Kendini Geliştir, Dünyayı Değiştir!


DevDays
Android Geliştirici Günleri (Android Devdays) önümüzdeki sene 2014 Mayıs ayında ODTÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Her sene olduğu gibi bu sene de yoğun ilgi görmesi beklenen Android Geliştirici Günleri kapsamında etkinlik ve sunumlara katılmak tamamen ücretsiz.

Android geliştiricilerinin ufuklarını genişletmek, bilgi ve tecrübelerine yenilerini katmak, geliştiricilerin uluslararası olarak başarılı işlere imza attığını göstermek için “Android Geliştirici Günleri” 2014 yılının Mayıs ayında, 16-17 tarihleri arasında bir kez daha düzenleniyor. Organizasyon yetkililerinin çalışmalara daha şimdiden başladığı ve 2014 Android Devdays’in de oldukça renkli ve faydalı geçeceği daha şimdiden öngörülmekte.

Eğer siz de Android yazılım geliştirme konusunda eğitim görüyorsanız, ilgileniyorsanız veya bu sektörde çalışmayı hedefliyorsanız Android Geliştirici günleri 2014 organizasyonuna ücretsiz olarak katılabilir, tecrübeli ve yenilikçi android programlama ve yazılım işleri ile uğraşan diğer kişilerin bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Organizasyonda hali hazırda Türkiye’den Google Developer Group(Konya, Eskişehir, İstanbul, Ankara) ve ODTÜ IEEE yer almakta olup, yeni organizatör ve destekçilerin katılımı da beklenmekte.

Bu organizasyon 2013 senesinde AGG 2013 olarak da gerçekleştirilmiş, sponsor ve katılımcılarla oldukça eğlenceli ve faydalı günler geçirilmişti. Bu organizasyonda yurt içinde 45, yurt dışından ise 20 konuşmacı katılımcı yeni ve var olan mobil teknolojiler üzerindeki son gelişmeleri ve kendi tecrübelerini paylaştılar. Ayrıca Turkcell’in sponsorluğunda mobil uygulama geliştirme yarışması da düzenlendi.Yüzlerce ücretsiz kitap, tshirt, defter, çanta ve çeşitli eşantiyonlar dağıtıldı.

devdayskatilim
Organizasyona destek vermek amacı ile sizin de kişisel olarak yeni fikirleriniz varsa veya kurumsal bir yapıda bir şirketseniz ve bu faydalı organizasyona katkıda bulunmak , sponsor olmak istiyorsanız contact(at)androiddeveloperdays.com adresi üzerinden organizatörler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Organizasyon hakkında daha fazla bilgi almak için organizasyonun resmi sitesini ziyaret etmeniz yeterli:

http://www.androiddeveloperdays.com/tr/

Organizasyon programı:

https://www.andropedi.com/android-gelistirici-gunleri-organizasyon-programi/

ADD2013_info_640x452


SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 5585
Teknoloji Haberleri
, , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.5  Y: 13/12/2013  Güncelleme: 16/02/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023