Ücretsiz Dizi ve Film İzlemek için Puhutv

puhutv İNDİR

Türkçe
Uygulama
1584
Y: 31/08/2018
Puan: 7.9
Kısa Link: l6s
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Türkiye’nin en çok izlenen online televizyonu puhutv’de ücretsiz dizi ve film izleyebilirsiniz. Çukur, Söz, İstanbullu Gelin, Ufak Tefek Cinayetler, Diriliş Ertuğrul ve birçok popüler dizi; Behzat Ç, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun gibi unutamadığınız diziler ve Hababam Sınıfı, Tosun Paşa gibi en sevilen Yeşilçam filmleri ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin en çok izlenen online dizisi Fİ yeni sezonu Çİ ve yeni puhutv özel dizileri Şahsiyet ve Dip sadece puhutv’de!

* puhutv’yi kullanmak ve en sevdiğiniz dizileri, filmleri izlemek ücretsizdir.

* puhutv üyelerini tanır ve onlara izleme alışkanlıklarına uygun dizi ve filmler sunar.

* puhutv üyelerini hatırlar ve yarıda bıraktığınız içeriği istediğiniz cihazdan tam da kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

* puhutv’yi telefonunuzda, tablette hatta televizyonunuzda canlı tv kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Puhutv Android uygulaması ile ücretsiz dizi ve film izlemek için uygulamayı tabletinize veya telefonunuza indirmeniz yeterli. Google Play’den uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız ücretsiz dizi ve film uygulamaları ile canlı tv uygulamalarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.dogusdigital.puhutv


 QR Barkod  Ücretsiz Dizi ve Film İzlemek için Puhutv 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Türkçe Android Uygulamaları, Eğlenceli Android Uygulamaları, Medya Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019