TRT Çocuk Oyunu TRT Yarışçı Android’de

 İNDİR

Reklamsız
Çocuklar için
Türkçe
Oyun
12200
G: 03/01/2019
Y: 08/11/2016
Puan: 14.2
Kısa Link: yvs
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

TRT Çocuk’un sevilen yarışma programı Yarışçı, artık mobilde de sizlerle. Yepyeni ve eğlenceli, bir o kadar da bilgi dolu olan Yarışçı, farklı bir araba yarışı deneyimi sunuyor. Karşına çıkan trafik sorularıyla, trafik bilgini test et ve yeni bilgiler öğren.

Yol boyunca kazandığın puanlarla yeni arabalar alabilir veya arabanı geliştirebilirsin. Arabanı istediğin gibi geliştir, yarışın keyfini çıkar. Bilgi ve eğlence dolu bir maceraya katılmak için, hemen Yarışçı’yı indir ve yarışa başla.

Ödüller:
El-göz koordinasyonu
Denge kontrolü
Trafik kuralları
Dikkat

Dört Yaş Üstü için:
Birbirinden ilginç bölümler, birbirinden güzel arabalar ve geliştirme seçenekleriyle, yarışın keyfini çıkar. Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun tasarlanmış ekranlar. Yeni bilgiler öğren, bildiklerini pekiştir ve kendini test et. Reklamsız ve güvenli içerik. Eğlenceli ve eğitici.

Aileler için de oyun var:
Çocukların el-göz koordinasyonu, dikkat, kontrol ve denge becerilerini geliştirmek, trafik bilgilerini artırmak amacıyla tasarlandı. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Yarışçı’dan daha fazla faydalanmasını ve çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

Reklam var mı?
Kişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir konudur. Uygulamamızın hiç bir kısmında reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.trtcocuk.yarisci


 QR Barkod  TRT Çocuk Oyunu TRT Yarışçı Android’de 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android Oyunlar, Reklamsız Android Uygulamalar, Türkçe Android Uygulamaları, Çocuklar için Android Uygulamalar
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019