WiFi Analiz ve İnternet Android Uygulaması

  WiFiman İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  05/11/2018
  Okunma:
  297
  Site Puanı:
  23.54
  Kısa Link:
  wk9

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Bağlı olduğunuz veya telefonun kapsama alanı içinde olan ağlar için WiFi analiz ve ağ istatistikleri için reklamsız Android uygulaması. Uygulama içinde etrafınızdaki wi-fi ağlarını görebilir, wi-fi ağlarının kapsadığı kanalları inceleyebilir ve bağlı olduğunuz wifi alanına başka hangi cihazların bağlı olduğunu görebilirsiniz.

Ayrıca uygulama hem ücretsiz, hem de reklamsız olarak Google Play’den indirilebiliyor. Ücretsiz ve reklamsız olmasıyla birlikte içinde bir çok detaylı ayar ve sade tasarım ile oldukça olumlu yorumlar toplamış. Uygulama içinde bağlı olduğunuz ağdaki diğer aygıtların IP numaralarını, MAC adreslerini ve cihazların üretici firmalarını da görebiliyorsunuz. Böylelikle Wi-Fi’ye bağlı diğer cihazların hangileri olduğunu anlayabilirken aynı zamanda her cihazın modemden aldığı IP değerlerini de görebiliyorsunuz.

Cihazların IP adresleriyle işiniz oluyorsa, WiFi kanal numaralarını öğrenmeniz gerekiyorsa veya etrafınızdaki hangi internetin en iyi çektiğini öğrenmek istiyorsanız bu uygulama ücretsiz ve reklamsız olarak işinizi görecek. Bunların yanı sıra bağlı olduğunuz internet üzerinden hız testi yaparak download ve upload hızını da test edebiliyorsunuz.

WiFiman Android WiFi Analiz uygulamasını ücretsiz ve reklamsız olarak Google Play’den hemen indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.ubnt.usurvey


 QR Barkod  WiFi Analiz ve İnternet Android Uygulaması  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Bilgi Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Önerilen
, , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6919yorum) k201208021123 9809