Google’ın Sıradışı Projesi Project Ara – Tak Çıkar Telefon Prototipi


google-ara-telefon-gorsel
Daha önceki bir yazımızda Google’ın isteğinize göre özelliklerini parça takıp çıkararak yükseltebileceğiniz projesi olan Google Project Ara telefonundan bahsetmiştik. Google’ın bu projesi ile telefonunuzun istediğiniz zaman istediğiniz özelliğini yükselterek yeni telefon almak zorunda kalmayacaksınız. Örneğin telefonun kamerasının megapikselini yükseltmek için yeni bir kamera modülü alarak telefonunuza taktığınızda daha kaliteli bir kameraya sahip olacaksınız. Google Projesi olan ARA hakkında diğer yazımızdaki detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Şimdi ise Google yeni telefon konsepti olan ARA projesi ile ilgili olarak ilk protoipinin resimlerini yayınladı. Yeni telefon projesinin fotoğraflarına aşağıda göz atabilirsiniz.

Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara-Gif

Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (1) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (2) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (3) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (4) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (5) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (6) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (7) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (8) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (9) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (10) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (11) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (12) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (13) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (14) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (15) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (16) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (17) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (18) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (19) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (20) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (21) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (22) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (23) Google-Proje-Yeni-Telefon-Ara (24)


Sponsorlu


« »

BENZER SAYFALAR

Yorum Yazın   PopülerHaber 6154
Android ve Teknoloji HaberleriPopüler
Yazar: andropedi  Puan: 3.6  Y: 15/01/2015  Güncelleme: 22/01/2015 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019