Fotoğrafta Gökyüzünü İstediğiniz Gibi Değiştirin

  PICNIC İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  03/11/2018
  Okunma:
  222
  Site Puanı:
  16.57
  Kısa Link:
  yw8

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Çektiğiniz fotoğraflarda hava durumu yağmurlu, bulutlu veya çok mu güneşli? Fotoğrafta gökyüzünü isteğinize göre değiştirebileceğiniz bir uygulama var.

Hava ister yağmurlu ya da bulutlu olsun, bir daha hiçbir şey muhteşem çekimi yapmanızın önüne geçemeyecek.

Nerede olursan ol, PICNIC seni Santori’deki ünlü bir sabaha veya Paris’teki hayalvari bir günbatımına götürebilir. PICNIC, atmosfere ve fotoğraflarınızın arka planına doğal ve artistik rötuş filtreleri verir.

Sakın korkunç havanın dış mekan fotoğraflarını ve seyahatini mahvetmesine izin verme. PICNIC, sıkıcı ve boğucu/bulanık bir günü, güzel bir güne çevirecek.

İş fotoğraf çekmeye geldiğinde erkek arkadaşınız pek de yetenekli değil mi? Endişe etme; bu uygulama fotoğrafını oldukça güzel bir havaya sokuyor.

Fotoğrafta gökyüzünü istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz PICNIC uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca daha önce yayınladığımız kamera uygulamaları için buraya tıklayabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.estsoft.picnic&hl=en


 QR Barkod  Fotoğrafta Gökyüzünü İstediğiniz Gibi Değiştirin  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Kamera Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İlginç Android Uygulamaları, Sosyal Android Uygulamaları
, , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6919yorum) k201208021123 9809