Hometech Tablet Sorunları ve Çözümleri


Hometech T800 IPS

Tabletim Kilitlendi veya Dokunmatik çalışmıyor

Hometech tablet reset atma: Şarjı varken tabletiniz herhangi bir sebepten kilitlenmişse veya dokunmatik algılamıyorsa tabletinizin arkasındaki “Reset” veya “R” yazan kısmındaki deliğe ince uçlu bir cisimle hafifçe bastırırsanız tabletiniz yeniden çalışmaya başlayacaktır. Reset yapmak tabletinize zarar vermez.

Tabletim Şarj Olmuyor

Tabletin pili tamamen bitmişse şarja takınca ekranda pil şarj durumunun görünmesi 10-15 dakika sürebilir. Normal bir durumdur. Arka planda tablet şarj oluyordur. Tabletin şarjda kalması gerekmektedir. Lütfen bekleyiniz.
Yine de şarj olmadığı durumlarda başka kablo veya adaptör veya bilgisayardan şarj etmeyi deneyiniz. Şarj olduysa adaptörünüz veya kablonuz arızalıdır. Lütfen önce teknik servisimizle irtibata geçip bu bilgiyi veriniz. Tabletinizi göndermenize gerek yoktur ve işlemleriniz daha hızlı yapılır.
Yine de şarj olmuyorsa ürünü merkez teknik servisimize arızasını belirterek kargo ile gönderebilirsiniz.
Tableti kendisiyle birlikte verilen şarj adaptörü ile şarj ediniz. Özellikle düşük kalite adaptörler tabletinize zarar verebilir. Lütfen tabletlerin şarj ve USB girişlerini çok zorlamayanız, kırılabilirsiniz.

Tabletimin Ekranı Sorunlu

Ekran çalışıyor sadece dokunmatik çalışmıyorsa önce reset atmayı deneyiniz.
Tablete darbe uygulamak, kırmak, düşürmek, su ile temas ettirmek vb. şekilde zarar vermek kullanıcı hatası kapsamındadır.Tamir edilirken standart servis ve parça değişim ücreti uygulanır.

Tabletim Çok Yavaşladı. İlk günkü gibi değil.

Yavaşlamanın temel kaynağı yüklenen yeni yazılımlardır. Özellikle arka planda çalışan veya virüslü uygulamalar tabletinizi yavaşlatır. Bu tip uygulamaları yüklememenizi veya silmenizi tavsiye ederiz. Tamamen silemiyorsanız, fabrika ayarlarına geri dönerek (Factory Reset) tabletinizi ilk aldığınız günkü yazılımsal durumuna getirebilirsiniz.

Android uygulamaları tablet bilgisayarıma nasıl yükleyebilirim?

Google Play üzerinden uygulama indirip tablet bilgisayarınıza yüklemek için, öncelikle gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Google Play üzerinden uygulama yükleyebilmek için internet bağlantısı gereklidir.
Tabletinizdeki Google Play uygulamasını etkinleştirmek için;
Menü/Google Play a dokunun, açılan menüden Mevcut Hesap seçeneğine dokunup gmail hesabınızı girin, Google Play açılacak, Google Play dan istediğiniz uygulamayı seçip tabletinize yükleyebilirsiniz.. Gmail hesabınız yoksa Yeni hesap seçeneğine dokunup yeni hesap almak için adımları takip edin.
Bilgisayarınıza indirdiğiniz apk uygulamalarını tablete yükleme,İnternet üzerinden bilgisayarınıza indirdiğiniz Apk uzantılı android uygulamasını tabletin dahili hafızasına (micro sd kartta olur) kopyalayın, bilgisayar bağlantısını kesin, Menü/FileManager uygulamasını tıklayın, açılan menüde yüklediğiniz Apk uygulamasını bulup üzerine dokunun, yükle seçeneğini seçerek yükleme işlemini tamamlayın. Yüklemede sorun yaşarsanız; Menü/Ayarlar/Güvenlik/Bilinmeyen kaynaklar özelliğini aktifleştirin (Bilinmeyen kaynaklar yazan kısmın sağ tarafındaki tiki işaretleyin).Görsel Olarak Bknz.

Bilgisayar bağlantısını yapamıyorum ne yapmalıyım?

Tablet cihazınızı usb kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın,
Ekranın sağ alt köşesinde çıkan usb sembolüne dokunun,
Açılan menüden usb bağlandı seçeneğine dokunun,
Açılan menüden (USB depolama birimini aç) seçeneğine dokunun.
Bu işlemlerden sonra bilgisayarım bölümüne girdiğinizde cihazınızın dahili hafızasını çıkarılabilir disk olarak görebilecek, yüklemek istediğiniz bilgileri yükleyebileceksiniz.

Cihazım dondu,ekran açık ama her hangi bir işlem yapılamıyor ne yapmalıyım ?

Cihazın açma/kapatma tuşuna yaklaşık bir dakika boyunca basılı tutarak bu sorunu çözebilirsiniz. Reset sonrası cihazdaki sorun devam ediyorsa Yazılım/Firmware bölümünden cihazınıza ait yazılımı indirip cihaza yazılım yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Cihazı fabrika ayarlarına nasıl alırım.Fabrika ayarlarına getirdikten sonra yüklü bilgilerim silinirmi?

Menü/ayarlar/yedekle ve sıfırla menüsüne girip Fabrika verilerine sıfırla seçeneğine dokunun, Tableti sıfırla/Her şeyi sil seçeneğine dokunun cihaz kapanıp açılacak bu işlemle cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamış olacaksınız
Cihaz fabrika ayarlarına sıfırlandığında cihazınızdaki tüm bilgileriniz silinecektir.

Kablosuz ağa (WİFİ) nasıl bağlanabilirim?

Bağlanacağınız kablosuz ağın kullanılabilir olduğundan emin olun,
Menü/Ayarlar/Kablosuz ve Ağlar (Wi-Fi) özelliğini açık konuma getirin,
Bulunduğunuz alandaki kablosuz ağların listesi yan ekranda sıralanacaktır,
Bağlanmak istediğiniz kablosuz ağın üzerine dokunun, ağınız şifreliyse şifrenizi girip bağlan seçeneğine dokunun 30 sn içerisinde kablosuz ağa bağlanmış olacaksınız.
Görsel Olarak Bknz.

Media ve diğer sesler az çıkıyor ne yapabilirim?

Menü ayarlar ses bölümünden ses düzeylerini kontrol ediniz.Google Play üzerinden ses yükseltici uygulamalar yükleyerek sesi %25 oranında yükseltebilirsiniz. Ses yükseltmesi için kullanılan uygulamalar cihaz bataryasını ortalama %10 etkilemektedir.

Video izleyemiyorum ne yapmalıyım?

İnternet tarayıcı üzerinden video izleyemiyorsanız; Bazı internet tarayıcıları Adobe Flash Player desteklemediğinden Adobe Flash Player uyumlu tarayıcı kullanmanız gerekmektedir.(Puffin Web Browser,Doblin Web Browser)
Yüklediğiniz bazı videoları izleyemiyorsanız; Google play dan video codec yüklemeniz gerekmektedir. Yada Mx player yükleyerek videoları sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

İlk şarj süresi kaç saat olmalıdır?

Hometech android tablet bilgisayarlarda pil şarz süresi pil amperine göre değişmektedir cihaz kapalı konumda 6-8 saat şarz edilmesi gerekmektedir.İlk şarz süresi ve düzenli batarya ömrü açısından önem taşımaktadır.

Hometech serisi tabletimi şarz girişinden şarj edemiyorum ne yapmalıyım?
Hometech serisi tablet bilgisayarlarınızı kutu içerisinden çıkan şarz adaptörü ile şarz ediniz.

Şarz adaptörünün çalışıp çalışmadığını nasıl test ederim?
Cihaz kapalı konumda iken şarza takarsanız tablet ekranında pil işareti çıkacaktır.Açık konumda şarz ederseniz sağ köşede bulunan pil simgesi üstünde enerji işareti çıkacaktır(kırmızı kutu içinde belirtilmiştir)Bu durumlarda adaptör sağlam demektir.

Pil çabuk bitiyor?

Pil ömrü CPU kullanımıyla ilgilidir.Tüm gereksiz uygulamaları kapatın.Bazı uygulamalar yürütülen program listesinde görüntülenmeyebilir.Arkaplanda çalışan bazı uygulamalar istenmeyen pil tüketimlerine neden oluyor olabilir.Bir uygulamayı kapatmak için Home(Ana)tuşunu kullanmak yerine Back (Geri)tuşunu kullanın.(Back(Geri)tuşu çoğu uygulamayı kapatırken Home(Ana)tuşu uygulamaları bekleme moduna alır.Bir Google hesabı ayarlandıktan sonra veri iletişimi arkaplanda gerçekleşir.Pil ömrünü uzatmak için Ayarlar Hesaplar ve senkronizasyon konumunda Oto eşitleme özelliğini devre dışı bırakın.Arka plan resimleri hareketli ise buda pil tüketimini hızlandırır
Wi-Fi açık tutmak pil tüketiminin ana nedenlerinden biridir.

İnternet üzerinden görüntülü konuşma yapabilirmiyim?

Skype ve benzeri programlar kullanarak kişi listenizdeki kişilerle internet üzerinden görüntülü konuşma yapabilirsiniz.Görünütülü konuşma internet hızına bağlı olarak düzenli çalışmayabilir.

Ekran kilidi şifresini yanlış girdim , tabletim kilitlendi ne yapmalıyım?

Hatalı şifre girildiğinde Tablet bilgisayar güvenlik amaçlı olarak kilitlenir. Gmail kurtarma hesabı oluşturduysanız Gmail hesabınızı girerek girilen şifreyi iptal edebilirsiniz.

Şifreyi hatırlamıyorsanız desetklenen modellerde factory reset yaparak cihazınızın şifresini sıfırlayabilirsiniz.

Recovery mod nedir? Recovery mod menüsüne nasıl ulaşabilirim?

Rom ve sistem güncellemelerini sd-kart üzerinden yükleyebileceğiniz menüye verilen isimdir.Recovery menüsüne ulaşabilmeniz için cihazı kapalı konumda iken çeşitli tuş kombinasyonlarıyla ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi için Factory reset modu konusuna bakın.

Tabletim açılış logosunda kaldı ne yapmalıyım?

Yazılım bölümünden cihazınıza ait yazılımı seçin.Cihazınıza ait yazılım yükleme programını indirip, cihazınıza yazılım yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz. Yazılım yükleme programı (Livesuit) (RKtool.tr) linklerde mevcuttur.Desteklenen modellerde Factory Reset modunda cihazınızı resetleyebilirsiniz.

4-8-16 GB dahili depolama alanına sahip Tabletim dahili depolama alanı düşük olarak gözüküyor Cihazım arızalımıdır?

Android işletim sistemi kullanılan cihazlarda dahili depolama alanının 5/1′ ini işletim sistemi kullanır. Bu nedenle kullanabileceğiniz depolama alanı 2-6-12 olarak görünmektedir. Bu bir arıza yada Hometech ‘e mahsus bir durum değildir. Android işletim sistemi kullanılan tüm cihazlarda bu durum geçerlidir.

Tabletimi mini HDMI dan HDMI Tv ye bağladığımda görüntü alamıyorum.Sorun ne olabilir?

Tabletinizin HDMI çıkışında problem olabilir.

Cihaz ayarlar Hdmi Turn on HDMI kutucu işaretli olmasına dikkat ediniz.İşaret yok ise tv ye görüntü aktarmaz
HDMI 1.4 özelliğine sahip ve “Mini HMDI – HDMI uçlu” bir kablo ile tabletinizi HDMI özellği olan bir TV ye bağlayın.
Eğer görüntü alıyorsanız, cihazınız sağlamdır. Aksi durumda cihazınızı bize ulaştırmanız gerekmektedir.

Görüntü aktarımı için kullandığınız kablo sorunlu olabilir.

Ara bağlantı kablonuzda sorun olabilir. Kablonuzu başka bir cihazda kontrol etmeye çalışın.

Tabletimin dokunmatik camı/Ekranı çatladı ne yapabilirim ?

Bu durumda ürün garanti dışı işlem yapılacaktır. Hasar tespiti için cihazını bize ulaştırmanız gerekir.

Arızalı ürünümü servise nasıl göndereceğim ?
Ürünün arızasını detaylı bir şekilde belirterek arızalı aksesuarlarını cihazla birlikte gönderiniz.
Geri dönüş adresinizi açıklayıcı şekilde yazınız.(Cihaz paketlemesini özen göstererek yapmanız gerekmektedir)

Kaynak: Bu sayfadaki sorunlar ve çözümler Hometech Tablet blog sitesinden izin alınarak yayınlanmıştır. Hometech tabletlerle ilgili diğer sorunlarınızı buraya tıklayarak sitenin kendi sayfasında yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Ayrıca sayfaya yazılmış diğer yorumları okuyabilirsiniz.


Sponsorlu  476 Yorum

   
    Ege  
  08.04.2020-18:33
  E

  Benim tableti resetleme yaptım google hesabı çıkıyor onuda yapamıyorum

   
    S  
  17.04.2020-15:44
  S

  Tabletimi şarj ediyorum ama pil işareti çıkmıyor Şarj aleti ile başka bir aleti şarj ettim oluyor yani sorun kabloda değil ne yapmalıyım

   
    Fene  
  17.04.2020-16:51
  F

  Tabletin büyük ihtimalle pili artık çalışmıyor. Pilinin değişmesi gerek. Bir gece boyunca şarjda tutmayı deneyin, belki işe yarar.

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-13:04
  M

  Tabletim açılmıyor factory reset yaptığımda tablet kapanıyor ve acilmiyor ve bazen tam axilacakken ht yazili yerde kaliyor saatlece bekliyorum ama degisiklik yok

   
    andropedi  
  18.04.2020-13:06
  a

  Fastboot ekranından wipe cache ve factory reset yaptınız mı?

   
    Mahmut can  
  18.04.2020-13:12
  M

  Evet

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-13:13
  M

  Su anda tablet acilmiyor

   
    andropedi  
  18.04.2020-13:16
  a

  Fastboot ekranından wipe cache ve factory reset denediyseniz geriye başka seçenek kalmamış gibi gözüküyor. Tek yapabileceğiniz bu işlemi 4-5 kere daha denemek.

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-13:16
  M

  Zaten factory reset yaptigim için acilmiyor ve şarjda suan şarj oluyormu onuda bilmiyorum

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-13:18
  M

  Ama 2 gündür deniyorum lutfen yadimvi olun??

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-13:18
  M

  Tekrar denemek istiyorum ama tablet açılmıyor

   
    andropedi  
  18.04.2020-13:21
  a

  Tableti şarjda 2-3 saat beklettikten sonra şarjdan çıkarın ve tekrar fastboot’ta başlatmayı deneyin.

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-13:22
  M

  Tum herseyi denedim ama su anda ekran acilmiyor ve tablet sarjda sarj oluyormu hicbir fikrim yok

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-13:24
  M

  ????

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-13:24
  M

  Sarj oluyor isareti cikmiyor

   
    andropedi  
  18.04.2020-13:24
  a

  Telefonun arka kapağını çıkarıp gömülü olan pilin tablete giden kablosunun soketini çıkardıktan sonra power tuşuna 30 saniye basın. Sonrasında soketi tekrar takıp şarja takın. Ama bu işlem tabletinizi tamamen de bozabilir. Uzman bir servise götürseniz belki daha iyi.

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-13:48
  M

  Dediklerinizi yaptim ama sarj oluyor isareti gelmiyor

   
    Anonim  
  18.04.2020-14:00

  ??

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-16:08
  M

  Factory resete bastiktan sonra altta sari yazilar format tamamlandi yazisi gelince robot now a basinca beyaz ekran geliyor ve hometech yaziyot ondan sonra tablette tik yok hicbir sey olmuyor

   
    andropedi  
  18.04.2020-16:13
  a

  Eğer tüm yaptıklarınıza rağmen açılırken Hometech yazısında takılı kalıyorsa tabletin içindeki yazılım çökmüş demek. Daha bilinen bir marka ve model olsaydı root ve custom rom’larla kurtarabilirdiniz. Ama hometech için bu çok zor. Hometech desteği veren bir teknik servise göndermeniz gerek.

   
    Anonim  
  18.04.2020-16:18

  Çoook teşekkür ederim sizi biraz yordum ama mecbur cikma yasğı oldugu icin pzt gunu götürürler

   
    andropedi  
  18.04.2020-16:19
  a

  Rica ederiz. Teknolojik aletler biraz şans işi maalesef. Bol şans..

   
    Mahmut Can  
  18.04.2020-16:19
  M

  ❤❤????✔✔??

   
    nisanur  
  01.05.2020-18:47
  n

  Tabletim’in mağazasından uygulama yükleyeceğim oturum aç diyor ama parola yanlış diyor halbuki doğru ne yapmalıyım

   
    Ahmet  
  08.05.2020-01:19
  A

  Geçen hafta Media Markt dan hometech Alfa 10tm cihazı aldım kapandıktan sonra Android şifresi istiyor ben şifre koymuyorum halbuki. Factory Reset dediğim zaman açılış ekranı sonrası kendi kendine şifreleniyor diyor. Firmaya mail attım satıcınızla iletişime geçin diyor ne yapmam gerekir? Tabletten memnunum ama şifreyi öğrenmem lazım

   
    andropedi  
  08.05.2020-01:26
  a

  Merhaba, şu şekilde sırasıyla şifre resetlemeyi denediniz mi?
  Deseni/Şifreyi unuttunuz yazısına tıklamak,
  Tablette kullanılan Gmail hesap bilgilerini girmek,
  Oturum açmak,
  Seçimin veya desenin kilini açmak,
  Şifre değiştir veya mevcut ile devam etmek..

   
    Ahmet  
  08.05.2020-05:06
  A

  O şekilde bir seçenek sunmuyor maalesef aynı telefonda kullanılan pin kodu gibi yalnizca şifre istiyor başka hiç bir tuşlama yada yönlendirme yapamıyorum

   
    Mücahit Ergin Gemici  
  08.05.2020-19:41
  M

  benimde bilgisayarımın kşarj aletinde sıkıntı var kabloyu doğru düzgün tutturamıyorum

   
    Mücahit Ergin Gemici  
  08.05.2020-19:44
  M

  ben bunu ilk aldığımdaa oldu hemde

   
    Mücahit Ergin Gemici  
  08.05.2020-19:45
  M

  yani ilk aldığımda da böyleydi

   
    Mettt  
  11.05.2020-21:19
  M

  Homotech tablet fabrika ayarlarına döndüğüm halde system hatası veriyor sayfaları çok geç açıyor hiç bir uygulama yüklemedim

   
    Aydroid  
  13.05.2020-18:54
  A

  Hometech 10mt tabletim var ekrana kendiliğinden reklam açılıyor veya browser açılıyor site geiyor.
  Oyun oynarken veya başka bir işlem yaparken aniden ekrana başka bir reklam veya tarayıcı açılıyor. Fabrika ayarları yaptım artı recovery yaptım düzelmiyor komple silsemde androidi wifi açılır açılmaz yine aynı
  Lütfen bir çare kırıcam tableti sinir oldum.

   
    andropedi  
  13.05.2020-21:57
  a

  Merhaba, fabrika ayarlarına dönmenize rağmen hala reklamlar bu şekilde karşınıza çıkıyorsa yüksek ihtimal ev modeminize virüs bulaşmış olabilir. Modemi fabrika ayarlarına döndürüp, tekrar iss ayarlarını yapıp modem ayarlarından güvenlik duvarının açık olduğuna emin olun.

   
    MUstafa  
  17.05.2020-20:03
  M

  Bende alfa 10RC var aldığim günden beri çok yavaş ve hemen hemen her uygulamada uygulamayı kapat diyor daha garantili bir ürün ama ufak bir dusurmeden dolayı garantiye yollamadim ne yapmamı önerirsiniz saygılar bu arada tableti alalı daha 4 ay olmadi

   
    andropedi  
  18.05.2020-13:25
  a

  Merhaba, tableti fabrika ayarlarına döndürerek her şeyi sıfırlayıp denediniz mi? Eğer yaptıysanız büyük ihtimal tablette bir sıkıntı var gibi gözüküyor, garantiye göndermeniz gerekebilir geç olmadan.

   
    Arif  
  20.05.2020-14:48
  A

  İlk kurulum dan sonra tabletin başka bir şey var mıydı diye soran ekranda takılı kalıyor., şimdilik işim bitti deyince de yine aynı ekrana dönüyor. Bu döndü de kaldı tablet, ne yapmam gerekiyor?

   
    andropedi  
  20.05.2020-21:29
  a

  Kurulum aşamasında takıldıysa tabletin güç tuşuna 10 saniye basılı tutun ve tableti kapatın. Sonrasında tableti tekrar başlatarak yeniden kurulum yapmayı deneyin.

   
    ERSA  
  24.05.2020-23:56
  E

  Cihazı sıfırlarken kapanmış ve win10 gitmişti.Hometech wi101 cmd shell modunda çalışırken aniden kapandı.
  1.Batarya ok ve şarj yapıyor
  2.Fakat şarj yaptığını ekran göstermiyor,ölçerek anlıyorum.Ohmmetre ile şarj lambasını ölçerken devre tamamlıyor ki şarj ışığı yanıyor.
  3.Anakart üzerinde yaptığım ölçümlerde her eleman ok görünüyor
  4.İkinci bir ekran takıyorum ok,ikinci yedek batarya ok
  5.Batarya soketinin çok yakınında 1Cm2 gibi siyah kare bir eleman (teknik adını bilmiyorum) çok ısınıyor.
  Bilgisi olan ve/veya benzer arızası çözülmüş olan arkadaşlar yardımcı olursa çok hora geçecek zira içinde ders ödev notları vardı.

   
    Aydın sivaci  
  26.05.2020-16:04
  A

  Ht m1106bfp model tablet bigisayar açılmıyor şarja takıyoruz yan tarafta kırmızı ışık sürekli yanıp sönüyör ekran hiç bir şekilde tepki vermiyor.nedeni ne olabilir.şarj aleti sağlam

   
    andropedi  
  26.05.2020-16:05
  a

  @Aydın, Büyük ihtimal pilde sorun var ve şarj olmuyor.

   
    Sehrazat  
  30.05.2020-10:26
  S

  Benim tabletimde bi oyun vardı blockstarplanet diye gece hep oynuyodum sabaha kadar sonra birgün tablet kapandı açılmadı video izledik açtık tablet açıldığında oyun yoktu tekrar yüklesem bişey olurmu

   
    andropedi  
  30.05.2020-12:06
  a

  Merhaba, oyunu tekrar yükleyebilirsiniz.

   
    Ada  
  01.06.2020-23:49
  A

  Merhaba, kablosuz kulaklığımı bluetooth ile hometech wi360 bilmisayarıma bağlayamıyorum. En uzun 1 dakika bağlı kalıyor ve çoğu zaman hiç bağlanmıyor. Bazen bağlandığında 10 saniye bağlı kalıyor ama bir ses dosyası açınca sesi kulaklığa da bilgisayarın hoparlörüne de vermiyor. Ne yapabilirim?

   
    Gokhan Ocal  
  10.06.2020-13:32
  G

  Benim Hometech T100 model tabletim var ,ekran ve dokunmatik kırıktı yenisi ile degistirdim, arka bölümünde aşırı ısınma oluyor ve şarjı hemen bitiyor,2 senedir çalışmıyordu bununla ilgisi olabilirmi ,ısınma normal mi bilmiyorum

   
    andropedi  
  10.06.2020-13:59
  a

  Merhaba, ısınma elinizi yakacak kadar fazlaysa tabletin pili ömrünü tamamlamış olabilir. Eğer çok aşırı bir ısınma değilse normal sayılabilir.

   
    Gokhan Ocal  
  10.06.2020-15:04
  G

  Isınma sorunu kartın üstünde oluyor ve elimi yakıyor ekranı acar acmaz ısınıyor kart ve tekrar kapatınca hemen soğuyor anında ısınıp anında soğuyor, arka kapağı açıp deniyorum.pil üzerinde ısınma olmuyor farkedermi acaba

   
    andropedi  
  10.06.2020-15:20
  a

  Eğer pil üzerinde ısınma olmuyorsa tabletin elektronik devre veya çiplerinde bir sıkıntı var gibi gözüküyor. Bu şekilde tableti kullanmanız daha büyük hasara yol açacaktır muhtemelen. Tableti tekrar bir yetkili servise göndermenizde fayda var.

   
    Derya  
  15.06.2020-23:00
  D

  Merhaba,
  Tableti yeni aldık fakat açılışı 2 dkdan uzun suruyor ve zoom ve smile programlarında görüntümüz çalışmıyor ne yapabiliriz. Yardimci olabilir misiniz

   
    Ayfer  
  20.06.2020-11:36
  A

  Hometech 8alfa tablet sarja takıyorum sarj işaretı oluyor ama dolmuyor sebebı nedır acaba

   
    andropedi  
  20.06.2020-11:39
  a

  Eğer tablet eskiyse pil ömrünü tamamlamış olabilir. Aksi takdirde şarj problemi için servise göndermeniz gerekir.


1 3 4 5 6 7 10

YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 476 yorum 222686
Teknoloji Haberleri
Yazar: andropedi  Puan: 193.4  Y: 24/07/2014  Güncelleme: 24/07/2014      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023