Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  18/03/2018
  Okunma:
  1220
  Site Puanı:
  5.03
  Kısa Link:
  olw

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Spaceflight Simulator Android oyunu ile telefonunuzda roket parçalarını birleştirerek uzaya fırlatabilir, yörüngeye oturtabilir ve diğer gezegenleri keşfe gidebilirsiniz. Bu Android Roket Simülatörü oyunu gerçekliğe oldukça yakın şekilde tasarlanmış fizik ve oynanış kuralları ile tasarlanmış. Oyun içinde reklamlar bulunmuyor ve oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz.

Roket simülatörü oyununda roket parçalarını gerçeğe uygun şekilde dizmeniz gerekiyor. Paraşüt ekipmanı, astronot kapsülü, birleştirici ve ayırıcılar, yakıt deposu, motor, iniş ekipmanları gibi temel parçaları birleştirmek için kullanabilirsiniz. Daha ileri seviye parçaların bulunduğu paketi ise düşük ücret ödeyerek satın alıp parçaları tamamlayabilirsiniz. Fakat oyunu oynamak için para harcayarak parça almak zorunda değilsiniz. Temel parçalarla bile bu roket oyununu gerçeğe en yakın şekilde oynayabilirsiniz.

Şu anda oyunda çeşitli gezegenler ve uydular bulunuyor. Bunlar; venüs, dünya, ay, mars, phobos ve deimos. Oyuna yakın zamanda daha fazla gezegen ve uydu eklenecek. Oyunu oynarken limitler bulunmuyor. Uzayın sonsuz boşluğunda yörüngelere oturarak ufak motor hareketleri ile seyahat edebiliyorsunuz.

Android Roket Simülatörü oyunu olan Space Simulator’u oynarken ilk olarak dikkat etmeniz gereken yakıtı verimli bir şekilde harcamak. İkincisi ise roket uzaya çıkarken ve uzayda ilerlerken yer çekimi kuvvetlerini dikkatli şekilde hesaba katarak yörüngeden yörüngelere geçiş yapmanız ve oturmanız gerekiyor. Yani motorları açıp dümdüz uzaya çıkmak gibi bir durum söz konusu değil. Küçük motor hareketleri ve sağ/sol kumandaları ile roketi hassas bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor. Bu yüzden oyun aslında bir simülatör olarak geçiyor.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.StefMorojna.SpaceflightSimulator


 QR Barkod  Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6917yorum) k201208021123 9809