Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android

Ketchapp tarafından geliştirilen bu iki boyutlu platform oyununda ateş et, her kattaki düşmanı öldür ve yeni silahlar topla. Sonsuz bölümlü bu oyunda her katta farklı bir düşman seni bekliyor. Silahını düşmana denk getir ve onu yok et. Her öldürdüğün düşmandan sonra daha da yukarı çok ve güçlen.

Sadece ekrana tıklanarak oynanabilen bu oyunda karakterinizin elinde tuttuğu silah yukarı aşağı hareket ediyor. Ekrana dokunduğunuzda silahınız düşmana hedef almış olması gerekli. Hatta düşmanın kafasına nişan aldığınızda “headshot” ile çok daha büyük bir hasar verebiliyorsunuz. Bazı düşmanlar daha kolay yok edebilirken bazıları ise daha yüksek canlı olduğu için birkaç kere isabetli atış yapmanız gerekebilir. Ayrıca karşınıza çıkan karakterler bazı ünlü çizgili film ve film karakterlerine benziyor. Bu düşman karakterlerinden bazıları ise “blacklist” yani karalistede bulunuyor. Bu karalistedeki düşmanları öldürmek daha fazla puan kazandırıyor ve daha güçlü silahları puan topladıkça satın alabiliyorsunuz.

Sürekli oynanabilen ve bitmeyen bu ateş et – yok et oyununda vakit geçirmek ve kısa boş vakitlerinizi eğlenceli hale getirmek oldukça keyifli. Ketchapp oyunlarından biri olan Mr Gun Android oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android Oyunlar
, , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.4  Y: 15/09/2018  Güncelleme: 08/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023