EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!

EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!

Android için en kolay veri kurtarma yazılımı EaseUS ile silinen fotoğraf, resim, video, SMS ve Whatsapp mesajlarını kolayca kurtarabilirsiniz. Hem telefonunuzun kendi hafızası, hem de sd kartınızdan silinen her türlü verileri EaseUS veri kurtarma programı ile kolayca geri getirin!

Telefonunuza uygulamayı yükledikten sonra Fotoğraf & Video Kurtarma, SMS Kurtarma, Rehber Kurtarma, Arama Kaydı Kurtarma, Whatsapp Kurtarma veya diğer kurtarma yöntemlerinden birini seçmeniz yeterli. Sonrasında ise uygulama sizin yerinize telefonda detaylı bir hızlı tarama yapar ve silinen dosyalarınızı ve mesajlarınızı kolayca bulur. Telefonunuzdaki silinen dosyalar taranırken bile her bulunan dosya önizleme ile size gösterilmeye devam eder. Dosyalar eğer fotoğrafsa küçük resimleri ile birlikte dosya boyutu, silinme tarihi ve dosya türü ile listelenir.

Telefonunuzda veya tabletinizde EaseUS ile yaptığınız veri kurtarma taraması sonrasında tüm dosyalar listelenir. İsterseniz filtreleme özelliğini de kullanarak bulunan dosyaları istediğiniz tür, boyut veya tarih ile filtreleyerek aradığınız silinen veriyi bulmanız çok kolay hale gelir.

Tarama bittikten ve silinen dosyalarınız bulunduktan sonra listeden çıkan dosyalardan veya fotoğraflardan istediğinizi kurtarmak ise bir tuş kadar kolay. Kurtarmak istediğiniz dosyayı seçin ve Recover/Kurtar tuşuna basmanız yeterlidir.

EaseUS Veri Kurtarma yazılımı ile telefonunuzdan veya tabletinizden fotoğraf ve dosyaları kurtarmanız için telefonunuzun root’lu olması gerekir. Bu sayede çok daha detaylı ve fazla sayıda kurtarma işlemleri için root altında performanslı çalışır.

EaseUS veri kurtarma yazılımı sadece telefon ve tabletler için değil aynı zamanda masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar için de çalışır. Hem Windows, hem de MAC kullanıcıları için hızlı ve performanslı bir program olan EaseUS veri kurtarma yazılımını incelemek, detaylı bilgi almak ve bilgisayarınıza indirmek isterseniz easeus.com adresine tıklamanız yeterli.

Dünya çapında 72 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilen ve kullanılan EaseUS veri kurtarma yazılımını Android telefonunuza veya tabletinize ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki “İndir” butonunu kullanabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

LinkYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarPopüler UygulamalarGüvenlik UygulamalarıMedya UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 1.7  Y: 06/09/2018  Güncelleme: 07/09/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023