Whatsapp Görüntülü ve Sesli Arama Nasıl Kaydedilir?

Whatsapp Görüntülü ve Sesli Arama Nasıl Kaydedilir?


Whatsapp uygulamasında mesajlaşma dışında görüntülü ve sesli arama da yapılabiliyor ve isterseniz bu aramaları telefonunuzda kaydedebilirsiniz.

Whatsapp uygulamasında internet üzerinden diğer kişiler ile sesli arama ve görüntülü arama yapabiliyorsunuz. Bu sesli ve görüntülü aramaları telefonunuza kaydedip daha sonra izleyebilir veya dinleyebilirsiniz. Bu aramaları kaydetmek için telefonunuza ekran kaydedici Android uygulamalardan birini yüklemeniz yeterli.

Android ekran kaydedici uygulamalar ile kayıt tuşuna bastığınız anda telefonunuzun ekranı ve sesi kaydedilmeye başlar. Ekran kaydedilirken siz telefonu normal şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Yani aslında sadece Whatsapp görüşmelerini değil, Facebook aramalarını ve diğer telefon ekranında gerçekleşen her türlü işlemi kaydetmeniz mümkün. Telefonunuza kaydedilen bu ekran görüntülerini istediğiniz gibi kesip kısaltabilir ve daha sonra istediğiniz zaman tekrar izleyip başkalarına da gönderebilirsiniz.

Android telefonda ekran kaydetmek için telefonunuza ADV Screen Recorder veya AZ Screen Recorder uygulamalarından birini yüklemeniz yeterli. Bu ekran kaydedici uygulamalardan birini telefonunuza yüklemek isterseniz buraya tıklayıp istediğiniz uygulamayı inceledikten sonra telefonunuza yükleyebilirsiniz.


SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Nasıl YapılırHaber 2230
Teknoloji HaberleriNasıl Yapılır? (Android)
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.2  Y: 27/04/2019  Güncelleme: 27/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023