Araç Kiralama Android Uygulaması – Yolcu360

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  01/02/2018
  Okunma:
  1617
  Puan:
  5.1
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  tlz

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Yakın zamanda kurulan araç kiralama sitesi Yolcu 360, araç kiralamanın en kolay yolu olmak için yola çıkmış bir platform. Geçen zamanda on binlerce ziyaretçi strese ve masrafa girmeden aradığı ideal aracı en uygun fiyat garantisi ile araç kiralama android uygulaması Yolcu360 ile buldu.

Siz de, binlerce marka model arasından ideal aracınızı seçip, rezervasyonunuzu en kolay şekilde 100% güvenle yapın. Hemen ardından sms ve mail ile rezervasyon bilgileriniz size ulaşacaktır. İdeal aracınızı, seçtiğiniz lokasyon ve tarihte, ehliyetiniz ve kredi kartınız ile birlikte sorunsuz teslim alarak özgürlüğün keyfini yaşayın!

Teknolojiye ve bilginin gücüne inanan dinamik dinamik bir ekip, anlaşmalı olduğu 50’den fazla tedarikçi ile güvenli hizmet vermeyi hedeflemiş bir uygulama ve site. Sektör alışkanlıklarını teknolojinin gücüyle birleştirerek, iş ortakları ile birlikte büyümeyi amaçlayan, ülkemizi globalde de en iyi şekilde temsil edeceğine inanan ekiple her zaman hizmet ve desteğe hazır olarak kurulmuşlar. Sizleri seyahate ve keşfetmeye teşvik ederek, sevdiklerinizle güzel anılar yaratmanızda pay sahibi olmak ise en büyük motivasyonu.

Araç kiralama Android uygulaması Yolcu360’ı Google Play’den ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer araç kiralama uygulamaları için tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.yolcu360


 QR Barkod  
Araç Kiralama Android Uygulaması – Yolcu360 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Alışveriş Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809