KWGT Widget – Telefon Ekranında Saat ve Fazlası

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  06/06/2016
  Okunma:
  3000
  Puan:
  3.2
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  z4h

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

KWGT android uygulaması ile telefonunuzun ana ekranına dilediğiniz gibi widget’lar yerleştirebilirsiniz. KWGT android widget uygulamasında hem hazır saatler, takvimler, hava durumu gibi çeşitli widget’lar bulunuyor, hem de dilediğiniz widget’ları istediğiniz şekilde kendiniz de tasarlayıp yerleştirebiliyorsunuz.

KWGT android uygulamasının hem ücretsiz hem de ücretli versiyonu bulunuyor. Ücretli versiyonunda daha fazla hazır tasarlanmış widget paketleri indirebiliyorsunuz.

Bu widget uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


org.kustom.widget


 QR Barkod  
KWGT Widget – Telefon Ekranında Saat ve Fazlası 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Android Widget Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6962yorum/30favori) k201208021123 m9809