Hometech Tablet Sorunları ve Çözümleri


Hometech T800 IPS

Tabletim Kilitlendi veya Dokunmatik çalışmıyor

Hometech tablet reset atma: Şarjı varken tabletiniz herhangi bir sebepten kilitlenmişse veya dokunmatik algılamıyorsa tabletinizin arkasındaki “Reset” veya “R” yazan kısmındaki deliğe ince uçlu bir cisimle hafifçe bastırırsanız tabletiniz yeniden çalışmaya başlayacaktır. Reset yapmak tabletinize zarar vermez.

Tabletim Şarj Olmuyor

Tabletin pili tamamen bitmişse şarja takınca ekranda pil şarj durumunun görünmesi 10-15 dakika sürebilir. Normal bir durumdur. Arka planda tablet şarj oluyordur. Tabletin şarjda kalması gerekmektedir. Lütfen bekleyiniz.
Yine de şarj olmadığı durumlarda başka kablo veya adaptör veya bilgisayardan şarj etmeyi deneyiniz. Şarj olduysa adaptörünüz veya kablonuz arızalıdır. Lütfen önce teknik servisimizle irtibata geçip bu bilgiyi veriniz. Tabletinizi göndermenize gerek yoktur ve işlemleriniz daha hızlı yapılır.
Yine de şarj olmuyorsa ürünü merkez teknik servisimize arızasını belirterek kargo ile gönderebilirsiniz.
Tableti kendisiyle birlikte verilen şarj adaptörü ile şarj ediniz. Özellikle düşük kalite adaptörler tabletinize zarar verebilir. Lütfen tabletlerin şarj ve USB girişlerini çok zorlamayanız, kırılabilirsiniz.

Tabletimin Ekranı Sorunlu

Ekran çalışıyor sadece dokunmatik çalışmıyorsa önce reset atmayı deneyiniz.
Tablete darbe uygulamak, kırmak, düşürmek, su ile temas ettirmek vb. şekilde zarar vermek kullanıcı hatası kapsamındadır.Tamir edilirken standart servis ve parça değişim ücreti uygulanır.

Tabletim Çok Yavaşladı. İlk günkü gibi değil.

Yavaşlamanın temel kaynağı yüklenen yeni yazılımlardır. Özellikle arka planda çalışan veya virüslü uygulamalar tabletinizi yavaşlatır. Bu tip uygulamaları yüklememenizi veya silmenizi tavsiye ederiz. Tamamen silemiyorsanız, fabrika ayarlarına geri dönerek (Factory Reset) tabletinizi ilk aldığınız günkü yazılımsal durumuna getirebilirsiniz.

Android uygulamaları tablet bilgisayarıma nasıl yükleyebilirim?

Google Play üzerinden uygulama indirip tablet bilgisayarınıza yüklemek için, öncelikle gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Google Play üzerinden uygulama yükleyebilmek için internet bağlantısı gereklidir.
Tabletinizdeki Google Play uygulamasını etkinleştirmek için;
Menü/Google Play a dokunun, açılan menüden Mevcut Hesap seçeneğine dokunup gmail hesabınızı girin, Google Play açılacak, Google Play dan istediğiniz uygulamayı seçip tabletinize yükleyebilirsiniz.. Gmail hesabınız yoksa Yeni hesap seçeneğine dokunup yeni hesap almak için adımları takip edin.
Bilgisayarınıza indirdiğiniz apk uygulamalarını tablete yükleme,İnternet üzerinden bilgisayarınıza indirdiğiniz Apk uzantılı android uygulamasını tabletin dahili hafızasına (micro sd kartta olur) kopyalayın, bilgisayar bağlantısını kesin, Menü/FileManager uygulamasını tıklayın, açılan menüde yüklediğiniz Apk uygulamasını bulup üzerine dokunun, yükle seçeneğini seçerek yükleme işlemini tamamlayın. Yüklemede sorun yaşarsanız; Menü/Ayarlar/Güvenlik/Bilinmeyen kaynaklar özelliğini aktifleştirin (Bilinmeyen kaynaklar yazan kısmın sağ tarafındaki tiki işaretleyin).Görsel Olarak Bknz.

Bilgisayar bağlantısını yapamıyorum ne yapmalıyım?

Tablet cihazınızı usb kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın,
Ekranın sağ alt köşesinde çıkan usb sembolüne dokunun,
Açılan menüden usb bağlandı seçeneğine dokunun,
Açılan menüden (USB depolama birimini aç) seçeneğine dokunun.
Bu işlemlerden sonra bilgisayarım bölümüne girdiğinizde cihazınızın dahili hafızasını çıkarılabilir disk olarak görebilecek, yüklemek istediğiniz bilgileri yükleyebileceksiniz.

Cihazım dondu,ekran açık ama her hangi bir işlem yapılamıyor ne yapmalıyım ?

Cihazın açma/kapatma tuşuna yaklaşık bir dakika boyunca basılı tutarak bu sorunu çözebilirsiniz. Reset sonrası cihazdaki sorun devam ediyorsa Yazılım/Firmware bölümünden cihazınıza ait yazılımı indirip cihaza yazılım yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Cihazı fabrika ayarlarına nasıl alırım.Fabrika ayarlarına getirdikten sonra yüklü bilgilerim silinirmi?

Menü/ayarlar/yedekle ve sıfırla menüsüne girip Fabrika verilerine sıfırla seçeneğine dokunun, Tableti sıfırla/Her şeyi sil seçeneğine dokunun cihaz kapanıp açılacak bu işlemle cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamış olacaksınız
Cihaz fabrika ayarlarına sıfırlandığında cihazınızdaki tüm bilgileriniz silinecektir.

Kablosuz ağa (WİFİ) nasıl bağlanabilirim?

Bağlanacağınız kablosuz ağın kullanılabilir olduğundan emin olun,
Menü/Ayarlar/Kablosuz ve Ağlar (Wi-Fi) özelliğini açık konuma getirin,
Bulunduğunuz alandaki kablosuz ağların listesi yan ekranda sıralanacaktır,
Bağlanmak istediğiniz kablosuz ağın üzerine dokunun, ağınız şifreliyse şifrenizi girip bağlan seçeneğine dokunun 30 sn içerisinde kablosuz ağa bağlanmış olacaksınız.
Görsel Olarak Bknz.

Media ve diğer sesler az çıkıyor ne yapabilirim?

Menü ayarlar ses bölümünden ses düzeylerini kontrol ediniz.Google Play üzerinden ses yükseltici uygulamalar yükleyerek sesi %25 oranında yükseltebilirsiniz. Ses yükseltmesi için kullanılan uygulamalar cihaz bataryasını ortalama %10 etkilemektedir.

Video izleyemiyorum ne yapmalıyım?

İnternet tarayıcı üzerinden video izleyemiyorsanız; Bazı internet tarayıcıları Adobe Flash Player desteklemediğinden Adobe Flash Player uyumlu tarayıcı kullanmanız gerekmektedir.(Puffin Web Browser,Doblin Web Browser)
Yüklediğiniz bazı videoları izleyemiyorsanız; Google play dan video codec yüklemeniz gerekmektedir. Yada Mx player yükleyerek videoları sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

İlk şarj süresi kaç saat olmalıdır?

Hometech android tablet bilgisayarlarda pil şarz süresi pil amperine göre değişmektedir cihaz kapalı konumda 6-8 saat şarz edilmesi gerekmektedir.İlk şarz süresi ve düzenli batarya ömrü açısından önem taşımaktadır.

Hometech serisi tabletimi şarz girişinden şarj edemiyorum ne yapmalıyım?
Hometech serisi tablet bilgisayarlarınızı kutu içerisinden çıkan şarz adaptörü ile şarz ediniz.

Şarz adaptörünün çalışıp çalışmadığını nasıl test ederim?
Cihaz kapalı konumda iken şarza takarsanız tablet ekranında pil işareti çıkacaktır.Açık konumda şarz ederseniz sağ köşede bulunan pil simgesi üstünde enerji işareti çıkacaktır(kırmızı kutu içinde belirtilmiştir)Bu durumlarda adaptör sağlam demektir.

Pil çabuk bitiyor?

Pil ömrü CPU kullanımıyla ilgilidir.Tüm gereksiz uygulamaları kapatın.Bazı uygulamalar yürütülen program listesinde görüntülenmeyebilir.Arkaplanda çalışan bazı uygulamalar istenmeyen pil tüketimlerine neden oluyor olabilir.Bir uygulamayı kapatmak için Home(Ana)tuşunu kullanmak yerine Back (Geri)tuşunu kullanın.(Back(Geri)tuşu çoğu uygulamayı kapatırken Home(Ana)tuşu uygulamaları bekleme moduna alır.Bir Google hesabı ayarlandıktan sonra veri iletişimi arkaplanda gerçekleşir.Pil ömrünü uzatmak için Ayarlar Hesaplar ve senkronizasyon konumunda Oto eşitleme özelliğini devre dışı bırakın.Arka plan resimleri hareketli ise buda pil tüketimini hızlandırır
Wi-Fi açık tutmak pil tüketiminin ana nedenlerinden biridir.

İnternet üzerinden görüntülü konuşma yapabilirmiyim?

Skype ve benzeri programlar kullanarak kişi listenizdeki kişilerle internet üzerinden görüntülü konuşma yapabilirsiniz.Görünütülü konuşma internet hızına bağlı olarak düzenli çalışmayabilir.

Ekran kilidi şifresini yanlış girdim , tabletim kilitlendi ne yapmalıyım?

Hatalı şifre girildiğinde Tablet bilgisayar güvenlik amaçlı olarak kilitlenir. Gmail kurtarma hesabı oluşturduysanız Gmail hesabınızı girerek girilen şifreyi iptal edebilirsiniz.

Şifreyi hatırlamıyorsanız desetklenen modellerde factory reset yaparak cihazınızın şifresini sıfırlayabilirsiniz.

Recovery mod nedir? Recovery mod menüsüne nasıl ulaşabilirim?

Rom ve sistem güncellemelerini sd-kart üzerinden yükleyebileceğiniz menüye verilen isimdir.Recovery menüsüne ulaşabilmeniz için cihazı kapalı konumda iken çeşitli tuş kombinasyonlarıyla ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi için Factory reset modu konusuna bakın.

Tabletim açılış logosunda kaldı ne yapmalıyım?

Yazılım bölümünden cihazınıza ait yazılımı seçin.Cihazınıza ait yazılım yükleme programını indirip, cihazınıza yazılım yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz. Yazılım yükleme programı (Livesuit) (RKtool.tr) linklerde mevcuttur.Desteklenen modellerde Factory Reset modunda cihazınızı resetleyebilirsiniz.

4-8-16 GB dahili depolama alanına sahip Tabletim dahili depolama alanı düşük olarak gözüküyor Cihazım arızalımıdır?

Android işletim sistemi kullanılan cihazlarda dahili depolama alanının 5/1′ ini işletim sistemi kullanır. Bu nedenle kullanabileceğiniz depolama alanı 2-6-12 olarak görünmektedir. Bu bir arıza yada Hometech ‘e mahsus bir durum değildir. Android işletim sistemi kullanılan tüm cihazlarda bu durum geçerlidir.

Tabletimi mini HDMI dan HDMI Tv ye bağladığımda görüntü alamıyorum.Sorun ne olabilir?

Tabletinizin HDMI çıkışında problem olabilir.

Cihaz ayarlar Hdmi Turn on HDMI kutucu işaretli olmasına dikkat ediniz.İşaret yok ise tv ye görüntü aktarmaz
HDMI 1.4 özelliğine sahip ve “Mini HMDI – HDMI uçlu” bir kablo ile tabletinizi HDMI özellği olan bir TV ye bağlayın.
Eğer görüntü alıyorsanız, cihazınız sağlamdır. Aksi durumda cihazınızı bize ulaştırmanız gerekmektedir.

Görüntü aktarımı için kullandığınız kablo sorunlu olabilir.

Ara bağlantı kablonuzda sorun olabilir. Kablonuzu başka bir cihazda kontrol etmeye çalışın.

Tabletimin dokunmatik camı/Ekranı çatladı ne yapabilirim ?

Bu durumda ürün garanti dışı işlem yapılacaktır. Hasar tespiti için cihazını bize ulaştırmanız gerekir.

Arızalı ürünümü servise nasıl göndereceğim ?
Ürünün arızasını detaylı bir şekilde belirterek arızalı aksesuarlarını cihazla birlikte gönderiniz.
Geri dönüş adresinizi açıklayıcı şekilde yazınız.(Cihaz paketlemesini özen göstererek yapmanız gerekmektedir)

Kaynak: Bu sayfadaki sorunlar ve çözümler Hometech Tablet blog sitesinden izin alınarak yayınlanmıştır. Hometech tabletlerle ilgili diğer sorunlarınızı buraya tıklayarak sitenin kendi sayfasında yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Ayrıca sayfaya yazılmış diğer yorumları okuyabilirsiniz.


Sponsorlu



  476 Yorum

   
    andropedi  
  02.10.2020-13:25
  a

  @noname, tablet şarj ışığının yanması fakat ekrana görüntü gelmemesi büyük ihtimalle ekran veya anakart arızası gibi gözüküyor. Şarj almayan tabletin ise içini açıp batarya soketini çıkartıp , güç tuşuna 10 saniye basılı tuttuktan sonra batarya soketini takıp tableti tekrar açmayı deneyin.

  @adem, problem tabletle değil de bağlandığınız wifi modem ile alakalı. Wifi’ye bağlandığınızda tarayıcı açılıyorsa bunu bağlandığınız wifi ağı yapıyor. Modem ayarlarını kontrol edin.

  @Mona, Tabletinizi fabrika ayarlarına döndürüp denediniz mi?

   
    Adem  
  04.10.2020-22:27
  A

  Tabletim bir hafta once sarja taktim ve hala tabletim kapali

   
    andropedi  
  04.10.2020-22:29
  a

  Eğer tabletiniz açılmıyorsa muhtemelen tabletin pili problemli. Bir diğer küçük ihtimal ise şarj kablosu veya adaptöründe problem olması.

   
    musa ツ  
  06.10.2020-14:15
  m

  aga tablet ekranı degişmesi zorunlumu dokunmatik çalışmassa

   
    andropedi  
  06.10.2020-14:20
  a

  Aslında ekranda iki katman var. Sadece dokunmatik çalışmıyorsa sadece dokunmatik paneli değişmesi yeterli olabilir. Bunun dışında başka seçenek pek yok gibi.

   
    Adem  
  06.10.2020-23:53
  A

  Sanırım adaptöründe problem var ne yapmalıyım
  Tesekkürler

   
    andropedi  
  06.10.2020-23:57
  a

  Tabletinizin orijinal adaptörü üzerinde yazan değerlere göre yeni bir uygun adaptör alabilirsiniz. Çok ucuz ve kalitesiz almayın.

   
    İsmail  
  08.10.2020-03:19
  İ

  Alfa 10 t tablet aldık 1 hafta oldu sarjdayken titremeye başladı reset denedik açma kapama tuşuna bastık herseyi yaptık 2 saattir titriyor susmuyor ne yapmamız lAzım acil ltfn yardım

   
    andropedi  
  08.10.2020-09:51
  a

  Açma kapama tuşuna en az 10 saniye basılı tutmayı denediniz mi? Bunun dışında ya pili bitip kapanacak, ya da içini açıp pili veya titreşim motorunu sökeceksiniz.

   
    Berna  
  09.10.2020-22:22
  B

  Merhaba 1 hafta oldu uzaktan eğitim için ogluma hometech alfa marka tablet aldik tabletin kendi ön ve arka kamera gayet net fakat eba,zoom,msn, gibi bir cok uygulamadan görüntülü konusmada ön kamera cok karanlik çocuk ekranda görünmüyormus ögretmen diyor ne yapsak olmadi yardimci olabilecek varsa Allah rizasi icin yardim edebilirmi yoksa iade edicez ürünü

   
    andropedi  
  09.10.2020-22:26
  a

  Hometech alfa modelinde bu bahsettiğiniz karanlık görüntü problemini aynı tabletle başkaları da yaşıyor. Henüz kesin bir çözümüne denk gelmedik. En iyisi hometech teknik servisini arayıp konu hakkında bilgi almanız.

   
    eda  
  11.10.2020-11:37
  e

  Youtubeye giricem ama malesef youtube durdu hatası veriyor nasıl cözebilirim tableti yeniden baslattım kapattım actım defalarca youtubeye girmeye calıstım ama durdu hatası veriyor

   
    andropedi  
  11.10.2020-11:52
  a

  Ayarlardan youtube uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizleyin. Sonra güncelleştirmeleri kaldır deyin. Sonra tableti yeniden başlatıp Google Play’den youtube uygulamasını güncelleyip açın ve tekrar deneyin.

   
    eda  
  11.10.2020-12:12
  e

  Verileri temizlersem hesabımda kalıcı olarak silinmezmi?

   
    andropedi  
  11.10.2020-12:15
  a

  Hayır silinmez. Tabletteki Google hesabınız ile hesabınız tekrar açılır ve kaldığı yerden devam eder.

   
    Adem  
  17.10.2020-22:10
  A

  Tabletim kapandı açmaya çalıştım
  Açılma ekranı bi gidiyordu
  Bende kapatma ile ses açma tuşuna 10 sn bastım bazı yazılar gelsi ve şuan ekran o şekilde kaldı birşey yapamıyorum

   
    andropedi  
  17.10.2020-22:12
  a

  Tekrar kapatma tuşu ve ses kısma veya açma tuşuna en az 15sn basılı tutun…

   
    Adem  
  17.10.2020-22:17
  A

  Tmm yaptım
  Ekran açılıp kapanıyor şimdi ne yapmalıyım

   
    andropedi  
  17.10.2020-22:19
  a

  Şimdi cihazı normal power tuşu ile açmayı deneyin. Olmazsa şarj bitene kadar bekleyin. Şarj bittikten sonra şarja takıp yine normal açmayı deneyin.

   
    Adem  
  18.10.2020-00:14
  A

  Tablet açıldı ama geri kapandı ve şark ediyor gostermiyor

   
    Adem  
  19.10.2020-11:43
  A

  Tabletim tarayıcıya giriyor ve modemler alakalı değil çünkü diğer cihazlarda tarayıcıya girmiyor tek bu cihazda giriyor lütfen yardım kafayı yicem

   
    eda  
  19.10.2020-11:51
  e

  Tabletim oyundayken cizirdiyor

   
    Alper  
  19.10.2020-15:36
  A

  Kullanim kitapciginda tableti ℅100 şarj etmeden kullanmayin yazdigi icin tableti kutusundan cikarip sarja taktim.97ydi 100 olunca cikardim ama sarji biraz hizli gidiyor gibi sarjin azalmasi stabil degil gibi.Bi anda %3 azaliyor bu normal mi?

   
    eda  
  19.10.2020-15:41
  e

  hometec alfa 10 inc aldim ama on kamerasi karanlik duzgun gostermiyor

   
    andropedi  
  19.10.2020-17:19
  a

  Tableti ilk aldığınızda şarjının daha hızlı azalması normal. Bir iki haftalık kullanımdan sonra şarjı biraz daha iyileşecektir.
  Ön kameranın karanlık olması ile ilgili yetkili servisle görüşün.

   
    muhammed  
  19.10.2020-20:22
  m

  Hometech T701 tabletime tableti sifirla/her seyi sil dedim tabletim acilmiyo nasil acilcak lutfen yardim edin

   
    Nazlı  
  21.10.2020-17:34
  N

  Tableti 4 gün sonra kapandı şarz olmuyor gibi güç tuşuna da basılı ttuttm hiç bir tepki yok napabilirim

   
    Nazlı  
  21.10.2020-17:57
  N

  Tapletalfa 10′ 3ram 32 olan açılmıyor şarz da olmuyor 4,5 saat şarzda olmasına rağmen olmamış gibi üstelik 4 gün oldu

   
    andropedi  
  21.10.2020-18:16
  a

  En az 8 saat şarjda tuttuktan sonra şarjdan çıkarıp en az 30 saniye güç tuşuna basılı tutarak açmayı deneyin.

   
    Hatice menek  
  22.10.2020-10:29
  H

  Bir hafta once hometec alfa 10 inc tablet aldim iki gundur sarza takiyorum doluyor gosteriyor cok yavas dolduruyor dun 63 iken birden 100 oldu cikardim sabah kalktigimda sarzi 83 gosteriyor neden acaba ilgilenirseniz

   
    Nazlı  
  22.10.2020-15:51
  N

  Olmadı şarza da tattım yok reset de müşteri hizmetleri cevap yok gelmiyo servise götürcem ama napcam bilmiyorum yenisini istiyorum burdan ilgilenin müşteri hizmetleri şikayet etdecm yoksa

   
    Tuncay  
  22.10.2020-19:01
  T

  Tableti yeni aldık 10tb klavye ilk açtığımızda çalışıyordu şarj ettikten sonra tablete bağlanmıyor klavyenin on of isiklarida yanmıyor bulutut tada klavyeyi görmüyor sadece klavyeyi şarja bagladigimiz zaman kırmızı şarj oluyor ışığı yanıyor sorun ne olabilir

   
    andropedi  
  22.10.2020-23:38
  a

  @hatice, Tableti yeni aldığınız için şarj yüzdelerinde gariplik görmeniz normal. Bir iki hafta sonra şarj daha normale dönecektir.
  @nazli, En iyisi hometech’in kendi servisine gidip yüzyüze görüşmeniz.
  @Tuncay, muhtemelen klavyede kırmızı ışık yanması ya bluetooth eşleştirmesini tam yapamadığınız için, ya da klavyenin şarjı/pili ile alakalı.

   
    Ayça  
  24.10.2020-00:35
  A

  Homtech tabletimiz daha bir ay oldu olmadi alali ama ön kamerasi ters ne yaptiysakk duzelmiyo ne yapmaliyim

   
    andropedi  
  24.10.2020-10:46
  a

  Merhaba, tableti henüz yeni aldığınız için Hometech teknik servisi ile iletişime geçip gerekirse garanti kapsamında tableti göndermenizi öneririz.

   
    Mehmet  
  24.10.2020-21:14
  M

  Hometech alfa 7m modeli 7 aydir bende sarji dun sarji tam olarak bitti sarja taktim 30 dakika sonra acildi ama sarj cihazini cikardigimda hala sarj oluyo gozukuyo ne yapmaliyim

   
    andropedi  
  24.10.2020-21:18
  a

  Tablet açıkken kapatma tuşuna en az 30 saniye basılı tutarak tableti kapatıp tekrar açın. Kapatma tuşuna basarken tablet kapatılıyor yazsa bile ve kapansa bile siz basmaya devam edin.

   
    Mehmet  
  25.10.2020-09:46
  M

  Denedim ama hala ayni

   
    Mehmet  
  25.10.2020-09:48
  M

  Ve bide sarj isareti varken sarjdan cikardim %100 du sonra birden %70 oldu ve %54 e dustu sonra duse duse %0 oldu kapandi bunlar 3 dakika da oldu ve cok isindi bunlar olurken

   
    andropedi  
  26.10.2020-20:47
  a

  Şarjın aniden bu şekilde ısınarak hızlı düşmesi iyi birşey değil. Pilde veya elektronik devrelerde bir kısa devre olabilir. Sorun devam ediyorsa ve sürekli oluyorsa teknik servise götürmeniz gerekebilir.

   
    Ali  
  28.10.2020-11:01
  A

  Tabletim şarjdayken yavaş doluyo sonra hemen 100 oluyor acil lütfen

   
    Hatice ozcelik  
  28.10.2020-22:56
  H

  Tabletin sarji bitiyor sarza takiyorum ekranda yazilar cikiyor guc tusuna basili tutunca kapanip yeniden aciliyor her seferinde nenden ayni sorunla karsilasiyorum daha 2 hafta oldu alali

   
    Hatice ozcelik  
  28.10.2020-22:57
  H

  Bide kamera error yaziyor ekranda yazilar ciktigi zaman kamerada sorunvar anlaminami geliyor bu

   
    andropedi  
  28.10.2020-23:09
  a

  @Ali, şarj dolarken veya boşalırken ani düşüşler ya da artışlar arada olabilir. Fakat bu devamlı oluyorsa ve yüksek miktarlarda gerçekleşiyorlarsa servise gerek olabilir.

  @Hatice, tableti fabrika ayarlarına döndürüp tekrar deneyin. Yine aynı hataları alırsanız tablet yeni olduğu için garanti kapsamında servisle görüşebilirsiniz.

   
    Mustafa  
  03.11.2020-09:08
  M

  Tabletimin sarzi hizli bitiyo hizli doluyo acill lutfen servise gondermelimiyim

   
    Mahmut  
  03.11.2020-09:46
  M

  Tabletim hizli sarz doluyo hizli bitiyo ara sira atiyorum 80 de 15 dkka gidiyo sonra bi bakiyom 77 hizli ca bitiyo acillllll

   
    andropedi  
  03.11.2020-11:32
  a

  Eğer tabletinizi yeniyse şarjın oturması biraz süre alacaktır. Hometech tabletlerde şarj dolum ve boşaltım süreleri biraz daha kısadır.

   
    noname  
  04.11.2020-19:49
  n

  Hometech wi101 tablete klavyesiz format atilabilir mi ? Hometechin klavyeli versiyonu fakat klavye bozuk, giris sifresi unutulmus .Yardimci olur musunuz bilen varsa ?

   
    andropedi  
  04.11.2020-20:10
  a

  Evet atılır. Tablet kapalıyken aynı anda ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak tableti açarsanız tablet açılmadan bir sistem menüsü gelecek. Orada yine ses tuşları ile aşağı/yukarı gidip factory reset’in üstüne gelip güç tuşu ile onayladığınızda tabletinizin içindeki herşey silinerek fabrika ayarlarına döner. Ses kısma ve güç tuşu dediğimiz tuş kombinasyonu tabletin modeline göre başka tuşlar da olabilir. Yaklaşık 10 saniye aynı anda basarak basılı tuttuğunuzda olması lazım.

   
    Muhammed  
  06.11.2020-18:40
  M

  Merhaba. Tabletim e bakarken birden değişik çizgiler çıkıyo 15-20saniye sonra kapanıp tekrardan açıliyo ve yine aynı sorun oluyor 1ay önce servise gönderdim geldi sorun yoktu tekrardan aynı şey oldu lütfen acil cevaplayın.


1 6 7 8 9 10

YORUM YAZ






E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 476 yorum 222687
Teknoloji Haberleri
Yazar: andropedi  Puan: 193.4  Y: 24/07/2014  Güncelleme: 24/07/2014      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023