Reddit Nedir? Reddit Android Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  13/08/2016
  Okunma:
  4362
  Puan:
  4.9
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  deb

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Reddit belki de sosyal paylaşım alt yapısına sahip en eski sitelerden biridir. Görsellikten ziyade daha çok paylaşımlara ve kullanıcı yorumlarına öncelik verir. Kullanıcıların çeşitli linkler, resimler, videolar ve yorumlar paylaşabildiği; diğer kullanıcıların ise o paylaşımlara yorum yapabildiği ve puan verebildiği sade bir sistemdir. Aynı zamanda kendi sitesinde bir çok kategori ve alt kategoriler ile bu paylaşımlar düzenli bir şekilde size sunulur. Hatta çoğu Facebook, Twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde özel olmayan genel ve eğlenceli paylaşımların kaynağı bu sitedir. Sadece paylaşım ve yorumların, hatta sorularınıza diğer kullanıcılardan cevap alabileceğiniz sitesine üye olmak ve kullanmak ise ücretsiz.

Reddit sitesinin Android kullanıcıları için resmi bir Android uygulaması da vardır. Android telefonunuza bu uygulamayı indirerek siz de paylaşımda bulunabilir, sorularınızı sorabilir ve diğer kullanıcıların yaptığı paylaşımlara göz atarak onlara yorum yapabilir ve puan verebilirsiniz. Reddit Android uygulamasını aşağıdaki İndir butonu ile indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.reddit.frontpage


 QR Barkod  
Reddit Nedir? Reddit Android Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Sosyal Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6959yorum/28favori) k201208021123 m9809