Blokları Patlatma Oyunu – BBTAN

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  22/06/2016
  Okunma:
  6063
  Puan:
  6.7
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  nho

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Boş zamanlarınızı eğlenceli hale getirecek beceri oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez amacımız, oyundaki karakteri kontrol ederek tabloda bulunan ve üzerinde kaç vuruşta patlayacağı yazan blokları topumuzla patlatmak. Tabloda çıkan bonuslar sayesinde top sayınızı çoğaltma imkanınız da bulunuyor.

Çoğu blok tek atışta patlatılamayacak kadar çok vuruş gerektirdiğinden oyunun zorluğu da burada devreye giriyor. Topun her atışı sonrasında tabloda yeni bloklar beliriyor ve patlatılmadıkları zaman bir süre sonra tablo bloklarla doluyor ve oyunun sonuna gelmiş oluyoruz. Kuralları basit fakat bir o kadar da zor olan bu oyun ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.crater.bbtan


 QR Barkod  
Blokları Patlatma Oyunu – BBTAN 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809