Ses Analizi için Android Uygulaması

  Spectroid İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  10/11/2018
  Okunma:
  476
  Puan:
  12.9
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  4r1

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Spectrum isimli Android uygulaması gerçek zamanlı ses analizi yapabilir. Sesteki frekans spektrumunu yüksek çözünürlükte anlık grafik ile size gösterir.

Uygulama özellike insan sesi spektrum grafiğini oldukça iyi çıkarıyor. Uygulama içindeki desibel ölçeğini negatif olarak görmenizin sebebi ise uygulamadaki en fazla sesin 0 desibel olarak ayarlanmış olmasıdır. Bu yüzden desibel seviyesini eksi olarak gösterir ve sıfıra yaklaştıkça daha yüksek desibel anlamına gelir.

Ses analizi uygulamasındaki spektrum grafiğini iki parmağınızı kullanarak yaklaştırabilir veya uzaklaşabilirsiniz.

Ortamdaki konuşmaların, gürültünün ve çeşitli seslerin desibel cinsinden seviyesini ölçmek ve spektrum grafiğini elde etmek için uygulamayı ücretsiz ve reklamsız olarak Google Play’den indirebilirsiniz.

Sitemizdeki diğer ses ile ilgili uygulamalara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


org.intoorbit.spectrum


 QR Barkod  
Ses Analizi için Android Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1662sayfa/6962yorum/28favori) k201208021123 m9809