Hometech Tablet Sorunları ve Çözümleri


Hometech T800 IPS

Tabletim Kilitlendi veya Dokunmatik çalışmıyor

Hometech tablet reset atma: Şarjı varken tabletiniz herhangi bir sebepten kilitlenmişse veya dokunmatik algılamıyorsa tabletinizin arkasındaki “Reset” veya “R” yazan kısmındaki deliğe ince uçlu bir cisimle hafifçe bastırırsanız tabletiniz yeniden çalışmaya başlayacaktır. Reset yapmak tabletinize zarar vermez.

Tabletim Şarj Olmuyor

Tabletin pili tamamen bitmişse şarja takınca ekranda pil şarj durumunun görünmesi 10-15 dakika sürebilir. Normal bir durumdur. Arka planda tablet şarj oluyordur. Tabletin şarjda kalması gerekmektedir. Lütfen bekleyiniz.
Yine de şarj olmadığı durumlarda başka kablo veya adaptör veya bilgisayardan şarj etmeyi deneyiniz. Şarj olduysa adaptörünüz veya kablonuz arızalıdır. Lütfen önce teknik servisimizle irtibata geçip bu bilgiyi veriniz. Tabletinizi göndermenize gerek yoktur ve işlemleriniz daha hızlı yapılır.
Yine de şarj olmuyorsa ürünü merkez teknik servisimize arızasını belirterek kargo ile gönderebilirsiniz.
Tableti kendisiyle birlikte verilen şarj adaptörü ile şarj ediniz. Özellikle düşük kalite adaptörler tabletinize zarar verebilir. Lütfen tabletlerin şarj ve USB girişlerini çok zorlamayanız, kırılabilirsiniz.

Tabletimin Ekranı Sorunlu

Ekran çalışıyor sadece dokunmatik çalışmıyorsa önce reset atmayı deneyiniz.
Tablete darbe uygulamak, kırmak, düşürmek, su ile temas ettirmek vb. şekilde zarar vermek kullanıcı hatası kapsamındadır.Tamir edilirken standart servis ve parça değişim ücreti uygulanır.

Tabletim Çok Yavaşladı. İlk günkü gibi değil.

Yavaşlamanın temel kaynağı yüklenen yeni yazılımlardır. Özellikle arka planda çalışan veya virüslü uygulamalar tabletinizi yavaşlatır. Bu tip uygulamaları yüklememenizi veya silmenizi tavsiye ederiz. Tamamen silemiyorsanız, fabrika ayarlarına geri dönerek (Factory Reset) tabletinizi ilk aldığınız günkü yazılımsal durumuna getirebilirsiniz.

Android uygulamaları tablet bilgisayarıma nasıl yükleyebilirim?

Google Play üzerinden uygulama indirip tablet bilgisayarınıza yüklemek için, öncelikle gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Google Play üzerinden uygulama yükleyebilmek için internet bağlantısı gereklidir.
Tabletinizdeki Google Play uygulamasını etkinleştirmek için;
Menü/Google Play a dokunun, açılan menüden Mevcut Hesap seçeneğine dokunup gmail hesabınızı girin, Google Play açılacak, Google Play dan istediğiniz uygulamayı seçip tabletinize yükleyebilirsiniz.. Gmail hesabınız yoksa Yeni hesap seçeneğine dokunup yeni hesap almak için adımları takip edin.
Bilgisayarınıza indirdiğiniz apk uygulamalarını tablete yükleme,İnternet üzerinden bilgisayarınıza indirdiğiniz Apk uzantılı android uygulamasını tabletin dahili hafızasına (micro sd kartta olur) kopyalayın, bilgisayar bağlantısını kesin, Menü/FileManager uygulamasını tıklayın, açılan menüde yüklediğiniz Apk uygulamasını bulup üzerine dokunun, yükle seçeneğini seçerek yükleme işlemini tamamlayın. Yüklemede sorun yaşarsanız; Menü/Ayarlar/Güvenlik/Bilinmeyen kaynaklar özelliğini aktifleştirin (Bilinmeyen kaynaklar yazan kısmın sağ tarafındaki tiki işaretleyin).Görsel Olarak Bknz.

Bilgisayar bağlantısını yapamıyorum ne yapmalıyım?

Tablet cihazınızı usb kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın,
Ekranın sağ alt köşesinde çıkan usb sembolüne dokunun,
Açılan menüden usb bağlandı seçeneğine dokunun,
Açılan menüden (USB depolama birimini aç) seçeneğine dokunun.
Bu işlemlerden sonra bilgisayarım bölümüne girdiğinizde cihazınızın dahili hafızasını çıkarılabilir disk olarak görebilecek, yüklemek istediğiniz bilgileri yükleyebileceksiniz.

Cihazım dondu,ekran açık ama her hangi bir işlem yapılamıyor ne yapmalıyım ?

Cihazın açma/kapatma tuşuna yaklaşık bir dakika boyunca basılı tutarak bu sorunu çözebilirsiniz. Reset sonrası cihazdaki sorun devam ediyorsa Yazılım/Firmware bölümünden cihazınıza ait yazılımı indirip cihaza yazılım yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Cihazı fabrika ayarlarına nasıl alırım.Fabrika ayarlarına getirdikten sonra yüklü bilgilerim silinirmi?

Menü/ayarlar/yedekle ve sıfırla menüsüne girip Fabrika verilerine sıfırla seçeneğine dokunun, Tableti sıfırla/Her şeyi sil seçeneğine dokunun cihaz kapanıp açılacak bu işlemle cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamış olacaksınız
Cihaz fabrika ayarlarına sıfırlandığında cihazınızdaki tüm bilgileriniz silinecektir.

Kablosuz ağa (WİFİ) nasıl bağlanabilirim?

Bağlanacağınız kablosuz ağın kullanılabilir olduğundan emin olun,
Menü/Ayarlar/Kablosuz ve Ağlar (Wi-Fi) özelliğini açık konuma getirin,
Bulunduğunuz alandaki kablosuz ağların listesi yan ekranda sıralanacaktır,
Bağlanmak istediğiniz kablosuz ağın üzerine dokunun, ağınız şifreliyse şifrenizi girip bağlan seçeneğine dokunun 30 sn içerisinde kablosuz ağa bağlanmış olacaksınız.
Görsel Olarak Bknz.

Media ve diğer sesler az çıkıyor ne yapabilirim?

Menü ayarlar ses bölümünden ses düzeylerini kontrol ediniz.Google Play üzerinden ses yükseltici uygulamalar yükleyerek sesi %25 oranında yükseltebilirsiniz. Ses yükseltmesi için kullanılan uygulamalar cihaz bataryasını ortalama %10 etkilemektedir.

Video izleyemiyorum ne yapmalıyım?

İnternet tarayıcı üzerinden video izleyemiyorsanız; Bazı internet tarayıcıları Adobe Flash Player desteklemediğinden Adobe Flash Player uyumlu tarayıcı kullanmanız gerekmektedir.(Puffin Web Browser,Doblin Web Browser)
Yüklediğiniz bazı videoları izleyemiyorsanız; Google play dan video codec yüklemeniz gerekmektedir. Yada Mx player yükleyerek videoları sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

İlk şarj süresi kaç saat olmalıdır?

Hometech android tablet bilgisayarlarda pil şarz süresi pil amperine göre değişmektedir cihaz kapalı konumda 6-8 saat şarz edilmesi gerekmektedir.İlk şarz süresi ve düzenli batarya ömrü açısından önem taşımaktadır.

Hometech serisi tabletimi şarz girişinden şarj edemiyorum ne yapmalıyım?
Hometech serisi tablet bilgisayarlarınızı kutu içerisinden çıkan şarz adaptörü ile şarz ediniz.

Şarz adaptörünün çalışıp çalışmadığını nasıl test ederim?
Cihaz kapalı konumda iken şarza takarsanız tablet ekranında pil işareti çıkacaktır.Açık konumda şarz ederseniz sağ köşede bulunan pil simgesi üstünde enerji işareti çıkacaktır(kırmızı kutu içinde belirtilmiştir)Bu durumlarda adaptör sağlam demektir.

Pil çabuk bitiyor?

Pil ömrü CPU kullanımıyla ilgilidir.Tüm gereksiz uygulamaları kapatın.Bazı uygulamalar yürütülen program listesinde görüntülenmeyebilir.Arkaplanda çalışan bazı uygulamalar istenmeyen pil tüketimlerine neden oluyor olabilir.Bir uygulamayı kapatmak için Home(Ana)tuşunu kullanmak yerine Back (Geri)tuşunu kullanın.(Back(Geri)tuşu çoğu uygulamayı kapatırken Home(Ana)tuşu uygulamaları bekleme moduna alır.Bir Google hesabı ayarlandıktan sonra veri iletişimi arkaplanda gerçekleşir.Pil ömrünü uzatmak için Ayarlar Hesaplar ve senkronizasyon konumunda Oto eşitleme özelliğini devre dışı bırakın.Arka plan resimleri hareketli ise buda pil tüketimini hızlandırır
Wi-Fi açık tutmak pil tüketiminin ana nedenlerinden biridir.

İnternet üzerinden görüntülü konuşma yapabilirmiyim?

Skype ve benzeri programlar kullanarak kişi listenizdeki kişilerle internet üzerinden görüntülü konuşma yapabilirsiniz.Görünütülü konuşma internet hızına bağlı olarak düzenli çalışmayabilir.

Ekran kilidi şifresini yanlış girdim , tabletim kilitlendi ne yapmalıyım?

Hatalı şifre girildiğinde Tablet bilgisayar güvenlik amaçlı olarak kilitlenir. Gmail kurtarma hesabı oluşturduysanız Gmail hesabınızı girerek girilen şifreyi iptal edebilirsiniz.

Şifreyi hatırlamıyorsanız desetklenen modellerde factory reset yaparak cihazınızın şifresini sıfırlayabilirsiniz.

Recovery mod nedir? Recovery mod menüsüne nasıl ulaşabilirim?

Rom ve sistem güncellemelerini sd-kart üzerinden yükleyebileceğiniz menüye verilen isimdir.Recovery menüsüne ulaşabilmeniz için cihazı kapalı konumda iken çeşitli tuş kombinasyonlarıyla ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi için Factory reset modu konusuna bakın.

Tabletim açılış logosunda kaldı ne yapmalıyım?

Yazılım bölümünden cihazınıza ait yazılımı seçin.Cihazınıza ait yazılım yükleme programını indirip, cihazınıza yazılım yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz. Yazılım yükleme programı (Livesuit) (RKtool.tr) linklerde mevcuttur.Desteklenen modellerde Factory Reset modunda cihazınızı resetleyebilirsiniz.

4-8-16 GB dahili depolama alanına sahip Tabletim dahili depolama alanı düşük olarak gözüküyor Cihazım arızalımıdır?

Android işletim sistemi kullanılan cihazlarda dahili depolama alanının 5/1′ ini işletim sistemi kullanır. Bu nedenle kullanabileceğiniz depolama alanı 2-6-12 olarak görünmektedir. Bu bir arıza yada Hometech ‘e mahsus bir durum değildir. Android işletim sistemi kullanılan tüm cihazlarda bu durum geçerlidir.

Tabletimi mini HDMI dan HDMI Tv ye bağladığımda görüntü alamıyorum.Sorun ne olabilir?

Tabletinizin HDMI çıkışında problem olabilir.

Cihaz ayarlar Hdmi Turn on HDMI kutucu işaretli olmasına dikkat ediniz.İşaret yok ise tv ye görüntü aktarmaz
HDMI 1.4 özelliğine sahip ve “Mini HMDI – HDMI uçlu” bir kablo ile tabletinizi HDMI özellği olan bir TV ye bağlayın.
Eğer görüntü alıyorsanız, cihazınız sağlamdır. Aksi durumda cihazınızı bize ulaştırmanız gerekmektedir.

Görüntü aktarımı için kullandığınız kablo sorunlu olabilir.

Ara bağlantı kablonuzda sorun olabilir. Kablonuzu başka bir cihazda kontrol etmeye çalışın.

Tabletimin dokunmatik camı/Ekranı çatladı ne yapabilirim ?

Bu durumda ürün garanti dışı işlem yapılacaktır. Hasar tespiti için cihazını bize ulaştırmanız gerekir.

Arızalı ürünümü servise nasıl göndereceğim ?
Ürünün arızasını detaylı bir şekilde belirterek arızalı aksesuarlarını cihazla birlikte gönderiniz.
Geri dönüş adresinizi açıklayıcı şekilde yazınız.(Cihaz paketlemesini özen göstererek yapmanız gerekmektedir)

Kaynak: Bu sayfadaki sorunlar ve çözümler Hometech Tablet blog sitesinden izin alınarak yayınlanmıştır. Hometech tabletlerle ilgili diğer sorunlarınızı buraya tıklayarak sitenin kendi sayfasında yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Ayrıca sayfaya yazılmış diğer yorumları okuyabilirsiniz.


Sponsorlu  476 Yorum

   
    Rana  
  10.07.2016-20:07
  R

  Lenovo a7 tablet
  Tabletim şu ana kadar sorunsuz çalışıyordu.Birkaç gündür tablet bi donuyo bi başlıyor.Meswla bir video izliyorum şu yan üçgen yani durdurma işareti çıkıyor.
  Aynı şey mc,candy crush vb.uygulamar için de geçerli.Lütfen yardım edin.

   
    Anonim  
  13.07.2016-20:43

  Merhaba lütfen bana cevap verin lutfen.benim tabletim “DELL” video çekiyorum ve acil izlediğmde tablet kendi kendinden kapaniyor neden acaba? Lütfen cevap verin çok ihtiyacimm var acil.nolursunuz cevap verin

   
    bos  
  16.07.2016-20:45
  b

  bence benim tabletimde yardım diye uygulama var ordan da çözebilirsiniz sorunu ama bozukluğa yardım etmiyo sadice tablet hakkında biraz bilgi verir indirmedim aldığımızda da varı tabletiniz d varsa ben ce oraya bi girin i benim sorunum :tablet im bazen bozuluyo bazen bozukken bi bakıyoz düzgün çalışıyo napmalıyım

   
    andropedi  
  17.07.2016-12:39
  a

  İlk olarak tabletinizi fabrika ayarlarına döndürerek sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

   
    celal  
  28.07.2016-23:16
  c

  Hometech wi 10 aldım. İçinde google play yok. Neden yok? Google play yüklenir mi?
  Messenger’da da arama yapılmıyor. Beni arayanlarda bana ulaşamıyor.
  Kullanımı çok zor. Önemli özellikleri var mı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

   
    OZAN  
  31.07.2016-23:57
  O

  Merhaba. Ben, A101,den aldım tablet,bilgisayarı. İşletim,sistemi win10,var
  Bir,sıkıntım’da yok benim yapmak,istediğim şey Bu,windows,10nu kaldırıp android,olarak kullanmak. Bu,mümkünmüdür. Yok,bunun bir,yazilimi var,diyorsaniz bunu,sizden temin,edebilirmiyim.
  Teşekkürler.slsmlar…

   
    andropedi  
  01.08.2016-19:49
  a

  Yapmak istediğiniz bu işlem pek mümkün değil. Çünkü tabletin donanımı Windows işletim sistemine göre üretildiğinden bir şekilde Android yüklense bile performans alamayabilirsiniz. En sağlıklı ve stabil olan Windows olarak kullanmaya devam etmek.

   
    andropedi  
  01.08.2016-19:52
  a

  Hometech Wi10 içinde Windows yüklü gelen bir tabletse Android olmadığı için Google Play yükleyemezsiniz. O tablet için Windows Mağaza’yı kullanmalısınız.

   
    emrah  
  02.08.2016-18:18
  e

  tabletim intel inside homtech bir gün şarza taktım güc dümesine bastım tablette PTES MODE yazıyo ne yapmalıyım

   
    Mevsim  
  02.08.2016-22:15
  M

  Klavyesi çalışmıyor nasıl cozebilirim bu sorunu

   
    Huzeyfe Öz  
  03.08.2016-13:12
  H

  Tableti alalı bir hafta oldu üzerine su döküldü arka açılmadı ön camda su vardı şu an ise tabletaçılıyor ama beyaz siyah çizgiden başka bişey yok garantisi var ama tablet geri çalışırım öğrenmek istiyorum teşekkürler

   
    ahsencan  
  04.08.2016-15:28
  a

  Benin tabletim hometech t701 kendi kendine kapaniyo ne yapmaliyim

   
    Busemcan  
  09.08.2016-20:35
  B

  Benim tabletim hometech markali 16 gb ilk alindiginda sarza taktim cikardim biraz oynadi geri taktim sonra bir iki hfta sonra yanlislikla yere kosesi gelecek sekilde yere dustu cihazin kosesi catladi biraz bir iki gun kullandiktan sonra cihaz tamamen kapandi acamadim acaba teknik servisemi goturmem gerekiyor ne yapmaliyim?

   
    andropedi  
  10.08.2016-21:04
  a

  Düşmeden dolayı tabletin içinde hasar oluşmuş olabilir. Servise götürmeniz gerekiyor gibi.

   
    ahmet dere  
  14.08.2016-11:01
  a

  Hometech ultra tab 8e nasil video yukleyecegim

   
    andropedi  
  14.08.2016-12:03
  a

  Tabletinizi bilgisayarınıza bağlayarak video atabilirsiniz.

   
    Anonim  
  14.08.2016-11:22

  Bu ne biçim tablet şarz hemen bitiyor veclans ofclans oynarken kapaniyo

   
    Sahin  
  15.08.2016-03:26
  S

  Hometech tablet kullaniyorum yukledigim bazi oyunlarda ses t4rrrrrr rrrrrr diye cikiyor ne yaoabilirim

   
    Sahin  
  15.08.2016-03:27
  S

  Format attim reset attim yinede bazi oyunlarda ses geliyor ama trrrrrr rrrrr ttrrr diye acil cozum

   
    andropedi  
  20.08.2016-11:02
  a

  Tabletin hoparlöründe veya ses çipinde bir sıkıntı olabilir. Ya da çok bilinmeyen oyunlar yüklediyseniz o oyunlar bu tabletin ses sitemini desteklemiyor olabilir. Bu sorunu sürekli yaşarsanız teknik servise başvurmanızda fayda var.

   
    asdasdasad  
  23.08.2016-13:41
  a

  benim tabletim hometech t701 fakat ilk başlarda şarj tutmuyordu , şarjda kullanıyordum genede kapanıyodu şarjdan çıkardiğımdada şarj full gözüküyo fakat hometech yazısı geliyo ama açılmıyodu şimdide fabrika ayarlarına dönderdim fakat açılmıyo(bide bunlar tablet yere düştükten sonra oldu) teknik servise mi başvurmalıyım yardımcı olursanız sevinirim:)

   
    mert  
  09.09.2016-14:12
  m

  hometech w835 tablet aldım kurulumu belirtilen sekilde yaptım tam son isleme geldi ekran masmavi oldu güc dügmesine 1 2 saniye bastım bu sefer tablet kapandı ve acılmıyor. bismillah yeni aldım elimde patladı ne yapmam lazım

   
    halil  
  18.09.2016-00:22
  h

  Tabletim acilis logosunda kaldi resetde olmuyor hometech yazior baska bise olmuo acil yardim litfn

   
    İbrahim özcan  
  17.10.2016-13:32
  İ

  Arkadaşlar benim tabletim samsung not 10.1
  Tabletim açılıyo kapaniyo vuruş bulaştı reşit attım ama hata veriyo bilgisayar görmüyor
  USB yi samsung logosu geliyo hemen kapaniyo sonra açılmaya çalışıyo açılmıyo kendi kendine acilip kapaniyo nasıl düzeltebilirim yardım ederseniz sevinirim

   
    yusuf  
  25.10.2016-10:24
  y

  tablet hometech 7 kapatma tuşuna 1 tane basıyorum ful kapanıyor neden?

   
    ayse  
  29.10.2016-16:44
  a

  Hometech tabletten facebookun sadece resmi olup face acilmiyor sistem hatasini. Nasil duzeltirim

   
    imren  
  15.11.2016-20:27
  i

  Homatech tablet alalım daha 3 gün oluyor.eve geldiğim de ön kamera açıldı.fakat dün den beri diğer uygulamaları kapatın diye bir sorun çıkıyor.bana yardımcı olur musunuz?

   
    oktay  
  21.11.2016-20:26
  o

  hometech wi101 2 in1 tablet pc cıhazın son guncellemede ses ve ekran dokunmatıgı calısmıyor acıl yardım

   
    HOMETECH  
  25.11.2016-21:49
  H

  TABLETİMİN HOPÖRLERİNİN BİRİSİ ZZZZZZZZZZZZZZZZ DİYE SES ÇIKARIYOR .
  VİDEO. İZLERKEN. CIZILTI. ÇIKIYOR. HİÇ. BİR. ŞEY. ANLAŞILMIYOR .BUNUN. İÇİN. NE. YAPABİLİRİM ?

   
    ben  
  01.12.2016-16:03
  b

  tabletim hometech tab 9 açma düğmesine basıyorum tabletiniz aciliyor diyor ama acilmiyor

   
    dilan  
  04.12.2016-06:30
  d

  Tabletin şarjı var iken tablet yok diye kapanıyor ne yapabilirim

   
    ILGIN  
  04.12.2016-15:51
  I

  BENİM TABLETİM AÇILMIYOR VE GARANTİ SÜRESİ DOLDU. HARD RESET TE YAPILMIYOR. NE YAPMAYILIM? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

   
    Mahmut  
  08.12.2016-07:34
  M

  Hometech QUAD TAB 10 aldığımda google playdan oyun yükledim 1-2tane sonra tableti sıfırladım bisey indirirken kendini otomatik kapatıyor.
  A101 den aldım. Sistem hatasımı yoksa başkası yazılımıylamı oynadı? Bunu şimdi güvenlik modunda yazıyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

   
    ALİ BORA  
  12.12.2016-20:44
  A

  Hometech premıum tab 7 ıps 8gb tabletimi 3 yıldır kullanıyorum.Gayet memnundum.Son zamanlarda şarjı doluyken bile birden kapanıyo.açtığımda tekrar açılıyor ama 2-3 dakika da tekrar kapanıyo.bizim ufaklık bi kaç kez düşürdü ama hiç sorun olmamıştı. ne yapmalıyız yardımcı olurmusunuz. teşekkürler.

   
    Anonim  
  15.12.2016-19:09

  Hometech ideal 10s tab.cihazimi alali daha 10 gun oldu ama ekran beyazliyor sonrada siyahlasiyor guc dugmesine bir dk basili tutuyorum kapanip aciliyor yarim saat sonra ayni nyapmaliyim

   
    Adam  
  17.12.2016-12:40
  A

  İdeal10S tabletleri en guzel dediler en kotusu cikti hem cok kasiyor hemde root atilmiyor lutfen yuksek derecede zor olsa bile yardim nasil root atabilirim… Cok istiyorum.

   
    mete  
  22.12.2016-16:53
  m

  tab700 cihaz googleplaystore gıdıgınce program kendını kapatıyor hesap eklemeye calısıldıgındada kapatıyor hard reset yapıldı rom yuklendı arıza devam edıyor

   
    Şerife  
  02.01.2017-18:59
  Ş

  Tabletim hometech
  arka kamera çalışmıyo
  Ne yapabilirim

   
    Berat  
  09.01.2017-01:33
  B

  Tabletin hometech aktive tab 7 çok yavaş çalışıyor içinde sadece iki oyun var dönüp duruyor fabrika ayarlarına çevirdim ama yine donarak çalışıyor lütfen yardim

   
    Ömer  
  17.01.2017-22:50
  Ö

  Tabletim kapali iken sarj olmuyor

   
    cevdet  
  23.01.2017-12:24
  c

  tabletime internet olmuyor markası hometech ne yapabilirim

   
    yusuf  
  23.01.2017-20:19
  y

  Hometech Elite 8 var ve cihaz video izlerken ya da hiç bir iş yapmazken siyah ekran geliyor ekranı kapatıp açınca yine aynı. Sebebi ne bunun?

   
    Birisi  
  26.01.2017-21:37
  B

  Meraba benim Vestel tab 7 Eco 3 marka tabletim var. Şarja takınca ekran kararıyor sarjdan çikarinca kendine geliyor. Yani sadece ekran gidiyor. Müzik falan açıkken müzik kesilmiyor ekran gidiyor. Çözmek için ne yapmalıyım lütfen cevap verin!!!

   
    andropedi  
  29.01.2017-17:33
  a

  Vestel tabletinizdeki bu sorun uygulama veya tablet ayarlarından değil de sanki tabletin bir sorunu gibi gözüküyor. Eğer tabletiniz garanti kapsamındaysa teknik servisle iletişime geçin.

   
    Ümmühan  
  01.02.2017-18:42
  Ü

  Tablet türü:ideal tab 7ibs bluetooth açılıyo diyor ve geri kapanıyor. NASIL DÜZELTEBİLİRİM

   
    Ümmühan  
  01.02.2017-18:44
  Ü

  Bluetooth açılıyo diyor geri kapanıyor.ÇÖZÜM

   
    andropedi  
  12.02.2017-14:15
  a

  Tableti fabrika ayarlarına döndürmeyi denediniz mi?

   
    Pelin  
  12.02.2017-14:11
  P

  Merhaba. Tabletimin kamerasi acilmiyor. Napmaliyim ?

   
    Salim Çetin  
  12.02.2017-20:09
  S

  Alet açılıp kapanmıyor sürekli mavi ışık yanıyor.

   
    havvakorkmaz  
  19.02.2017-12:20
  h

  homatec tablet sarj olmuyo sarja taktigimizda ! isareti cikiyo bu ne demek ne yapmaliyim


1 2 3 4 5 10

YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 476 yorum 222466
Teknoloji Haberleri
Yazar: andropedi  Puan: 194.2  Y: 24/07/2014  Güncelleme: 24/07/2014      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023