Google Play’den Artık Kitap İndirebilirsiniz


Yayına girdiği günden beri uzun süredir Türkiye’ye açılmayan Google Kitaplar sonunda Türkçe olarak Google Play’de açıldı.

Google Kitaplar sayfasında yeni çıkan, en çok okunan, ücretli, ücretsiz gibi bir çok kategori altında İngilizce, Türkçe ve çeşitli dillerde indirilebilir kitaplar bulunuyor. Eğer kitap okumayı seviyorsanız ve ekrandan da kitap okumak sizin için sorun değilse Google Kitaplar’a göz atabilir ve kitap indirebilirsiniz.

Google Kitap sayfasında şu anda Yeni Romanlar, En Çok Satanlar, Roman Harici Kitaplar, En Popüler Ücretsizler, İş Dünyası ve Yatırım, Gizem ve Macera, Bilimkurgu ve Fantezi, Çocuk ve Genç Kitapları, gibi bir çok alt sayfalar ve kategorilerde kitaplar bulunuyor.

Ayrıca ücretli kitapları parayla indirmeden önce, ücretsiz örnek seçeneği ile bir önizleme sayfası indirebilir ve cihazınıza uyumluluğunu, okunabilirliğini ve yazı kalitesini kontrol edebilirsiniz.

Google Kitaplar bölümü’ne https://play.google.com/store/books adresinden veya telefonunuzdaki/tabletinizdeki Google Play uygulaması ile ulaşabilirsiniz.

İndirdiğiniz kitapları telefonunuzdan Adobe Reader veya çeşitli kitap ve PDF görüntüleyici uygulamalar ile okuyabilirsiniz.

Google Play Ücretsiz Kitaplar Nasıl İndirilir?

 

google-market-kitap-2    google-market-kitap-1   

Sponsorlu


« »

BENZER SAYFALAR

Yorum Yazın   Haber 11236
Android ve Teknoloji Haberleri
,
Yazar: andropedi  Puan: 5.3  Y: 07/11/2013  Güncelleme: 22/12/2013 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019