İki Resim Arasındaki Farkı Bulma Oyunu – The Detective

“Find the Differences – The Detective” Android oyununda dedektif rolü ile iki resim arasındaki farkı buluyorsunuz. Klasik resim bulmaca oyunlarına göre biraz daha hikayesi olan ve görselleri daha çekici olan bu oyunda yaklaşık 1000 farklı bulmaca bölümü bulunuyor.

Olay yerine ait olan iki benzer resim arasındaki farkı bulmanız için bir tamamlama süresi de bulunuyor. Bu süre içinde farkları bulduktan sonra bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz.

Oyunda iki resim arasında 5 adet fark bulunuyor. Limitli sürede bu farkları bulmaya çalışıyorsunuz. Şu an için oyun içinde 20 farklı olay/hikayeye ait 1000’den fazla fark bulma mevcut. Eğer bir bölümde takılırsanız ipucu butonu ile ipucu alabiliyorsunuz. Oyun görselleri oldukça iyi tasarlanmış ve oyunu oynaması ücretsiz.

Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz bu iki resim arasındaki farkı bulma oyunu içinde tabi ki ücretsiz olduğundan reklamlar da bulunuyor. Tabi bu reklamlar göz ardı edilerek oyun oynanmaya değer olduğu için sizlerle de paylaştık. Oyun içinde takıldığınız bölümler olursa aşağıda bulunan yorum bölümünde diğer oyunculara sorabilir ve cevaplayabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.puzzles.game.halloweeen.one


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Oyunlar
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 3.6  Y: 31/10/2018 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019