Android yapay zeka sohbet robotu

Yapay Zeka Sohbet Robotu Android Uygulaması

Terapi ve meditasyon üzerine yapay zeka ile geliştirilmiş bu sohbet robotu sizin psikolojik sağlığınızı takip ediyor ve iyi olmanıza yardımcı oluyor. Uygulama sizinle yazışarak konuşuyor ve yazdıklarınıza göre ruh sağlığınız, psikolojik durumunuz üzerine analizler yapıyor. Bu analizleri günlük olarak kaydediyor ve size daha iyi bir ruh haline bürünmeniz için yardımcı olmaya çalışıyor. Uygulama şu an için sadece İngilizce konuşabilse de yakın zamanda Türkçe dil de seçenekler arasına eklenebilir.

Yapay zeka günümüz teknolojisinde bir çok alanda daha çok kullanılmaya başladı ve geleceğin teknolojisinde de büyük oranda yer alacak gibi görünüyor. Artık tüm uçaklarda, aramalarda, elektronik aletlerde, bilgisayarlarda ve telefonlarda yazılım içinde yapay zeka kodları yer almaya başladı. Bu uygulama da bu yapay zeka ile geliştirildiği için uygulama kendi kendine sizden bir şeyler öğrenip üzerine katabiliyor. Bu sayede daha kalıplaşmış ve statik bir ilerleyiş yerine daha doğal ve yaratıcı bir konuşma gerçekleştirebiliyor.

Bu Android sohbet robotu uygulaması ile konuştukça uygulama sizi daha iyi analiz ederek sizi yazdıklarıyla yönlndirmeye ve kendi kendinizi dinleyebilmenize, ruhsal olarak daha iyi bir hal almanıza yardımcı olabiliyor. Özellikle teknoloji, trafik, insan kalabalığı ve yoğun iş temposu ile biriken stresli ruh halini değiştirmenize yardımcı olması uygulamanın asıl amacı.

Youper duygusal sohbet robotu Android uygulamasını telefonunuza Google Play’den ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Uygulama içinde bazı özellikler için satın alma gerekse de uygulamayı ücretsiz olarak da kullanmanız mümkün.

Android (Google Play)


iPhone (App Store)