Telefon için Not Defteri Uygulaması

Telefon için Not Defteri Uygulaması

Basit, sade ve reklamsız olarak tasarlanmış bu telefon için not defteri uygulaması ile herşeyi kolayca not alın.

Satın almanız gereken bir şey, adres veya aklınıza gelen bir fikir hakkında hızlı bir not almanız mı gerekti? O halde, aradığınız uygulama bu! Karmaşık kurulum adımları gerekmeden hemen notunuzu yazın. Otomatik kaydetme ile birlikte gelir, bu nedenle yanlışlıkla değişiklikleri kaybetmezsiniz. Birden fazla bağımsız not oluşturmayı destekler.

Nota, tıklamayla açılan, özelleştirilebilir ve yeniden boyutlandırılabilir widget’ı kullanarak anında erişebilirsiniz.

Telefon için not defteri uygulaması reklam veya gereksiz izinler içermez. Tamamen açık kaynaktır, özelleştirilebilir renkler sunar.

Fakat bu uygulamaya bundan sonra güncelleme gelmeyeceği yazılmış çünkü markette paralı bir versiyonunu yayınlamışlar. Bu paralı versiyonu satın almanız gerekiyor. Eğer paralı versiyonu değil de bu ücretsiz versiyonu sürekli kullanmak isterseniz uygulamayı Google Play’den yükleyebilirsiniz. Tabi ileride telefon değiştirdiğinizde veya başka bir cihaza bu uygulamayı yüklemek istediğinizde Google Play’de bu uygulamayı bir daha bulamayabilirsiniz. Bu yüzden uygulamayı yükledikten sonra uygulamanın apk dosyasını da çıkartarak bir yerlere yedeklemenizi öneririz. Apk dosyasının yedeğini almak için şu uygulamayı kullanabilirsiniz; tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  1 Yorum

     
      Güldane Taş  
    22.12.2020-18:58
    G

    Benim için önemli not defterim akıl defterim yerine geliyorYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarMini Android UygulamalarıWidget Uygulamaları
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 3.0  Y: 08/02/2019  Güncelleme: 08/02/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023