WiFi Analiz ve İnternet Android Uygulaması

Bağlı olduğunuz veya telefonun kapsama alanı içinde olan ağlar için WiFi analiz ve ağ istatistikleri için reklamsız Android uygulaması. Uygulama içinde etrafınızdaki wi-fi ağlarını görebilir, wi-fi ağlarının kapsadığı kanalları inceleyebilir ve bağlı olduğunuz wifi alanına başka hangi cihazların bağlı olduğunu görebilirsiniz.

Ayrıca uygulama hem ücretsiz, hem de reklamsız olarak Google Play’den indirilebiliyor. Ücretsiz ve reklamsız olmasıyla birlikte içinde bir çok detaylı ayar ve sade tasarım ile oldukça olumlu yorumlar toplamış. Uygulama içinde bağlı olduğunuz ağdaki diğer aygıtların IP numaralarını, MAC adreslerini ve cihazların üretici firmalarını da görebiliyorsunuz. Böylelikle Wi-Fi’ye bağlı diğer cihazların hangileri olduğunu anlayabilirken aynı zamanda her cihazın modemden aldığı IP değerlerini de görebiliyorsunuz.

Cihazların IP adresleriyle işiniz oluyorsa, WiFi kanal numaralarını öğrenmeniz gerekiyorsa veya etrafınızdaki hangi internetin en iyi çektiğini öğrenmek istiyorsanız bu uygulama ücretsiz ve reklamsız olarak işinizi görecek. Bunların yanı sıra bağlı olduğunuz internet üzerinden hız testi yaparak download ve upload hızını da test edebiliyorsunuz.

WiFiman Android WiFi Analiz uygulamasını ücretsiz ve reklamsız olarak Google Play’den hemen indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıÖnerilen SayfalarBilgi UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.3  Y: 04/11/2018  Güncelleme: 06/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023