Telefonda Yer Açmak için Google File Go Uygulaması

Files Go, Google’ın sunduğu akıllı depolama yöneticisidir. Telefonda yer açmak ve her zaman yeni gibi olmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Files Go ile ayrıca dosyaları hızla bulabilir ve çevrimdışıyken kolayca ve güvenle paylaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA YER AÇIN
Yalnızca birkaç dokunmayla her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde yer açabilirsiniz. Sohbet uygulamalarından gelen eski fotoğrafları ve mem’leri silin, yinelenen dosyaları kaldırın, kullanılmayan uygulamaları silin, önbelleğinizi temizleyin, spamlerden kurtulun ve daha fazlasını yapın.

DEPOLAMA ALANINIZI KONTROL EDİN
Telefonunuzda ve SD kartınızda ne kadar boş yer kaldığını görmek için Files Go’yu kullanın. Telefonunuzun depolama alanını boşaltmak için dosyaları doğrudan uygulamanın içinden kolayca bir SD karta taşıyın.

AKILLI ÖNERİLER
Yeriniz bitmeden dosyaların silinmesiyle ilgili faydalı öneriler alın. Uygulamayı kullandıkça Files Go daha da akıllı öneriler sunar.

DOSYALARI DAHA HIZLI BULUN
Telefonunuzda fotoğraf, video ve doküman ararken zaman kaybetmeyin. Files Go klasörler yerine filtreler kullandığından içerikleriniz daha anlaşılır bir şekilde düzenlenir.

DOSYALARI ÇEVRİMDIŞI PAYLAŞIN
Resim, video, doküman veya uygulamalarınızı yakınınızda bu uygulamaya sahip diğer kişilerle paylaşın. Files Go dosyalarınızı 125 Mb/sn’ye varan hızla aktarır, ücretsizdir ve internet olmadan çalıştığından mobil veri maliyetine neden olmaz.

ŞİFRELİ DOSYA PAYLAŞIMI
Files Go’nun çevrimdışı dosya paylaşma özelliği WPA2 şifrelemeyle güvenlidir. Bu şekilde piyasadaki en güvenli dosya aktarım olanağını sunar.

VERİMLİ, ETKİLİ DEPOLAMA YÖNETİMİ
Files Go telefonunuzda 6 MB’tan az yer kaplar. Ayrıca telefonunuzun performansını etkileyecek kötü amaçlı yazılım veya bloatware (gereksiz yazılım) barındırmaz.

Telefonda yer açmak için Google’ın File Go uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulama içinde reklam da bulunmuyor.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.google.android.apps.nbu.files


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıSistem Araçları ve UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 4.9  Y: 13/12/2017 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019