Tango Video Calls – Görüntülü Konuşma

Tango ile nerede olursanız  olun arkadaşlarınız ve aileniz ile ve dünya çapında insanları birbirine bağlayan bir, kullanımı kolay, eğlenceli ücretsiz görüntülü görüşme servisidir.

Arkadaşlarınız ve aileniz iPhone veya Android cihazlarnına (Droid, EVO, HTC Hero ve NexusOne) Tango uygulamasını yüklemeleri ile aralarında Ücretsiz görüntülü görüşme yapabilirler. İster  evde  olun ister ofiste, Tango tüm aramalarınız  için sizi nereye götüreceğini bilemezsiniz.Tango 3G bağlantısı olan  Droid, EVO, HTC Hero ve NexusOne dahil Android ve iPhonelar  arasında  yüksek kaliteli video arama, 4G ve Wi-Fi hizmeti sunar.

Tango Uygulaması Apple App Store ve Android srore’da bulabilirsiniz. Tango’yu ücretsiz indirmek ve bir hesap oluşturmak saniyeler sürer. Tek bir dokunuş ile Tango’ya e-posta veya kısa mesaj yoluyla arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan kişisel  davet aldığınızda, bir dokunuş ile  hemen Tango uygulamasında bir hesap oluşturabilirsiniz. arkadaşlarınızın telefonunda zaten Tango yüklüyse kişiler listesinde görüntülenir.

İsterseniz Uygulamayı indirmeden aşağıdaki videoya bir gözatabilirsiniz.

Android telefon ve tabletlerde mesajlaşma ve internet üzerinden arama için Tango uygulamasını kullanıyorsanız, bu programı bilgisayarınıza da yükleyebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızdan da Tango kullanan arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, görüntülü ve sesli arama yapabilirsiniz. İlk olarak telefonunuza Tango uygulamasını kurmak istiyorsanız buraya tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  2 Yorum

   
    hezer  
  24.12.2014-02:40
  h

  tangoyu seviyurum

   
    Anonim  
  15.03.2016-18:54

  nasıl iniyo bu tango bilgisayaraYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarCanlı Veri Uygulamalarıİletişim için Android UygulamalarıSosyal Android Uygulamaları
, , , , , ,
Yazar: zero  Puan: 3.7  Y: 05/08/2012  Güncelleme: 20/09/2014      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023