Telefon için Not Defteri Uygulaması

Basit Notlar İNDİR

Reklamsız
Uygulama
404
G: 08/02/2019
Y: 08/02/2019
Puan: 5.7
Kısa Link: npt
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Basit, sade ve reklamsız olarak tasarlanmış bu telefon için not defteri uygulaması ile herşeyi kolayca not alın.

Satın almanız gereken bir şey, adres veya aklınıza gelen bir fikir hakkında hızlı bir not almanız mı gerekti? O halde, aradığınız uygulama bu! Karmaşık kurulum adımları gerekmeden hemen notunuzu yazın. Otomatik kaydetme ile birlikte gelir, bu nedenle yanlışlıkla değişiklikleri kaybetmezsiniz. Birden fazla bağımsız not oluşturmayı destekler.

Nota, tıklamayla açılan, özelleştirilebilir ve yeniden boyutlandırılabilir widget’ı kullanarak anında erişebilirsiniz.

Telefon için not defteri uygulaması reklam veya gereksiz izinler içermez. Tamamen açık kaynaktır, özelleştirilebilir renkler sunar.

Fakat bu uygulamaya bundan sonra güncelleme gelmeyeceği yazılmış çünkü markette paralı bir versiyonunu yayınlamışlar. Bu paralı versiyonu satın almanız gerekiyor. Eğer paralı versiyonu değil de bu ücretsiz versiyonu sürekli kullanmak isterseniz uygulamayı Google Play’den yükleyebilirsiniz. Tabi ileride telefon değiştirdiğinizde veya başka bir cihaza bu uygulamayı yüklemek istediğinizde Google Play’de bu uygulamayı bir daha bulamayabilirsiniz. Bu yüzden uygulamayı yükledikten sonra uygulamanın apk dosyasını da çıkartarak bir yerlere yedeklemenizi öneririz. Apk dosyasının yedeğini almak için şu uygulamayı kullanabilirsiniz; tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.simplemobiletools.notes


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Telefon için Not Defteri Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Reklamsız Android Uygulamalar
Mini Android Uygulamaları
Widget Uygulamaları
, ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019