En Son Sorulan Sorular:


Merhabalar
Android 4.4.4 sürümünde olan bir double teyp kullanıyorum. Dokunmatiğinde yaşanan sorunlar yüzünden usb kumanda aldım fakat bu kumandadaki ses açma-kapama tuşları medya değilde cihazın bildirim sesini kontrol ediyor. Button mapper diye bir uygulama buldum ayarları medya için zorla seçeneği mevcut fakat erişilebilirlikten izin istiyor ancak teyp erişilebilirlikte seçenekler gizli geliyor. Açmanın bir yolu var mı veya sorunumu başka bir yolla çözebilir miyim?


Orçun (23/08/2019) 1 cevap >
Androidde bir uygulama var (whatsapp sticker paketi) bu uygulamayı yapan kişi arap bu yüzden çıkartmayı başkasına atınca yapan kişi arapça yazıyor. Ben burdaki ismi değiştirip başka isim yazabilir miyim?


Mert (04/07/2019) 1 cevap >


Cihazım huawei p20 lite sim kartı kilidini aktifleştirdim şimdi ise sim kartı kilidini açamıyorum


Berru (09/06/2019) 1 cevap >


Kamera çalışmıyor diyor ki kamerayı veya el fenerini kullana bilecek uygulamaları kapatığınızdan emin olun ve ben ne video ne de fotoraf çekemiyorum


AberDemir (30/05/2019) 1 cevap >


Arkadaşlar herkese merhaba. AirTies 5143 modemimde kablosuz bağlantıda sorun yaşıyorum. Modemi resetleyip yeniden kurdum, kablosuz kullanıcı adı ve şifreyi değiştirdim yok olmuyor. İnternet sayfaları yüklenmiyor, Youtubeda 5-6 dakikalık videoyu 15 dakikada izliyorum ve izlerken görüntü kalitesi 240a düşüyor, instagram akışım yenilenmiyor. Ttneti aradım bağlantıda bir problem gözükmüyor dendi, airtinesı arayın diyorlar, aradım sadece sesli yanıt sistemi birbir sizle ilgilenen biri yok ? Sorun telefondan kaynaklıdır yazıyor nette uğraştım telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm yok o da işe yaramadı. Zaten mobil nette sorun yaşamıyorum sorun telde olsa o da sorunlu olurdu. Yardımcı olacak bir arkadaş varsa mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.


nrdn83 (10/05/2019) 1 cevap >


06.02.2019 tarihinde sevgilimle metrodaydım. Sevgilime sarılmış biraz da onu öperken birinin bizi video kaydına aldığını gördüm utanmadan sıkılmadan öküz gibi bellide ediyor çektiğini biraz şok yaşadık sevgilimle ayriyetten tepki de gösteremedik. (Ben17 yaşındayım sevgilim benden 10 yaş büyük,
ayrıca reşit olduğum zaman nişanlanıcaz.)
İlk sorum; İzinsiz kayıt yapan kişi bize ait videoyu internete yayınlarsa bizim şikayetimiz üzerine ceza alır mı?
İkinci sorum; Şikayet ettiğim zaman reşit olmadığımı ve sevgilimin benden 10 yaş büyük olduğunu şikayet sırasın da öğrenirlerse sevgilimin başı belaya girer mi?


talat1605 (07/02/2019) 4 cevap >


İnternet üzerinde çalışan bir resim düzenleme Programı içinde belli tuşlara basmak gerekiyor. Yazı yazmadığım için klavye ekranda olmuyor. Basılan tuş yazılmayacak, görevi ne ise onu yapacak. Mesela D’ye basınca Delete edecek veya R’ye basınca seçili elemanları Döndürecek. Silme döndürme özelliği programda var, o tuşa basılması yeterli. Ama ekranda klavye yok! Ekranda sürekli duran bir klavye uygulaması varmı? Veya ekranda görmediği hale tüm ekrana veya ekranın bir köşesine d harfi çizince d tuşuna basan bir klavye varmı? R çizince R yazacak tabi. Ekranda imleç veya yazı kutusu yokken çalışacak.
Teşekkürler


Murat ÖZTÜRK (28/01/2019) 1 cevap > 


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019