Bloomberg HT Radyo ve Televizyon Uygulaması

BloombergHT Live uygulamasıyla BloombergHT’nin ve tek ekonomi radyosu BloombergHT Radyo’nun yayınlarını canlı olarak dinleyebilir ve izleyebilirsiniz.

Soru ve yorumlarınızı BloombergHT’nin ekran yüzleriyle paylaşabilir, onların yaptıkları yorumları takip edebilirsiniz.

Haberler:
Ekonomi, piyasa, siyaset ve jeopolitik tüm haber akışını eşzamanlı olarak alabilir, yatırım ve birikim kararlarınızı alırken doğru ve güvenilir habercilik anlayışı ile hazırlanmış içeriğe hem TV hem de radyo üzerinden erişebilirsiniz.

Piyasa Yorumları:
Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen piyasa yorumcularının ekonomi, finans ve gündeme dair yorumlarına hem TV hem de Radyo üzerinden ulaşabilirsiniz. Yatırım kararı alırken, tüm tarafların görüşlerini alabilir, adımlarınızı bu çerçevede değerlendirerek atabilirsiniz.

Video:
BloombergHT televizyonunun gün boyunca yaptığı yayınları, ağırladığı iş ve finans dünyasının önemli temsilcilerinin görüşlerini videolar aracılığıyla izleyebilirsiniz.

BloombergHT Radyo’nun gün boyunca yaptığı yayınlarını Periscope üzerinden de takip edebilirsiniz. Bu yayınların içinden seçilmiş önemli bölümleri videolar aracılığıyla bu uygulamada bulabilirsiniz.

Audio:
BloombergHT Radyo’nun birbirinden renkli programlarını kaçırdıysanız, ses kayıtları aracılığıyla dinleyebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.pordiva.bloombergtvradio


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

  1 Yorum

      fatih  (misafir)
    28.03.2016-12:12
    f

    Almanyadan indirme imkani yokmu?siz de Yorum Yazın   Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıCanlı Veri UygulamalarıHaber Kaynağı Android Uygulamalarıİletişim için Android UygulamalarıMedya Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 3.5  Y: 14/10/2015 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019