Whatsapp Sesli Mesajı Gizlice Dinleyebilirsiniz

   İNDİR Puan: 3.1   Güncelleme: 12/02/2019  Y: 29/06/2018
Whatsapp Sesli Mesajı Gizlice Dinleyebilirsiniz

Whatsapp’ın çok az bilinen bir özelliği ile Whatsapp sesli mesajı gizlice dinlemeniz mümkün. Bunu yapmanız için yazının devamını okuyun.

Whatsapp uygulamanızdan size gönderilen sesli mesajları dinlerken kalabalık bir yerdeyseniz bu oldukça zor olabiliyor. Çünkü mesajı dinlerken etrafınızdakilerin sesli mesajı duymamasını isteyebilirsiniz. Bunun için sizin uyguladığınız yöntem büyük ihtimal telefona bir kulaklık takmak, telefonun hoparlörünü kulağınıza yaklaştırmak ya da mesajı daha sonra dinlemeye karar vermek. Bu yöntemler kalabalıkta mesaj dinlemenizi işkence haline getirebiliyor.

Bu bildiğiniz yöntemler dışında sizin büyük ihtimal henüz bilmediğiniz bir yöntem daha var. Whatsapp uygulamanızdan size bir sesli mesaj geldiğinizde tek yapmanız gereken mesajın play tuşuna bastıktan sonra telefonla konuşur gibi telefonun ahizesini kulağınıza götürmek. Whatsapp bu telefonla konuşma hareketini algılayarak sesli mesajı artık hoparlörden değil, telefonun ahizesinden oynatmaya devam edecek. Bu şekilde hem etraftaki kalabalığın bakışlarına maruz kalmayacaksınız, hem de telefonla konuşuyormuşsunuz gibi sesli mesajı kimse duymadan dinleyebileceksiniz.

Whatsapp bu özellik sayesinde sesli mesajı gizlice ve çaktırmadan dinlemenize olanak sunuyor. Ayrıca Whatsapp uygulamasında kalın yazı, eğik yazı ve üstü çizili yazılar göndermeniz de mümkün. Bunu daha önce başka bir sayfada paylaşmıştık. Buraya tıklayarak Whatsapp’ta kalın ve eğik yazı yazmayı anlattığımız sayfaya ulaşabilirsiniz.


Sponsorlu


İpucuNasıl Yapılır 1171
« »

BENZER SAYFALAR

Yorum Yazın   İpuçları ve Yararlı Bilgiler
Nasıl Yapılır?
,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019