Hometech Tablet Sorunları ve Çözümleri


Hometech T800 IPS

Tabletim Kilitlendi veya Dokunmatik çalışmıyor

Hometech tablet reset atma: Şarjı varken tabletiniz herhangi bir sebepten kilitlenmişse veya dokunmatik algılamıyorsa tabletinizin arkasındaki “Reset” veya “R” yazan kısmındaki deliğe ince uçlu bir cisimle hafifçe bastırırsanız tabletiniz yeniden çalışmaya başlayacaktır. Reset yapmak tabletinize zarar vermez.

Tabletim Şarj Olmuyor

Tabletin pili tamamen bitmişse şarja takınca ekranda pil şarj durumunun görünmesi 10-15 dakika sürebilir. Normal bir durumdur. Arka planda tablet şarj oluyordur. Tabletin şarjda kalması gerekmektedir. Lütfen bekleyiniz.
Yine de şarj olmadığı durumlarda başka kablo veya adaptör veya bilgisayardan şarj etmeyi deneyiniz. Şarj olduysa adaptörünüz veya kablonuz arızalıdır. Lütfen önce teknik servisimizle irtibata geçip bu bilgiyi veriniz. Tabletinizi göndermenize gerek yoktur ve işlemleriniz daha hızlı yapılır.
Yine de şarj olmuyorsa ürünü merkez teknik servisimize arızasını belirterek kargo ile gönderebilirsiniz.
Tableti kendisiyle birlikte verilen şarj adaptörü ile şarj ediniz. Özellikle düşük kalite adaptörler tabletinize zarar verebilir. Lütfen tabletlerin şarj ve USB girişlerini çok zorlamayanız, kırılabilirsiniz.

Tabletimin Ekranı Sorunlu

Ekran çalışıyor sadece dokunmatik çalışmıyorsa önce reset atmayı deneyiniz.
Tablete darbe uygulamak, kırmak, düşürmek, su ile temas ettirmek vb. şekilde zarar vermek kullanıcı hatası kapsamındadır.Tamir edilirken standart servis ve parça değişim ücreti uygulanır.

Tabletim Çok Yavaşladı. İlk günkü gibi değil.

Yavaşlamanın temel kaynağı yüklenen yeni yazılımlardır. Özellikle arka planda çalışan veya virüslü uygulamalar tabletinizi yavaşlatır. Bu tip uygulamaları yüklememenizi veya silmenizi tavsiye ederiz. Tamamen silemiyorsanız, fabrika ayarlarına geri dönerek (Factory Reset) tabletinizi ilk aldığınız günkü yazılımsal durumuna getirebilirsiniz.

Android uygulamaları tablet bilgisayarıma nasıl yükleyebilirim?

Google Play üzerinden uygulama indirip tablet bilgisayarınıza yüklemek için, öncelikle gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Google Play üzerinden uygulama yükleyebilmek için internet bağlantısı gereklidir.
Tabletinizdeki Google Play uygulamasını etkinleştirmek için;
Menü/Google Play a dokunun, açılan menüden Mevcut Hesap seçeneğine dokunup gmail hesabınızı girin, Google Play açılacak, Google Play dan istediğiniz uygulamayı seçip tabletinize yükleyebilirsiniz.. Gmail hesabınız yoksa Yeni hesap seçeneğine dokunup yeni hesap almak için adımları takip edin.
Bilgisayarınıza indirdiğiniz apk uygulamalarını tablete yükleme,İnternet üzerinden bilgisayarınıza indirdiğiniz Apk uzantılı android uygulamasını tabletin dahili hafızasına (micro sd kartta olur) kopyalayın, bilgisayar bağlantısını kesin, Menü/FileManager uygulamasını tıklayın, açılan menüde yüklediğiniz Apk uygulamasını bulup üzerine dokunun, yükle seçeneğini seçerek yükleme işlemini tamamlayın. Yüklemede sorun yaşarsanız; Menü/Ayarlar/Güvenlik/Bilinmeyen kaynaklar özelliğini aktifleştirin (Bilinmeyen kaynaklar yazan kısmın sağ tarafındaki tiki işaretleyin).Görsel Olarak Bknz.

Bilgisayar bağlantısını yapamıyorum ne yapmalıyım?

Tablet cihazınızı usb kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın,
Ekranın sağ alt köşesinde çıkan usb sembolüne dokunun,
Açılan menüden usb bağlandı seçeneğine dokunun,
Açılan menüden (USB depolama birimini aç) seçeneğine dokunun.
Bu işlemlerden sonra bilgisayarım bölümüne girdiğinizde cihazınızın dahili hafızasını çıkarılabilir disk olarak görebilecek, yüklemek istediğiniz bilgileri yükleyebileceksiniz.

Cihazım dondu,ekran açık ama her hangi bir işlem yapılamıyor ne yapmalıyım ?

Cihazın açma/kapatma tuşuna yaklaşık bir dakika boyunca basılı tutarak bu sorunu çözebilirsiniz. Reset sonrası cihazdaki sorun devam ediyorsa Yazılım/Firmware bölümünden cihazınıza ait yazılımı indirip cihaza yazılım yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Cihazı fabrika ayarlarına nasıl alırım.Fabrika ayarlarına getirdikten sonra yüklü bilgilerim silinirmi?

Menü/ayarlar/yedekle ve sıfırla menüsüne girip Fabrika verilerine sıfırla seçeneğine dokunun, Tableti sıfırla/Her şeyi sil seçeneğine dokunun cihaz kapanıp açılacak bu işlemle cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamış olacaksınız
Cihaz fabrika ayarlarına sıfırlandığında cihazınızdaki tüm bilgileriniz silinecektir.

Kablosuz ağa (WİFİ) nasıl bağlanabilirim?

Bağlanacağınız kablosuz ağın kullanılabilir olduğundan emin olun,
Menü/Ayarlar/Kablosuz ve Ağlar (Wi-Fi) özelliğini açık konuma getirin,
Bulunduğunuz alandaki kablosuz ağların listesi yan ekranda sıralanacaktır,
Bağlanmak istediğiniz kablosuz ağın üzerine dokunun, ağınız şifreliyse şifrenizi girip bağlan seçeneğine dokunun 30 sn içerisinde kablosuz ağa bağlanmış olacaksınız.
Görsel Olarak Bknz.

Media ve diğer sesler az çıkıyor ne yapabilirim?

Menü ayarlar ses bölümünden ses düzeylerini kontrol ediniz.Google Play üzerinden ses yükseltici uygulamalar yükleyerek sesi %25 oranında yükseltebilirsiniz. Ses yükseltmesi için kullanılan uygulamalar cihaz bataryasını ortalama %10 etkilemektedir.

Video izleyemiyorum ne yapmalıyım?

İnternet tarayıcı üzerinden video izleyemiyorsanız; Bazı internet tarayıcıları Adobe Flash Player desteklemediğinden Adobe Flash Player uyumlu tarayıcı kullanmanız gerekmektedir.(Puffin Web Browser,Doblin Web Browser)
Yüklediğiniz bazı videoları izleyemiyorsanız; Google play dan video codec yüklemeniz gerekmektedir. Yada Mx player yükleyerek videoları sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

İlk şarj süresi kaç saat olmalıdır?

Hometech android tablet bilgisayarlarda pil şarz süresi pil amperine göre değişmektedir cihaz kapalı konumda 6-8 saat şarz edilmesi gerekmektedir.İlk şarz süresi ve düzenli batarya ömrü açısından önem taşımaktadır.

Hometech serisi tabletimi şarz girişinden şarj edemiyorum ne yapmalıyım?
Hometech serisi tablet bilgisayarlarınızı kutu içerisinden çıkan şarz adaptörü ile şarz ediniz.

Şarz adaptörünün çalışıp çalışmadığını nasıl test ederim?
Cihaz kapalı konumda iken şarza takarsanız tablet ekranında pil işareti çıkacaktır.Açık konumda şarz ederseniz sağ köşede bulunan pil simgesi üstünde enerji işareti çıkacaktır(kırmızı kutu içinde belirtilmiştir)Bu durumlarda adaptör sağlam demektir.

Pil çabuk bitiyor?

Pil ömrü CPU kullanımıyla ilgilidir.Tüm gereksiz uygulamaları kapatın.Bazı uygulamalar yürütülen program listesinde görüntülenmeyebilir.Arkaplanda çalışan bazı uygulamalar istenmeyen pil tüketimlerine neden oluyor olabilir.Bir uygulamayı kapatmak için Home(Ana)tuşunu kullanmak yerine Back (Geri)tuşunu kullanın.(Back(Geri)tuşu çoğu uygulamayı kapatırken Home(Ana)tuşu uygulamaları bekleme moduna alır.Bir Google hesabı ayarlandıktan sonra veri iletişimi arkaplanda gerçekleşir.Pil ömrünü uzatmak için Ayarlar Hesaplar ve senkronizasyon konumunda Oto eşitleme özelliğini devre dışı bırakın.Arka plan resimleri hareketli ise buda pil tüketimini hızlandırır
Wi-Fi açık tutmak pil tüketiminin ana nedenlerinden biridir.

İnternet üzerinden görüntülü konuşma yapabilirmiyim?

Skype ve benzeri programlar kullanarak kişi listenizdeki kişilerle internet üzerinden görüntülü konuşma yapabilirsiniz.Görünütülü konuşma internet hızına bağlı olarak düzenli çalışmayabilir.

Ekran kilidi şifresini yanlış girdim , tabletim kilitlendi ne yapmalıyım?

Hatalı şifre girildiğinde Tablet bilgisayar güvenlik amaçlı olarak kilitlenir. Gmail kurtarma hesabı oluşturduysanız Gmail hesabınızı girerek girilen şifreyi iptal edebilirsiniz.

Şifreyi hatırlamıyorsanız desetklenen modellerde factory reset yaparak cihazınızın şifresini sıfırlayabilirsiniz.

Recovery mod nedir? Recovery mod menüsüne nasıl ulaşabilirim?

Rom ve sistem güncellemelerini sd-kart üzerinden yükleyebileceğiniz menüye verilen isimdir.Recovery menüsüne ulaşabilmeniz için cihazı kapalı konumda iken çeşitli tuş kombinasyonlarıyla ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi için Factory reset modu konusuna bakın.

Tabletim açılış logosunda kaldı ne yapmalıyım?

Yazılım bölümünden cihazınıza ait yazılımı seçin.Cihazınıza ait yazılım yükleme programını indirip, cihazınıza yazılım yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz. Yazılım yükleme programı (Livesuit) (RKtool.tr) linklerde mevcuttur.Desteklenen modellerde Factory Reset modunda cihazınızı resetleyebilirsiniz.

4-8-16 GB dahili depolama alanına sahip Tabletim dahili depolama alanı düşük olarak gözüküyor Cihazım arızalımıdır?

Android işletim sistemi kullanılan cihazlarda dahili depolama alanının 5/1′ ini işletim sistemi kullanır. Bu nedenle kullanabileceğiniz depolama alanı 2-6-12 olarak görünmektedir. Bu bir arıza yada Hometech ‘e mahsus bir durum değildir. Android işletim sistemi kullanılan tüm cihazlarda bu durum geçerlidir.

Tabletimi mini HDMI dan HDMI Tv ye bağladığımda görüntü alamıyorum.Sorun ne olabilir?

Tabletinizin HDMI çıkışında problem olabilir.

Cihaz ayarlar Hdmi Turn on HDMI kutucu işaretli olmasına dikkat ediniz.İşaret yok ise tv ye görüntü aktarmaz
HDMI 1.4 özelliğine sahip ve “Mini HMDI – HDMI uçlu” bir kablo ile tabletinizi HDMI özellği olan bir TV ye bağlayın.
Eğer görüntü alıyorsanız, cihazınız sağlamdır. Aksi durumda cihazınızı bize ulaştırmanız gerekmektedir.

Görüntü aktarımı için kullandığınız kablo sorunlu olabilir.

Ara bağlantı kablonuzda sorun olabilir. Kablonuzu başka bir cihazda kontrol etmeye çalışın.

Tabletimin dokunmatik camı/Ekranı çatladı ne yapabilirim ?

Bu durumda ürün garanti dışı işlem yapılacaktır. Hasar tespiti için cihazını bize ulaştırmanız gerekir.

Arızalı ürünümü servise nasıl göndereceğim ?
Ürünün arızasını detaylı bir şekilde belirterek arızalı aksesuarlarını cihazla birlikte gönderiniz.
Geri dönüş adresinizi açıklayıcı şekilde yazınız.(Cihaz paketlemesini özen göstererek yapmanız gerekmektedir)

Kaynak: Bu sayfadaki sorunlar ve çözümler Hometech Tablet blog sitesinden izin alınarak yayınlanmıştır. Hometech tabletlerle ilgili diğer sorunlarınızı buraya tıklayarak sitenin kendi sayfasında yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Ayrıca sayfaya yazılmış diğer yorumları okuyabilirsiniz.


Sponsorlu  476 Yorum

   
    MehmetC  
  25.08.2014-23:05
  M

  Yararli bilgiler için teşekkürler faydalı oldu.

   
    berkay  
  21.10.2014-19:05
  b

  tabletimin oyunları bozuk traffic racer de yan olarak düz gidilir benimkinde dik olunca düz oluyor ne yapmalıyım

   
    andropedi  
  27.10.2014-00:01
  a

  Hometech tabletlerinde root ve rom atma işlemleri biraz sıkıntılı. Çünkü modeller için çok fazla root yöntemleri ve custom rom’lar malesef bulunmuyor. Cihazı fabrika ayarlarına döndürebilseniz sorun büyük ihtimal düzelecek. Ekran kilidi şifrenizi hatırlamaya çalışın.
  Bir de tabletin ayarlar kısmında sd card ile ilgili tüm ayarları kurcalayın. Bazı cihazlarda geliştirici seçenekleri sayfasında sdcard ve harici hafıza depoları ile ilgili ayarlar bulunuyor. Belki bir şekilde sd kart ulaşımını engellemiş olabilirsiniz. Cihaz sd kartı görmediği için bu hata uyarılarını alıyorsunuz.
  Bir diğer ihtimal de tabletin sd kart okuyucusu arızalanmış olabilir. Garantisi devam ediyorsa servise göndermeniz daha sağlıklı olabilir.

   
    muammer  
  26.10.2014-23:51
  m

  Merhaba;ben probook prbt 120 tablet kullanicisiyim 10gundur nedenini bilmedigim
  Galeri,kamera,ses kaydi ozelligini acamiyorum NO STORAGE EXTERNAL AVAİLABLE
  yaziyor 3tane cdkart degistirdim guncelleme yaptim ince uclu bir cisimle reset yaptim
  Fabrika ayarlarina SIFIRLAYAMADIM ekran kilidi şifresini istiyor(unuttugum icin)
  Bir cok siteye girdim ve rom atmami ve uygun rom’u bulmami,rom attiktan sonra
  Programlarin eskisinden kotu oldugunu okudum;lutfen yardim edin.:-)

   
    mustafa  
  16.11.2014-19:49
  m

  Tabletim açılış logosunda kaldı yazılımı nasıl yapabilirim

   
    Ercan  
  23.11.2014-15:50
  E

  yorum.
  Benim tablette22oyunoldugu icin babam benim tablete sifre koydurmu yor

   
    yunusanil  
  31.12.2014-12:40
  y

  Asfalt 8 surumune nrden uygun degil?

   
    andropedi  
  31.12.2014-13:54
  a

  Oyunun grafiklerini kaldırmayacağından, ya da oyun yapımcısı tarafından cihaz modeli indirilebilenler listesine eklenmediğinden uygun olmayabilir.
  Çözüm: İnternetten asphalt 8 apk dosyasını bularak tablete indirin ve yükleyin. Belki bir ihtimal çalışabilir.

   
    andropedi  
  14.01.2015-14:13
  a

  Daha önce sitemizde paylaşmak için internette geniş kapsamlı bir araştırma yapmış ve bulamamıştık. Maalesef Hometech tabletler için şu anda herhangi bir root yöntemi ve dosyaları mevcut değil, yani kimse tarafından geliştirilmemiş. Hometech tabletinizi içinde gelen arayüz ile kullanmak zorundasınız.

   
    Mehmet  
  14.01.2015-13:59
  M

  Benim hometech premium tab7 ‘im var.Rootlamak istiyorum ama hiçbir yerde bulamadım program.Yardmcı olursanız sevinirim.

   
    mustafa  
  17.01.2015-09:15

  Hocam root atmak için uğraşıyorum kaç gündür yüklenmedi bi yardim et kingo root da işe yaramadı hangi programı kullanmam gerek . hile açmak için istiyo yoksa böyle sıkıntılı işe girişmem bi yardım istiyorum senden

   
    andropedi  
  17.01.2015-12:25
  a

  Dediğimiz gibi Hometech Tabletlere root yapabilmek için hazır yazılmış uygun sistemler yok. Belki başka cihazların root yöntemlerini uydurabilirsiniz fakat bu şekilde cihazı kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Maalesef root atabilme ihtimali çok düşük.

   
    andropedi  
  28.01.2015-14:01
  a

  Cihazı formatlamanız gerekebilir. Fakat içindeki tüm verileri kaybedersiniz. Bu yüzden hatırlamaya çalışın.

   
    yusuf  
  28.01.2015-13:48
  y

  ben tablete desen koydum ama unttum

   
    ümran  
  01.02.2015-17:57
  ü

  ekranı dikey yatay kullanım ayarı nereden yapılıyor

   
    andropedi  
  01.02.2015-19:32
  a

  Tabletin sağ alt tarafında bulunan saat’e tıkladıktan sonra açılan küçük pencerede ayarlar simgesi var, ona basın. Biraz daha büyük açılan pencerede “Ekranı Otomatik Döndür” yazan yerdeki butonu açıp kapatarak ekranı yatay veya dikey olarak kilitleyebilirsiniz.

   
    omer  
  11.02.2015-12:39
  o

  tabletimin şifresini unuttuk.forma taktırın

   
    omer  
  11.02.2015-12:40
  o

  hometech tabletimi forma takın

   
    Emre  
  08.03.2015-17:20
  E

  Hometech 2 gb ramli tablet pc uygulamaları sd karta kopyalamak istiyoruz ancak kabul etmiyor yardımcı olabilirmisiniz.

   
    mahmuttt  
  12.03.2015-23:22
  m

  hafıza kartını C klasörü ile birleştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim hometech pro tab 7 z3537g tabletimin modeli teşekkürler

   
    Anonim  
  22.04.2015-18:09

  Tabletime nasıl root atabilirim

   
    andropedi  
  22.04.2015-18:33
  a

  Hometech tablete root atamazsınız. Çok ileri düzeyde teknik bilgi ile bir ihtimal yapılabilir. Fakat root atılsa bile Hometech tabletler için custom rom geliştirilmediği için çok fazla işinize yaramaz.

   
    murat bayındırlı  
  04.05.2015-21:06
  m

  Abi bende samsung Galaxy tab 3 lite Tabletim var google dan oyun yüklüyorum oyun indi diyor ama indirilenlerden oyunu açıyorum açılmıyo snb dosyası bozulmuş diyor ne yapabilirim

   
    berke  
  14.05.2015-21:49
  b

  Tabletim pil durumu % 50 de iken kendiliğinden kapaniyor sarj cihazini takmadan da acilmiyor. Ne yapmam gerkiyor.

   
    andropedi  
  15.05.2015-22:07
  a

  Hometech tabletler pil performansı konusunda biraz sıkıntılı. Yani cihaz ortalama bir seneden sonra pil üzerinden kullanılamaz duruma gelebiliyor ve sürekli şarda tutmanız gerekiyor. Sorununuz bununla alakalı ve maalesef yapılabilecek pek birşey yok.

   
    berke  
  16.05.2015-01:12
  b

  Zaman ayırdıgınız için teşekkürler.

   
    mustafa  
  11.06.2015-16:22
  m

  Benimki kendi kendine kapanıyor ne yapmalıyım

   
    Abdulkadir  
  16.06.2015-13:11
  A

  kolay gelsin kardeş hometech marka tablet aldım ve indirdiğim oyunları veya Uygulamaları sd karta atamıyorum indirdiğim herşey tabletin kendi hafızasına Yükleniyor bu konuyla ilgili bana yardımcı olabilirmisin şimdiden teşekürler ederim

   
    andropedi  
  17.06.2015-22:43
  a

  Google Play’den App2SD isimli uygulamayı indirip bir de onunla deneyin.

   
    müşteri  
  23.06.2015-16:36
  m

  Tabletım kırıldı aynı marka farklı ürün aldım play stordan oyun indiremiyorum . Orucum ve sabahtan beri ağlıyorum pisikolejim bozulmak üzere bu gün kırıldı ve bu gün aldık ysrdım edinsağlığım bozulacak

   
    Acil yardım edin  
  24.06.2015-17:29
  A

  Tabletin wifisinde sorun yaşıyorum

   
    Acil  
  04.07.2015-13:04
  A

  Tabletimi 1 hafta önce aldım. Bir şeyler yükledim. Ama sonra internette bir şey araştırmak istadim. Sonra”tarayıcı ile aç yalnızca bir defa yada her zaman” diye bir yazı çıktı. Ben yanlıslıkla her zaman dedim ve sonra ne youtube ye ne de google ye giremedim. Virüs programı da indiremiyorum ne yapabilirim ne olur birisi birşey söylesin.

   
    andropedi  
  04.07.2015-13:17
  a

  Tabletin ayarlar sayfasından uygulamalar kısmına gelin. o listeden Tarayıcı uygulamasını bulun ve tıklayın. Açılan sayfada “önbelleği ve verileri temizle” yazılarına tıklarsanız size birşey açmak istediğinizde tekrar soracak. Ona göre tekrar seçim yapabilirsiniz.

   
    Can  
  10.07.2015-22:36
  C

  İyi günler. Ben Ultra Tab 8W Plus kullanıyorum. İşletim sistemi windows 8.1 . Android oyunları yukleme secenegi var mı? Örnek Clash of Clans .

   
    ebru  
  16.07.2015-06:33
  e

  On kamerası açılmıyor ne yapmalıyım

   
    nurselli bashan  
  08.08.2015-03:23
  n

  benım tablete desen sıfresını atmıstım kardeesım denemıs habersız tabı tablet oturum ac dıyo acmaya calısıyorum olmuyo ne yapmalıyım

   
    semih  
  09.08.2015-13:08
  s

  Tabletim açık olduğu halde wi fi ağını görmüyor sorunları denetledi sorun da yok başka cihazlar görüyor Wireless ayarlarına ulaşamıyorum bu sorun için otomatik yönlendirme veya manuel çözüm nasıl lütfen yardım

   
    ragıp  
  14.08.2015-01:21
  r

  hometec 8plus windvs 8,1tablete flash player indiremiyorum flash oyunları oynamak için başka napmalıyım top eleven oynuyamıyorum flash player yukle diyor ama yuklenmiyor yardımmmm

   
    enes  
  28.08.2015-16:58
  e

  Tabletim hafızası doldu tüm uygülama ve resimleri sildim ne yapa bilirim

   
    alper  
  31.08.2015-18:36
  a

  tablet açıldıgında android başlatılıyor diyo sonra uygulamalar optinize oluyo diyo ama tablet geç açılıyo bazen hiç açılmıyo nedeni neacaba

   
    Yusuf  
  02.09.2015-14:26
  Y

  Tabletim kapanıyor açıyorum tekrar kapanıyor sinir oluyorum lütfen düzeltin

   
    andropedi  
  03.09.2015-21:52
  a

  Tabletinize format atın. Fabrika ayarlarına döndürün.

   
    Yusuf  
  04.09.2015-11:38
  Y

  Tabletim kendiliğinden tam kapanıyor

   
    Yusuf  
  09.09.2015-11:24
  Y

  Tabletim kendiliğinden kapanıyor

   
    ugur  
  04.10.2015-14:52
  u

  oyun yukluyorum depolama alanı yok dıyor protab 7 16 gb yardımcı olurmusunuz

   
    Ozay  
  28.10.2015-21:11
  O

  Lenovo tabletimin ekranında yeni bir ekran oluştu üzerinde yer paylaşımı güvenli yazıyor bini nasıl kaldırabilirim

   
    Yusuf  
  04.11.2015-16:07
  Y

  Tabletim kendiliğinden kapanıyor sinir oluyorum ilk önce biraz bekliyorum sonra kapanıyor

   
    ali  
  07.11.2015-20:36
  a

  tablete root atmaya çalışırken virüs yedi tablet kapandı açılmıyor Yardım edermisiniz lütfen

   
    eren kesek  
  07.11.2015-20:38
  e

  samsung galaxy tab 3 root atmaya calısırken virüs yedi kapandı tekrarda açılmıyor ne yapabilirim

   
    andropedi  
  07.11.2015-22:03
  a

  Tablete root yapmaya çalışırken virüs yemesi imkansız gibi birşey. Root işleminde bir hata yapmış olabilirsiniz. Root işlemini tekrarlayın veya root yapmak için faydalandığınız kaynak internet sayfasına yaşadığınız sorunu yazın.


1 2 3 10

YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 476 yorum 222682
Teknoloji Haberleri
Yazar: andropedi  Puan: 193.4  Y: 24/07/2014  Güncelleme: 24/07/2014      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023