Android için Sudoku Oyunu

Minimal Sudoku İNDİR

Oyun
345
G: 27/01/2019
Y: 27/01/2019
Puan: 4.2
Kısa Link: e5d
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Android için Sudoku uygulaması arıyorsanız ve gazete bulmacalarından sıkıldıysanız bu uygulama tam size göre.

Gazete eklerinden topladığınız ve Sudoku oynamak için satın aldığınız gazetelerden vazgeçmek istiyorsanız ve elinizde bir Android telefon veya tablet varsa artık telefonunuzdan Sudoku oynayabilirsiniz. Üstelik bu Android Sudoku oyununda minimal ve sade bir tasarım tercih edildiğinden kafa karışmadan Sudoku oynamaya devam edebilirsiniz.

Android Sudoku uygulaması olan Minimal Sudoku isimli oyunda dört farklı zorluk seviyesi bulunuyor. İstediğiniz zorluk seviyesinden oyun seçerek Sudoku oynamaya başlayabilirsiniz. Yarım kalan oyunlarınız kaydedildiğinden bulmacayı sonra da açtığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Diğer Sudoku oyunlarında olduğu gibi kutuyu işaretleme, silme ve ihtimalleri seçebilme şansınız bulunuyor. Oyunda oynadığınız bölümler için en yüksek skorlar oyunu çözdüğünüz süreye göre kaydediliyor. Böylece sonraki oynamanızda kendi skorunuzu geliştirebiliyorsunuz.

Android için Sudoku uygulaması olan Minimal Sudoku’yu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dilerseniz de buraya tıklayarak daha önce yayınladığımız Android Sudoku oyunlarına göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.zerologicgames.minimalsudoku


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Android için Sudoku Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Oyunlar
,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019