Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun

Grow Castle – Kalenizi Sonuna Kadar Savunun

Grow Castle android oyununda kalenizi ve askerlerinizi sürekli geliştirerek çeşitli bölümlerle kalenize saldıran düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Her bölümde farklı ve daha güçlü düşmanlardan kalenizi savunmak zorundasınız. Sürekli güçlenen düşmanlardan kalenizi savunmak için askerlerinizi ve kalenizi sürekli güçlendirmeniz gerekiyor. Bu güçlendirmeleri ise altın veya pırlanta toplayarak yapıyorsunuz. Siz savaştıkça bu altın ve pırlantalar birikiyor. Siz debu ganimetleri hem kalenizi hem de askerlerinizi güçlendirmek için harcıyorsunuz. Siz güçlendikçe yeni ve daha zorlu düşman saldırılarında kalenizi savunabiliyor ve bir yeni bölüme geçebiliyorsunuz.

Oyun içinde normal “wave” adı verilen sıradan düşman saldırısı, harita üzerinde hem dünya hem de cehennem üzerinde düşman köylerini ele geçirme, ejderha saldırısı ile ejderhalardan hem para kazanma hem de güçlü silahlar kazanma gibi farklı bölümler bulunuyor. Her bölümde korunma amacınız ve kazançlarınız farklılık gösteriyor. Bununla beraber kazançlarınızı en iyi şekilde gerekli askerlerinize ve kalenize geliştirme için harcamanız gerekiyor. Ayrıca kale üstünde ise sınırlı asker yerleşiminiz var ve bunu çok iyi kullanmanız lazım.

Hem kule savunması yani “tower defense” hem de bir çeşit rpg oyunu oolan Grow Castle oyununa son güncellemeler ile klan, yani birliktelik/topluluk özelliği gelmiş bulunuyor. Herhangi bir guild’e katılarak kazançlarınızı artırabilir ve klanınızın gelişmesi için katkılarda bulunabilirsiniz. Ayrıca klan içindekilerle sohbet edebilir ve yazışabilirsiniz. Uzun soluklu ve elinizden bırakamayacağınız bu Grow Castle savaş ve savunma oyununu Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyun hakkında strateji bilgisi almak, soru sormak, klan paylaşmak veya oyun bilgilerinizi paylaşmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Oyunla ilgili yeni özellikler ve güncellemeler geldikçe bu sayfada paylaşılacak.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  3 Yorum

   
    andropedi  
  20.12.2016-22:41
  a

  Türkçe bir klan arıyorsanız klan aramasına “EJDERYA” yazarak Türkiye klanına katılabilirsiniz. Grow Castle Türkiye.

   
    Anonim  
  29.09.2019-23:10

  Market ne işe yarıyor?

   
    andropedi  
  13.10.2019-15:54
  a

  Eski adıyla “Market”, yeni adıyla “Google Play” telefonunuza uygulama ve oyun indirmenizi sağlar.YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android Oyunlar
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 13.5  Y: 20/12/2016  Güncelleme: 21/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023