WhatsApp Telefona İndirme ve Yükleme

WhatsApp Messenger, aynı uygulamayı kullanan diğer mobil cihazlarla çok kullanışlı bir şekilde mesajlaşmanızı, ses kaydı göndermenizi, resim dosyaları göndermenizi ve dosya paylaşmanızı sağlayan bir iletişim uygulamasıdır.

Telefon numaranızı girmenizle birlikte WhatsApp Messenger, listenizdeki bu uygulamayı kullanan diğer kişilerle iletişim kurmaya başlamanızı sağlar. Mevcut internet bağlantınız üzerinden işlevlerini yerine getiren WhatsApp Messenger, mobil cihaz kullanıcıları arasında en popüler iletişim uygulamarından biridir.

WhatsApp Messenger kapalı olsa bile size gönderilen iletişim nesnelerini saklar ve daha sonra size sunar. Bu sayede çevrimiçi mesajlaşmadan bir adım öteye gitmiş olursunuz. Yeni versiyonunda eşssiz güzellikte arkaplanınızda kullanabileceğiniz masaüstü duvar kağıtları eklenmiş.

Android (Google Play)


Yorumlar

“WhatsApp Telefona İndirme ve Yükleme” için 3 yanıt

  1. Whatsapp gelen dosyalar için internet kullanım kota ayarları nasıl yapılır? Tıklayın: https://www.andropedi.com/whatsapp-gelen-dosyalar-icin-internet-kullanimi-ayari/

  2. Whatsapp son görülme zamanı nasıl gizlenir? Öğrenmek için tıklayın: https://www.andropedi.com/whatsapp-son-gorulme-zamani-nasil-gizlenir/

  3. ali avatarı
    ali

    Whatsappl bulamuyorum nasl edim whatsapp silinmamiw amma gira bilmiyorum