İstanbul Bursa İzmir Otoyolu Ücret Uygulaması

İstanbul Bursa İzmir Otoyolu Ücret Uygulaması

OTOYOL Mobil uygulaması, İzmit Körfezindeki Osmangazi Köprüsü ve Gebze’den başlayıp İzmir’de biten Istanbul Bursa İzmir Otoyolu ’nda yapacağınız yolculuklar öncesinde, sırasında ve sonrasında elinizden bırakamayacağınız bir uygulama olacak!

Uygulama navigasyon tabanlı olduğu için kullanım sırasında “konum bilgisi paylaşma” ve “bildirim alma” özelliklerinin mutlaka açık olması gerekmektedir, belirtilen özellikleri telefonunuzun ayarlar menüsünden OTOYOL uygulamasını seçerek açabilirsiniz. Bu özellikler açılmadığı zaman uygulamanın sizler için önemli olan birçok unsurundan faydalanamazsınız.

Uygulamanın ana özellikleri şunlardır:

GÜZERGÂH: Otoyolun ana detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
– Ana Ekran: Bu ekran üzerinde başta Oksijen Tesisleri’nin konumları olmak üzere “Güzergâh Filtresi” içerisinden seçtiğiniz tüm detaylara ulaşabilirsiniz.
– Arama Butonu: Ana Ekranın sağ üst köşesindeki kırmızı renkli arama butonu ile acil bir durumda “Otoyol Acil Yardım Merkezi”mize, ücret toplama ile ilgili bir sorunuz olduğunda da “Ücret Toplama Çağrı Merkezi”mize kolayca ulaşabilirsiniz.
– Güzergâh Filtresi: Ana Ekranın sol üst köşesindeki bu filtre ile güzergâh üzerinde görmek istediğiniz tüm detayları tercihinize göre açıp kapatabilirsiniz.
– Marka Filtresi: Ana ekranın sol üst köşesindeki ikinci filtre ile HGS Satış ve Dolum noktaları ile arzu ettiğiniz akaryakıt istasyonunun konumuna harita üzerinden ulaşabilirsiniz.
– Bildirimler: Ana ekranın sağ altındaki Bildirim düğmesi vasıtasıyla uygulamaya ait otomatik bildirimlere ulaşabilirsiniz.

İHLALLİ GEÇİŞ: Bu sayfaya kaydedeceğiniz 5 adet araç plakasına ait ihlalli geçiş durumlarını sorgulayabilirsiniz. Sorgu sonucunda varsa seçeceğiniz bir ihlalli geçişin geçiş anı fotoğrafı dahil tüm detaylarına ulaşabilir, seçtiğiniz ihlalli geçişlerin ödemelerini kredi kartınız vasıtası ile hemen yapabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın “bildirim alma” özelliğini açmanız halinde bu sayfaya kaydetmiş olduğunuz plakalı araçlara ait ihlalli geçiş olması durumunda, geçişe dair kontroller tamamlandıktan sonra, uygulama vasıtasıyla ihlalli geçiş uyarısı otomatik olarak tarafınıza bildirilecektir.

ÜCRET: Geçiş ücreti hesaplamaya yönelik ihtiyaç duyduğunuz tüm detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
– Giriş, çıkış noktaları ve aracınızın sınıfına göre çıkış gişesinde ödeyeceğiniz ücreti hesaplayabilirsiniz.
– KGM’nin ve özel işletmecilerin sorumluluğundaki otoyollar dahil olmak üzere Türkiye’deki tüm ücretli karayollarında geçiş ücretlerinin hesaplanmasında ortak olarak kullanılan araç sınıflamasının detaylarına ulaşabilirsiniz.

BAKİYE: Özellikle PTT’den alınmış nakit (ön yüklemeli) HGS etiket hesabınıza nereden ve ne şekilde para yatırabileceğinize, mevcut kredi kartlarınızı kullanarak bu etiketlere masrafsız bir şekilde nerelerden otomatik ödeme talimatı verebileceğinize dair detay bilgilere ve konuyla ilgili yararlı bağlantılara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

DİĞER: En başta filo araçlara sahip nakliye ve ulaşım firmaları ile araç kiralama şirketleri için geliştirmiş olduğumuz “İhlalli Geçiş Sorgulama Portalı” dahil olmak üzere diğer birçok yararlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilir, uygulamayı sevdiklerinizle paylaşabilir ve uygulamayı değerlendirerek görüş ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıHaber Kaynağı Android UygulamalarıHarita - Gps Uygulamaları
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.3  Y: 27/01/2018  Güncelleme: 18/12/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023