesi sayesinde şarkı değiştirebilir veya müziği durdurup başlatabilirsiniz.

Yüzer ekran özelliği sayesinde de izlediğiniz videoyu küçük pencere olarak telefon ekranına atabilir, siz telefonda başka uygulamalar ile ilgilenirken ekranın bir köşesinde videoyu izlemeye devam edebilirsiniz.

Bu yazdığımız özelliklerin dışında Youtube müzik dinleme, video izleme, video indirme ve kilit ekranında çalışan Youtube uygulamasına alternatif olabilecek bir uygulama Newpipe.

Bazı özelliklerinden dolayı bu Newpipe uygulamasını Google Play’den indiremiyorsunuz. F-droid adındaki açık kaynak kodlu ve ücretsiz uygulamalar sunan Google Play alternatif mağazasından apk olarak indirebilirsiniz. F-droid mağazası güvenilir ve açık kaynaktır. F-droid hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz de F-Droid Nedir? yazımıza göz atabilirsiniz. Newpipe uygulamasını ise aşağıda paylaştığımız F-droid linki üzerinden apk olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

İndirme sayfasını açtıktan sonra sayfanın üst taraflarında “APK” yazan bir link göreceksiniz. O linkten apk dosyasını indirip kurabilirsiniz. Uygulama çalışmadığında tekrar bu sayfaya giderek yeni versiyon apk’sini indirip kurarsanız uygulama çalışmaya devam edecektir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Link  2 Yorum

   
    Anonim  
  29.10.2020-13:30

  New pipe videoları açmıyor bile nasıl indirsin

   
    andropedi  
  29.10.2020-13:31
  a

  Merhaba, newpipe uygulamasına güncelleme geldi. En yeni versiyonunu indirmeniz gerekiyor. Son versiyonu çalışıyor.YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarF-Droid UygulamalarıNasıl Yapılır? (Android)Medya Uygulamaları
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 3.2  Y: 05/10/2020  Güncelleme: 04/11/2020      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023