Telefondan Bilgisayara Bağlantı ve Kontrol

Telefondan Bilgisayara Bağlantı ve Kontrol

Telefondan bilgisayara bağlantı yapmak ve bilgisayarınızı kontrol etmek için Google’ın geliştirdiği resmi Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Yanınızda olmayan ve açık olan uzaktaki bir bilgisayarınızı “Chrome Uzaktan Masaüstü” bağlantı ve yönetim uygulamasıyla kumanda edebilir ve bilgisayarınızda dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Bunun için ilk yapmanız gereken bilgisayarınızdaki Chrome internet tarayıcısı programına Chrome sitesinde bulunan şu eklentiyi yüklemek: https://chrome.google.com/remotedesktop (Google’ın kendi geliştirdiği ve tamamen güvenilir bir eklentidir.)

Sonrasında ise telefonunuza aşağıdaki “İndir” butonuna tıklayarak Google Play’den “Chrome Uzaktan Masaüstü” uygulamasını yükleyin. Bu uygulama da tamamen ücretsiz ve reklamsız.

Son olarak hem bilgisayarınızda Chrome programından, hem de telefonunuza yüklediğiniz uygulamadan Google hesabınızla giriş yapın. (Ki zaten bu aşamada hem telefonunuzdan, hem de bilgisayarınızdan daha önce Google hesabınıza giriş yaptığınız için sormayacaktır bile)

Artık telefonunuzdan uygulamayı açarak bilgisayarınıza bağlanabilir ve bilgisayarınızı uzaktan bağlantı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalarÖnerilen SayfalarSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.1  Y: 13/09/2019  Güncelleme: 13/09/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023