Beyin Savaşları Oyunu – Brain Wars

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  21/03/2016
  Okunma:
  5121
  Puan:
  5.1
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  y8i

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Brain Wars beyin gücünü artıran ve her yaş grubuna hitap eden bir zihinsel konsantrasyon savaş oyunudur. Oyun içinde birbirinden farklı ve eğlenceli bir çok oyun bulabilirsiniz. Sayı oyunlarından renk oyunlarına, hafıza oyunlarından hız ve konsantrasyon gerektiren farklı çeşitlerdeki oyunlarda beyninizi zorlayabilir ve kendinizi test edebilirsiniz. İçinde bir çok zeka oyunu barındırıyor olması hem beyninizi zorlamanıza hem de eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı oluyor. Oyunlarda kazandığınız puanlarınızla dünya sıralamasına girebilme şansınız da bulunuyor.

Dilerseniz oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi Facebook bağlantısı sayesinde arkadaşlarınızı da davet ederek meydan okuyabilir veya dünyanın dört bir yanından oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor fakat basit anlatımlı görseller sayesinde oyunun kurallarını kavramak oldukça kolay.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


jp.co.translimit.brainwars


 QR Barkod  
Beyin Savaşları Oyunu – Brain Wars 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6963yorum/31favori) k201208021123 m9809