Karikatür Kamera ve Karikatür Fotoğraflar

Karikatür Kamera ve Karikatür Fotoğraflar

Bügünlerde hızla yayılmaya devam eden momentcam elle çizilen karakalem çalışmalarını geride bırakacak gibi gözüküyor.Uygulamanın facebook ve diğer sosyal ağlarla hemen paylaşma sağlayabilen alternetifleri bulunuyor.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Cihazınızın kamerası ile çektiğiniz kendi portrenizi, oldukça farklı ve eğlenceli çizgi film  grafiklere dönüştürebilen uygulama sayesinde arkadaşlarınıza ufak şakalar yapabilir ve onlarla birlikte eğlenebilirsiniz.

Uygulamada herhangi bir reklam bulunmadığı için en kolay şekilde kullanabiliyorsunuz ve profesyonel ellerden çıkmış olan grafiklere kendi yüzünüzü yerleştirebiliyorsunuz. Kullanımı oldukça basit olan uygulamanın Türkçe desteği yok ancak İngilizce olan versiyonu işinizi görecektir.

Dilerseniz resimleriniz hazırlandıktan sonra onları telefonunuza kaydedebilir, ya da arkadaşlarınızla paylaşmak üzere sosyal ağlardaki hesaplarınıza gönderebilirsiniz. Oldukça bol grafik seçeneği barındırması sayesinde seçeneklerinizin fazla olması her resminizi birbirinden farklı yapacaktır.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.manboker.headportrait


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android UygulamalarPopülerEğlenceli Android UygulamalarıKamera UygulamalarıSosyal Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , ,
Yazar: zero  Puan: 3.9  Y: 20/12/2013  Güncelleme: 07/08/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019