Whatsapp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?


Whatsapp uygulamasına yeni eklenen bir özellik ile Whatsapp kişileriniz ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Bu görüntülü arama ve konuşma özelliğini kullanabilmeniz için öncelikle telefonunuzda öncelikle Whatsapp uygulamasının son sürümü yüklü olmalıdır. Eğer Whatsapp uygulamasını güncellemediyseniz buraya tıklayarak güncelleyebilirsiniz. Eğer Apple marka bir telefonunuz varsa aynı şekilde Apple Store’dan Whatsapp’ın son sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

Whatsapp uygulamasının son sürümünü yükledikten sonra Whatsapp uygulamasını açarak görüntülü konuşma yapacağınız kişiyi seçin. Kişi sayfasındayken üstteki telefon arama butonuna bastığınızda karşınıza iki seçenek çıkacak. “Sesli arama” ve “Görüntülü arama”. Bu iki seçenekten “Görüntülü arama” seçeneğini seçerseniz karşıdaki kişiye bir görüntülü konuşma araması gidecek. Bu şekilde çift yönlü ve görüntülü bir konuşma başlamış olacak.

Whatsapp uygulamasında sesli veya görüntülü arama yavaş çalışıyorsa bunun sebebi kullandığınız internet veya telefonunuz olabilir. İlk olarak bağlı olduğunuz internetin hızlı olduğuna emin olun. Sonrasında telefonunuzda internet harcayan başka bir uygulamanın açık olmadığını kontrol edin. Son olarak ise telefonunuz hızlı bir telefon değilse görüntülü veya sesli aramalara yetişemeyip yavaşlama meydana getirebilir.

Sesli veya görüntülü konuşma ile ilgili yorum ve bilgilerinizi aşağıda yazabilirsiniz.


SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 19391
Teknoloji Haberleri
,
Yazar: andropedi  Puan: 7.1  Y: 19/12/2016      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023