Egzersiz ve Koşu Rehberi – Runtastic

 İNDİR

Türkçe
Uygulama
3323
Y: 24/07/2014
Puan: 2.0
Kısa Link: vfq
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Runtastic, Android cihazlarınızı kişisel fitness asistanlarına dönüştüren başarılı bir sağlık ve fitness uygulamasıdır. İçerde ve dışarda yapacağınız, koşu, bisiklete binme ve benzeri spor aktivitelerinizde en büyük yardımcınız olacak olan Runtastic sayesinde istikrarlı olarak spor aktivitelerinizi devam ettirebileceksiniz.

Mobil cihazınızın GPS verilerini kullanan uygulama, ilerlemenizi ayrıntılı şekilde izler ve sizlere ayrıntılı istatistikler ve performans analizleri sunar.

Aynı zamanda uygulama motivasyonunuzu arttırmak için arkadaşlarınız sizi gerçek bir zamanda yaptığınız işten ötürü destekliyorlarmış hissini verecek olan bir tezahürat sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde kendi motivasyonunuzu sürekli olarak yüksek tutarak istikrar sağlamak tamamen sizin elinizde.

Eğer koşu, yürüyüş, bisiklete binme gibi spor aktiviteleriyle uğraşıyorsanız, Runtastic adlı uygulama mutlaka Android cihazınız üzerinde yer almalı.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.runtastic.android


 QR Barkod  

 
Egzersiz ve Koşu Rehberi – Runtastic 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Türkçe Android Uygulamaları, iPhone ve iPad Uygulamaları, Harita - Gps Uygulamaları, Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Widget Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019