Rahatlatıcı Telefon Oyunları – Stres Giderici

Çeşitli oyun ve uygulamalar içeren bu rahatlatıcı telefon oyunları stres giderici uygulaması ile zıplayan sinirlerinizi yumuşatabilirsiniz. İçinde stres çarkı, pinball, çimleri biçme, ışığı açıp kapatma, dart oyunu, küp dizme, kalem açma, taş dizme, havuç kesme ve boyama gibi stres atan uygulama ve oyunlar bulunuyor.

Rahatlamaya, oyalanmaya ya da sadece bir an için dikkatinizi başka yöne çevirmeye ihtiyacınız olduğunda bu oyuncak koleksiyonunun tadını çıkarabilirsiniz: bambu çanının sesini dinleyin, tahta kutularla oynayın, parmağınızı su içinde yavaş yavaş kaydırın, düğmelere dokunun, tebeşirlerle çizin vb. Bir şey mi bekliyorsunuz ve oyalanmaya mı ihtiyacınız var? Antistress uygulamasını açın ve Newton beşiği ile oynamaya başlayın! Birine mi kızdınız? Hiç eskimeyen ’15 oyunu’ ile biraz rahatlayın! Ders çalışmaya ara vermek mi istiyorsunuz? Antistress uygulamasını açın ve 28 (yirmi sekiz!!!) oyuncaktan birini seçerek oynayın!

Antistress – Rahatlatıcı Telefon Oyunları Şunları İçeriyor:

  • Nilüferle kaplı rahatlatıcı bir gölet
  • Basmak için birçok farklı düğme!
  • Fiziksel ahşap oyuncaklar
  • Titreşimli geri bildirim
  • Güzel sesler

Acele etmeyin ve dikkatinizi dağıtarak o anı yaşayın. Bu oyun aynı zamanda bir antistres Bambu rüzgar çanı, bir parmak skalası ve temizlenecek kirli pencereler içerir!

Bu uygulama ve oyunların bulunduğu Antistres uygulaması Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama içindeki bazı oyuncaklar ise satın alma ile açılabiliyor.

Android (Google Play)