Kitap ve Yazı Okuyucu Android Uygulama

Kitap ve Yazı Okuyucu Android Uygulama

Telefonunuzda kitap, gazete, haber veya her türlü yazıyı otomatik olarak okuyup seslendiren yazı okuyucu android uygulamasıdır.

Uygulamayı sesli okurken dinleyin veya ekrandaki web sayfalarını, haber makalelerini, uzun e-postaları, TXT, PDF, DOC, DOCX, RTF, OpenOffice belgelerini, EPUB, MOBI, PRC, AZW ve FB2 e-kitaplarını ve daha fazlasını okuyun. Hem ekranda okumak hem de gözleriniz incindiğinde, arızalandığında veya başka bir yerde meşgulken dinlemek için hepsi bir arada bir HTML okuyucu, belge okuyucu ve e-kitap okuyucu.

ÖZELLİKLERİ:
* Sesli okumak için metin, PDF, DOC, DOCX, RTF, OpenOffice belgeleri veya HTML dosyalarını açın.
* Artık normal metin çıkarmanın çalışmadığı PDF dosyalarından metin ayıklamak için OCR (Optik Karakter Tanıma) içerir.
* Hoparlörler veya kulaklık üzerinden yüksek sesle okumak için @Voice Aloud Reader’a metin göndermek için herhangi bir uygulamada “Paylaş” veya “E-posta ile Gönder” düğmesini / menü öğesini tıklayın.
* Web sayfalarını @Voice ile paylaşırken, menüleri, gezinmeleri, reklamları ve diğer gereksiz dosyaları kaldırılarak okunması veya dinlenmesi için temiz metinler bırakılır.
* WhatsApp’ta, sohbetleri dinlemek için @Voice’a göndermek için Sohbeti Dışa Aktar işlevini kullanın
* “Paylaş” kullanılamıyorsa, başka bir uygulamadaki metni kopyalayın ve sesli okumak için @Voice’a yapıştırın.
* Daha sonra dinlemek için @Voice’ta açılan makaleleri dosyalara kaydedin. Kesintisiz dinleme için arka arkaya birçok makaleden oluşan dinleme listeleri oluşturun. Listeyi gerektiği gibi sıralayın, ör. önce daha önemli makaleler.
* Ekrandaki e-Kitapları orijinal biçimlendirmeleri, gösterilen resimler ile okuyun, sayfaları çevirin veya sürekli okuyun. Veya kulaklık takın, ekranı kapatın ve dinleyin!
* Çince ve Japonca dikey metinleri (sağdan sola modu) işler veya tercih edilirse yatay moda geçirir.
* Kaydedilmiş Pocket makalelerini @Sesli okuma listesine kolayca ekleyin – Okuma Listesi ekranında Menü’ye basın – Pocket’tan makaleler ekleyin, ardından ekranda okuyun veya sesli okunmasını dinleyin.
* Sözlü makaleleri ses dosyalarına kaydedin – WAV (sıkıştırılmamış) veya OGG (sıkıştırılmış) formatları desteklenir.
* Sözlükleri, çevirileri, Wikipedia’yı, Web aramasını ve daha fazlasını görüntülemek için kelimeye uzun basın ve / veya daha uzun bir cümle seçin.
* İsteğe bağlı olarak Normal İfadeler (RegEx) kullanılarak TTS için konuşma düzeltme
* Tek tıklamayla @Sesli okuma listesine makale eklemek için masaüstü / dizüstü Google Chrome tarayıcı uzantısı.
* Konuşma oluşturucu ses seviyesini, perdesini ve konuşma hızını kolayca kontrol edin.
* Kablolu veya Bluetooth kulaklık düğmeleriyle gerektiği gibi konuşmayı duraklatın / devam ettirin, ayrıca cümleye göre atlamak veya listedeki sonraki / önceki makaleye geçmek için Sonraki / Önceki düğmelerine tıklayın.
* Varsa, uygun TTS sesini kullanmak için dili otomatik olarak tanıyın veya “Dili seçin” menü öğesi ile tercih ettiğiniz sesleri manuel olarak ayarlayın.
* Paragraflar arasında ek duraklama seçenekleri, yeni bir makale yüklenir yüklenmez konuşmaya başlayın veya bir düğmeye basmayı bekleyin, kablolu kulaklık fişi takıldığında / çıkarıldığında konuşmayı başlatın / durdurun.
* Belirli bir zaman aşımından sonra konuşmayı durdurmak için isteğe bağlı uyku zamanlayıcısı.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 4.1  Y: 12/03/2021      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023