Google Earth Telefona Nasıl İndirilir?

Google Earth Telefona Nasıl İndirilir?

Türkiye’de telefonda sadece Google Haritalar ve diğer harita uygulamaları kullanılabiliyor. Uydu fotoğraflarını daha net gösteren Google Earth ise çeşitli yasal kısıtlamalardan dolayı Google Play’den indirilemiyor. Yine de Google Earth’ü telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bunun için Google Earth APK dosyasını kendiniz internetten indirip telefonunuza kurmanız gerekiyor.

Telefonunuza apk dosyası indikten sonra direkt apk dosyasını açıp kurulum yapabilirsiniz. Bu apk dosyası içindeki Google Earth uygulaması tamamen orijinal ve güvenilirdir. İki farklı sürüm için, yani arm ve x86 telefonlar için mevcut. Hemen alttaki linke tıkladıktan sonra yeşil renkli indirme butonlarından arm ve x86 yazanları kullanın:

Google Earth arm ve Google Earth x86 APK

Google Earth android uygulaması ile dünyayı avucunuzun içinden keşfedin. 3 boyutlu haritalarda arama yapabilir, katman özelliğini kullanabilir ve istediğiniz yerin fotoğraflarına bakabilirsiniz. Galeriyi gezerek çeşitli eklentiler ile gerçek zamanlı depremleri, uçuş yapmakta olan uçakları ve şehir turlarına göz atabilirsiniz.

Aşağıda uygulamanın orijinal Google Play linki de mevcut. Fakat Türkiye’den bağlandığınızda “Bu öğe ülkenizde kullanılamıyor” hatası alacaksınız. Bu hatayı gidermenin diğer yollarını da şu sayfada anlatmıştık:

Bu Öğe Kullanılamıyor Hatası Çözümü


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.google.earth


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

  1 Yorum

      murat  (misafir)
    18.12.2012-23:04
    m

    Teşekkürsiz de Yorum Yazın   Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıHarita - Gps Uygulamaları
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 378.8  Y: 30/10/2019  Güncelleme: 30/10/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019