Viber – İnternetten Telefonla Konuşma

 İNDİR

Uygulama
5549
G: 30/05/2014
Y: 05/08/2012
Puan: 2.2
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Viber, Tango uygulaması gibi görüntülü sohbet uygulamalası olarak görünsede, iPhone ve Android cihazları arasında internet üzerinden HD kalitesinde sesli görüşmeye olanak tanıyor.Bu temel işlevi bakımından Skype’a benzetilebilir. Tek farkı Skype’daki gibi kayıt olmanız gerekmiyor.

Whatsapp tarzında SMS onay sistemi sayesinde telefon numaranız kimliğiniz haline geliyor. Kişi listenizede erişim isteyerek, Viber uygulamasını kullanan arkadaşlarınızı işaretlemekte. Rehberinizde arkadaşlarınızın isimlerinin karşısında “Viber” yada “Free Call” etiketleri gördüğünüzde o kişileri Viber üzerinden arayabileceğinizi belirtir. VoIP özelliği ile internet üzerinden sesli görüşme yapabilirsiniz.GSM operatörünüzden uygun bir internet paketi seçerek çok uzun sürelerde yüksek ses kalitesinde Viber kullanan arkadaşlarınızla konuşabilir, birisiyle konuşurken telefonunuzda farklı bir uygulama üzerinde çalışabilirsiniz.

2010 yılında yayınlandığında 5 günde 1 milyon indirme ve 2011 yılında 40milyon aboneye ulaşmış olan, popülerliğini kanıtlamış Viber’i doyasıya kullanabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.viber.voip


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
İletişim için Android Uygulamaları
Sosyal Android Uygulamaları
, , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019