Pokemon Go Türkiye’de İndirilebilir!

Uzun süredir beklenen Pokemon Go oyunu artık Türkiye’de de yayında! Oyuna başlamak için tek yapmanız gereken oyunu indirip telefonunuza kurmak. Oyun şu an için Apple Store’da bulunmasa da Android telefonunuz için indirebilirsiniz. Peki oyun nasıl oynanıyor?

Pokemon Go oyunu sanal dünya ile gerçek dünyayı birleştiriyor. Pokemon Go oyununda evinizde, evinizin etrafında ve gezdiğiniz yerlerde Pokemon bulabileceksiniz. Dolaştığınız yerlerde başka bir pokemon oyuncusu bulunduğu takdirde telefonunuz size uyarı verecek ve diğer Pokemon oyuncusu ile savaşabileceksiniz. Gezdiğiniz yerlerde topladığınız Pokemon’ları eğitip geliştirebiliyorsunuz.

Pokemon Go oyunu Android ve Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Tabi ki oyun içinde ücretli olarak alınabilecek eşyalar ve Pokemon’lar bulunacak.

Oyun Google Play Store’da da indirilebilir olsa da bazı telefon ve tabletler için uygun olmadığında bulunamayabilir. Bu yüzden aşağıda APK dosyası olarak indirilebilir versiyonunu sizlere sunuyoruz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki “İndir” butonuna tıklayarak APK dosyasını telefonunuza kurmak.

Siz de oyun ile ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıda yorum bölümümüzde paylaşabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Türkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalarÖnerilen SayfalarAndroid Oyunlar
Yazar: andropedi  Puan: 1.9  Y: 06/07/2016  Güncelleme: 13/08/2016      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023