Pokemon Go Türkiye’de İndirilebilir!

     İNDİR OYUN 


  Güncelleme:
  13/08/2016
  Okunma:
  3238
  Puan:
  3.6
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  46x

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Uzun süredir beklenen Pokemon Go oyunu artık Türkiye’de de yayında! Oyuna başlamak için tek yapmanız gereken oyunu indirip telefonunuza kurmak. Oyun şu an için Apple Store’da bulunmasa da Android telefonunuz için indirebilirsiniz. Peki oyun nasıl oynanıyor?

Pokemon Go oyunu sanal dünya ile gerçek dünyayı birleştiriyor. Pokemon Go oyununda evinizde, evinizin etrafında ve gezdiğiniz yerlerde Pokemon bulabileceksiniz. Dolaştığınız yerlerde başka bir pokemon oyuncusu bulunduğu takdirde telefonunuz size uyarı verecek ve diğer Pokemon oyuncusu ile savaşabileceksiniz. Gezdiğiniz yerlerde topladığınız Pokemon’ları eğitip geliştirebiliyorsunuz.

Pokemon Go oyunu Android ve Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Tabi ki oyun içinde ücretli olarak alınabilecek eşyalar ve Pokemon’lar bulunacak.

Oyun Google Play Store’da da indirilebilir olsa da bazı telefon ve tabletler için uygun olmadığında bulunamayabilir. Bu yüzden aşağıda APK dosyası olarak indirilebilir versiyonunu sizlere sunuyoruz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki “İndir” butonuna tıklayarak APK dosyasını telefonunuza kurmak.

Siz de oyun ile ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıda yorum bölümümüzde paylaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.nianticlabs.pokemongo


 QR Barkod  
Pokemon Go Türkiye’de İndirilebilir! 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Önerilen, Popüler, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6963yorum/31favori) k201208021123 m9809