Kablosuz Kulaklık Xiaomi AirDots İle Tanışın

   İNDİR Puan: 5.1  Link: ks8   Güncelleme: 11/11/2018  Y: 11/11/2018

Son zamanlarda telefonları ile popüler olan Çin menşeili Xiaomi (MI) markası yeni kablosuz kulaklık ürünü AirDots ile kablosuz kulaklık arayanlara ucuz bir çözüm olacak.

Kulak içi kablosuz kulaklıklar arasında en çok bilinen Apple markasının AirPods modeline ucuz bir rakip olma peşinde koşan Xiaomi yeni kablosuz kulak içi kulaklığı ile fiyatları aşağı çekmeyi başaracak gibi gözüküyor. Hatta bu ucuzlama ile birlikte kablosuz kulaklıkların artık satın alınan telefonların kutusunun içinde ücretsiz olarak yer alabileceğini ön görmek hayal değil.

Xiaomi AirDots kablosuz kulaklık ürünü şuan için Türkiye’de satışta olmasa da eğer Çin’e giderseniz veya giden birini bulabilirseniz sadece 199¥, yani sadece 28,6$’a bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ya da Aliexpress gibi internet üzerinden yurt dışından ürün alabildiğiniz sitelerde satışa sunulan kulaklığı internet üzerinden satın alabilirsiniz. Aliexpress üzerinden de satışta olan AirDots kablosuz kulaklıkların Türk Lirası olarak yaklaşık fiyatı 160 TL ile 200TL arasında değişiyor.

Apple’ın AirPods modeline göre Xiaomi’nin AirDots kulaklığının bir avantajı ise silikon takma uçlarının olması. Bu şekilde kulağa daha iyi oturma, düşmeme ve dış sesi izole etme konusunda bir adım öne geçebiliyor. Ürün hakkında çok detaylı bilgi henüz olmasa da kulaklıkların kendi şarj kutusu ile 12 saate kadar şarj imkanı sunduğu biliniyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi kullanılan ürün tek şarjda ise yaklaşık 4-5 saat kullanım sunuyor.

Xiaomi Airdots ses kalitesi ise 7.22mm sürücüsü sayesinde fiyatına göre oldukça iyi performans veriyor. tabi yüksek kalitede müzik dinlemeyi sevenler için çoğu kablosuz kulakiçi kulaklıkta olduğu gibi kalite yeterli gelmeyebilir. Eğer yüksek kalitede müzik dinlemek için bu kablosuz kulaklıkları almayı düşünüyorsanız biraz bekleyip yorumları takip etmenizde fayda var.


 Tanıtım Videosu Sponsorlu


Haber 850
Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Kablosuz Kulaklık Xiaomi AirDots İle Tanışın 
Benzer Sayfalar:

Yorum Yazın   Android ve Teknoloji Haberleri
, , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019