Telefon Ekran Kaydedici – AZ Screen Recorder

AZ Screen Recorder / Ekran Kaydedici android uygulaması ile Lollipop işletim sistemine sahip android telefon ve tabletinizin ekranını video olarak çok kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Üstelik uygulamayı kullanmak için root işlemine ihtiyacınız yok.

AZ Screen Recorder ile telefonunuzun veya tabletinizin ekranını HD veya Full HD olarak kayıt yapabilirken aynı zamanda kayıt esnasında kaydı durdurabilir ve devam edebilirsiniz. Bu özellik çoğu ekran kaydedici uygulamada bulunmuyor. Video kaydı yaparken aynı zamanda dilerseniz mikrofon sesini de videonun içine ses olarak kaydedebilirsiniz. Yani ekranı kaydederken bir yandan konuşarak sesinizi de kaydedebilirsiniz.

Uygulama ile kayıt esnasında aynı zamanda da telefonunuzda varsa ön ekrandan da kendi videonuzu ekran videosuna küçük bir çerçeve şeklinde dilediğiniz yere montajlayabilirsiniz.

Eğer kayda başlamadan önce belirlediğiniz bir süre kaydın geri sayım ile başlamasını isterseniz bu özellik de mevcut. Video kaydını tamamladıktan sonra kaydettiğiniz videoyu isteğinize göre kesip biçip düzenleyebilirsiniz.

Ücretsiz olan bu ekran kaydedici uygulamayı Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.hecorat.screenrecorder.free


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

  1 Yorum

      Anonim  (misafir)
    24.12.2016-21:19

    Silinen video ve fotoğrafları tekrar geri nasıl yükleyebilirim?siz de Yorum Yazın   Android UygulamalarPopülerMedya UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 4.1  Y: 11/03/2015  Güncelleme: 27/04/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019