İki Resim Arasındaki Farkı Bulma Oyunu – The Detective

  Find The Differences - The Detective İNDİR OYUN 


  Yayın:
  31/10/2018
  Okunma:
  201
  Site Puanı:
  12.36
  Kısa Link:
  dgb

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

“Find the Differences – The Detective” Android oyununda dedektif rolü ile iki resim arasındaki farkı buluyorsunuz. Klasik resim bulmaca oyunlarına göre biraz daha hikayesi olan ve görselleri daha çekici olan bu oyunda yaklaşık 1000 farklı bulmaca bölümü bulunuyor.

Olay yerine ait olan iki benzer resim arasındaki farkı bulmanız için bir tamamlama süresi de bulunuyor. Bu süre içinde farkları bulduktan sonra bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz.

Oyunda iki resim arasında 5 adet fark bulunuyor. Limitli sürede bu farkları bulmaya çalışıyorsunuz. Şu an için oyun içinde 20 farklı olay/hikayeye ait 1000’den fazla fark bulma mevcut. Eğer bir bölümde takılırsanız ipucu butonu ile ipucu alabiliyorsunuz. Oyun görselleri oldukça iyi tasarlanmış ve oyunu oynaması ücretsiz.

Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz bu iki resim arasındaki farkı bulma oyunu içinde tabi ki ücretsiz olduğundan reklamlar da bulunuyor. Tabi bu reklamlar göz ardı edilerek oyun oynanmaya değer olduğu için sizlerle de paylaştık. Oyun içinde takıldığınız bölümler olursa aşağıda bulunan yorum bölümünde diğer oyunculara sorabilir ve cevaplayabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.puzzles.game.halloweeen.one


 QR Barkod  İki Resim Arasındaki Farkı Bulma Oyunu – The Detective  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6919yorum) k201208021123 9809