Pocket Trains – Tren Yolu Oyunu

Pocket Trains – Tren Yolu Oyunu

Daha önce sizlere tanıttığımız Pocket Planes, havayolu şirketi yönetme oyununun bir benzeri olan Pocket Trains, tren yolu şirketi kurma oyunu NimbleBit firması tarafından Google Play Store android markette ücretsiz olarak yayınlandı.

Piksellerden oluşan grafikleri oyunu eğlenceli hale getirirken bir strateji oyununda olması gereken ufak detaylar ve derinlemesine gelişim süreci bu oyunda mevcut. Oyuna ilk olarak çok küçük bir şirket ile başlıyorsunuz. Şehirler arası trenlerinizi çalıştırıyor, para kazanıyor, yeni trenler alıyor ve yeni istasyonlar açıyorsunuz. Trenlerinizi kişiselleştirebiliyor, hızlı tren, yük treni, eğlence treni, yolcu treni gibi farklı özelliklerdeki trenlerden stratejilerinize göre istediklerinizi satın alarak şirketinize yön veriyorsunuz.

Şehirleri açmak için haritada üstüne tıklıyorsunuz. Şehirler arası tren yolu yapmak için iki şehri satın aldıktan sonra aradaki yola tıklayarak yolu satın alıyorsunuz. Son olarak var olan hatta çalışan trenin yoluna bu yolu ekliyorsunuz veya yeni ürettiğiniz treni bu yola indiriyorsunuz.

Eğer daha önce NimbleBit firmasının oyunlarını beğenerek oynadıysanız ve strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyun da sizde bağımlılık yaratabilir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  2 Yorum

   
    Anonim  
  16.03.2014-23:19

  Daha önce oynadığım pocket planes gibi, güzel oyun.

   
    anonim  
  26.04.2014-21:24
  a

  açılmıyor benim tabletimde vardı sildim yanlışlıkla simdi inmiyor uf yaYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android Oyunlar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.9  Y: 22/02/2014  Güncelleme: 05/08/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023