Kablosuz Kulaklık Xiaomi AirDots İle Tanışın


Son zamanlarda telefonları ile popüler olan Çin menşeili Xiaomi (MI) markası yeni kablosuz kulaklık ürünü AirDots ile kablosuz kulaklık arayanlara ucuz bir çözüm olacak.

Kulak içi kablosuz kulaklıklar arasında en çok bilinen Apple markasının AirPods modeline ucuz bir rakip olma peşinde koşan Xiaomi yeni kablosuz kulak içi kulaklığı ile fiyatları aşağı çekmeyi başaracak gibi gözüküyor. Hatta bu ucuzlama ile birlikte kablosuz kulaklıkların artık satın alınan telefonların kutusunun içinde ücretsiz olarak yer alabileceğini ön görmek hayal değil.

Xiaomi AirDots kablosuz kulaklık ürünü şuan için Türkiye’de satışta olmasa da eğer Çin’e giderseniz veya giden birini bulabilirseniz sadece 199¥, yani sadece 28,6$’a bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ya da Aliexpress gibi internet üzerinden yurt dışından ürün alabildiğiniz sitelerde satışa sunulan kulaklığı internet üzerinden satın alabilirsiniz. Aliexpress üzerinden de satışta olan AirDots kablosuz kulaklıkların Türk Lirası olarak yaklaşık fiyatı 160 TL ile 200TL arasında değişiyor.

Apple’ın AirPods modeline göre Xiaomi’nin AirDots kulaklığının bir avantajı ise silikon takma uçlarının olması. Bu şekilde kulağa daha iyi oturma, düşmeme ve dış sesi izole etme konusunda bir adım öne geçebiliyor. Ürün hakkında çok detaylı bilgi henüz olmasa da kulaklıkların kendi şarj kutusu ile 12 saate kadar şarj imkanı sunduğu biliniyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi kullanılan ürün tek şarjda ise yaklaşık 4-5 saat kullanım sunuyor.

Xiaomi Airdots ses kalitesi ise 7.22mm sürücüsü sayesinde fiyatına göre oldukça iyi performans veriyor. tabi yüksek kalitede müzik dinlemeyi sevenler için çoğu kablosuz kulakiçi kulaklıkta olduğu gibi kalite yeterli gelmeyebilir. Eğer yüksek kalitede müzik dinlemek için bu kablosuz kulaklıkları almayı düşünüyorsanız biraz bekleyip yorumları takip etmenizde fayda var.


SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 2469
Teknoloji Haberleri
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.2  Y: 11/11/2018  Güncelleme: 11/11/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023