Google Earth Telefona Nasıl İndirilir?

Google Earth Telefona Nasıl İndirilir?

Türkiye’de telefonda sadece Google Haritalar ve diğer harita uygulamaları kullanılabiliyor. Uydu fotoğraflarını daha net gösteren Google Earth ise çeşitli yasal kısıtlamalardan dolayı Google Play’den indirilemiyor. Yine de Google Earth’ü telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bunun için Google Earth APK dosyasını kendiniz internetten indirip telefonunuza kurmanız gerekiyor.

Telefonunuza apk dosyası indikten sonra direkt apk dosyasını açıp kurulum yapabilirsiniz. Bu apk dosyası içindeki Google Earth uygulaması tamamen orijinal ve güvenilirdir. İki farklı sürüm için, yani arm ve x86 telefonlar için mevcut. Hemen alttaki linke tıkladıktan sonra yeşil renkli indirme butonlarından arm ve x86 yazanları kullanın:

Google Earth arm ve Google Earth x86 APK

Google Earth android uygulaması ile dünyayı avucunuzun içinden keşfedin. 3 boyutlu haritalarda arama yapabilir, katman özelliğini kullanabilir ve istediğiniz yerin fotoğraflarına bakabilirsiniz. Galeriyi gezerek çeşitli eklentiler ile gerçek zamanlı depremleri, uçuş yapmakta olan uçakları ve şehir turlarına göz atabilirsiniz.

Aşağıda uygulamanın orijinal Google Play linki de mevcut. Fakat Türkiye’den bağlandığınızda “Bu öğe ülkenizde kullanılamıyor” hatası alacaksınız. Bu hatayı gidermenin diğer yollarını da şu sayfada anlatmıştık:

Bu Öğe Kullanılamıyor Hatası Çözümü


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  1 Yorum

     
      murat  
    18.12.2012-23:04
    m

    TeşekkürYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıHarita - Gps Uygulamaları
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 6.8  Y: 30/10/2019  Güncelleme: 09/01/2020      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023