Wordly ile Kolayca İngilizce Kelime Öğrenin

Wordly ile Kolayca İngilizce Kelime Öğrenin

Ücretsiz ve Reklamsız İngilizce Ezberleme Programı Wordly! İngilizce kelime ezberlemek istiyorsanız sonunda ihtiyacınız olan uygulama karşısınızda! İngilizce kelime ezberleme kartları ve İngilizce kelime ezberleme oyunları ile yeni İngilizce kelime öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Artık İngilizce kelime ezber yaparken zorlanmayacaksınız. Wordly’yi ücretsiz olarak şimdi kurun, sonrasında dilediğiniz İngilizce kelime kategorisini seçin. Wordly size her gün seçtiğiniz kategoriden bir kelimeyi hatırlatacak! İngilizce kelime kartları üzerinde kelimeye, anlamına, açıklamasına hem Türkçe anlamlarıyla hem de İngilizce olarak ulaşabilirsiniz.

İngilizce kelime hazinenizi geliştirmek kolay değildir. Çoğu zaman öğrendiğiniz kelimeleri belirli bir zaman sonra unutmaya başlarsınız. İngilizce kelime geliştirici oyunlar bunun için önemlidir. Eğitim uzmanlarımızla Wordly’yi tasarlarken yüzlerce kişiyle görüşerek başarılı bir İngilizce kelime geliştirici oyun olması için çalıştık. Wordly sizin için internetsiz ingilizce kelime geliştiricidir. Yaşınız ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun Wordly’yi ingilizce kelime geliştirici program olarak kullanabilirsiniz.

Sınav ve Kategoriler için İngilizce Öğrenme

Başlangıç Seviye Kelimeleri, Orta Seviye Kelimeleri, İleri Seviye Kelimeleri, Yüksek Seviye Kelimeleri, En Çok Kullanılan Kelimeler, KPDS, YDS (Yabancı Dil Sınavı) , YGS5 Sınavı İçin, TOEFL IBT, GRE, IELTS, 8. sınıf kelimeleri, 7. sınıf kelimeleri, İş İngilizcesi, Finans Sektörüne Yönelik İngilizce Kelimeler, Doktorlar İçin İngilizce Kelimeler, Okul Öğrencileri ve Çocuklar İçin İngilizce Kelimeler gibi onlarca farklı kategori içerisinde birbirinden farklı İngilizce kelimeler sizleri bekliyor. İngilizce’nizi geliştirici bu uygulamayı hemen kurmalısınız.

Wordly içerisinde İngilizce kelimeleri sesli olarak dinleyebilirsiniz. Hangi kategoriyi seçerseniz seçin bütün kelimelerin telaffuz ve anlamını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. İngilizcede kelimelerin okunuşlarını öğrenmek zor olduğu için Wordly kelime ekranından kelime okunuşlarını dinlemenizi sağlayan bir özellik geliştirdik. Kelimelerin telaffuzlarını ve okunuşlarını dilediğiniz kadar dinleyip, tekrar edebilirsiniz.

Zengin İngilizce paketi ile Wordly İngilizce öğrenmenizde size büyük bir yardımcıdır. Bu uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra İngilizce bulmaca çözmek, bulmaca oyunları içerisinde keyifli zamanlar geçirmek sizin için çok daha kolay olacak. İngilizce kelime defteri olarak da kullanabileceğiniz Wordly ile İngilizce kelime hazinenizi kolayca genişleteceksiniz. Seviyenize göre hazırlanmış İngilizce kelime testlerini çözerek de öğrendiklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Wordly içerisinde gördüğünüz bir İngilizce kelimenin çevirisini görmek için üzerine dokunmanız yeterli. Böylece kelimenin Türkçe olarak karşılığını kolaylıkla görebilirsiniz. Eğlenceli bir İngilizce kelime öğrenme oyunu arıyorsanız Wordly’yi hemen kurun. İnternetsiz İngilizcenizi kolayca geliştirin. Zengin İngilizce kelime sepetinden faydalanın. İngilizce kelime ve deyimleri kolayca öğrenin. Günde 1 kezden 12 keze kadar Wordly size kelimeleri hatırlattığı için kelimeleri unutamazsınız. Böylece her gün bir yeni İngilizce kelimeyi öğrenmiş olursunuz. İngilizce kelime hatırlatmaları isterseniz ayrıca haftalık olarak email adresinize de alabilirsiniz.

Uygulamanın Temel Özellikleri:

* İngilizce kelimeler ve Türkçe anlamını öğrenin
* Kelimenin doğru telaffuzunu okunuşunu öğrenin
* İngilizce kelimenin açıklamasını ve örnek cümle içerisinde kullanımını görün
* Metinlerin üzerine dokunarak İngilizce metinlerin Türkçe çevirisini görün
* İnternetsiz İngilizce öğrenin. Uygulamamız çevrim dışı olarak da çalışmaktadır.
* İngilizce seviyeniz ne ise ona uygun kelimeleri göreceksiniz.
* İngilizcenizin ne kadar kolay geliştiğini görünce şaşıracaksınız.

Diğer yabancı dil öğrenme uygulamalarıyla nasıl karşılaştırılır?

* %100 Ücretsiz ve Reklamsız!
* Her Gün Yeni Bir İngilizce Kelime Ezberleyin!
* En İyi İngilizce Kelime Hatırlatıcısı!
* İngilizce geliştirmek için birebir!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 4.3  Y: 26/11/2016  Güncelleme: 10/12/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023